Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Lis 13, 2010 12:39 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Prosze o pomoc przeczytalem tutorial ale mi jakos nie wychodzi moj OPAR... https://2img.net/r/ihimizer/img88/5061/asdmr.png

Credity mają być. Im szybciej, tym mniej warnów dostaniesz.
Jeden już jest za brak taga.

PS:credit : Yoh92 za wzystko.



Ostatnio zmieniony przez Rixcon dnia Pon Lis 15, 2010 1:21 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Lis 13, 2010 12:56 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Po pierwsze credity...
Po drugie...NIE POWIĘKSZAJ BASE I NIE MALUJ TEGO PĘDZLEM..MA TO BYĆ W NATURALNEJ WIELKOŚĆI I FRYZ W PIKSELACH x<
Po trzecie ;D z jakim gifem problem?this is opar! not a fucking awsome gifos xd jeśli chodzi o jakiś tam gif co zrobiłeś to ok...
Zmieniłeś tylko kolor ubrania usunełeś wszystkie cienie narysowałeś fryza pędzlem..cóż...był dał 0/5 ale jestem dobry i dam 1/5 ;D
Dodaj taga jeszcze..
No więc tak z mojej wielkiej dziwacznej oceny to nie powiększaj opara , dodawaj credity i tagi, dawaj cienie i nie reecoloruj base baj baj

PS OF THE OFFTOP:JESZCZE WRÓCĘ NA ARS!ZOBACZYCIE!;D

3[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Lis 13, 2010 2:03 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Ok poprawilem go :P A za temat to sorka kolega mnie zagadal i napisalem gif :P
Mam nadzieje ze komus sie spodoba. https://2img.net/r/ihimizer/img534/5061/asdmr.png Tylko mam problem z wlosami...
PS:credit : Yoh92 za wszystko



Ostatnio zmieniony przez Rixcon dnia Pon Lis 15, 2010 1:21 pm, w całości zmieniany 2 razy

4[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Lis 13, 2010 2:10 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
CHOLERA CIASNA! :FUUU:
ZMNIEJSZ TO I NIE MALUJ PĘDZLEM!
zacznij od normalnego rozmiaru base tam go koloruj i cienie ołówkiem.
To co dałeś jest teraz jak dla mnie oparo-pixel art
Weź w normalnym rozmiarze base,nie maluj pędzlem.
I DODAJ CHOLERA CIASNA X2 CREDITY!!!!!!!!
niech ci będzie 2/5 Fuck yea.
początki zawsze trudne :awesomeface:

5[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Lis 13, 2010 2:14 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Dobra poprawie sie...

6[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Lis 13, 2010 2:16 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Cztery warny za brak creditów.

Pierwszy "wyrób OPARopodobny" - +1
Brak dodania po pierwszym upomnieniu - +1
Drugi "wyrób OPARopodobny" - +1
Recydywa (przy gifie też nie było) - +1
Podwójna recydywa (drugi "wyrób (...)") - +1
O jakże wielka litość adminowska, pierwszy i ostatni raz - -1

I do końca przyszłego tygodnia przyznaję ci nowo ustanowioną Nagrodę im. Takesa. Niech ci to da do myślenia.

7[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Lis 13, 2010 9:55 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Wzorowalem sie na podstawie tego tutoriala:
https://anrevosprites.forumpl.net/Custom-czy-Base-h19.htm (chcialem podziekowac mu za to wszystko :P czyli dla AngryBoy-a za to i owo :P) Chce teraz zaprezentowac mojego (po poprawkach i komentarzach) mojego OPARA:
https://2img.net/r/ihimizer/img808/3535/postackopia.png Prosze o ocenke :P
PS: ocena mi sie przyda bo chcialem zrobic calego spirita bo nudza mi sie juz spirity db i naruto...

Konkretniej to Yoh92 pisał ten poradnik, ale zapewne base AB też Ci się przydało.
/Feli

8[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Nie Lis 14, 2010 1:48 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nie bierz się za sprita zanim dobrze nie zaczniesz robić oparków.
Zatem, oparek o niebo lepszy od poprzedniego ale niestety nie znaczy że ten jest idealny. Polecam aby credity, były skierowane konkretniej. Na temat nich znajdziesz na portalu.
Włosy, oczywiście cieniowanie nie za dobre, radziłbym nie zaczynać cieniować na kolorze białym. Mieczyk, raczej nie twój więc oceniał nie będę ale dobrze że pomyślałeś o dodatkach. Cały strój nie wygląda źle, przydały by się jakieś urozmaicenia typu szurikeny lub coś podobnego, no i te cieniowanie stroju.. Nie jest one zrobione w dobrym stylu, pomocne może być oglądanie innych oparów i zobaczenie jak ich stroje są pocieniowane, przynajmniej tak jakoś uświadomisz sobie parę rzeczy. Wrócę do włosów jeszcze, widzę mało twojej inwencji tutaj, staraj się sam też tworzyć chociaż na początku poszczególne elementy.
Buty tak samo, przez te biel może nie że zapominasz o cieniowaniu ale na ciemniejszym kolorze było by Ci łatwiej.

2kp

9[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Nie Lis 14, 2010 6:10 am

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Fakt mieczyk nie moj :P ale chcialem zobaczyc jak on wyglada z mieczem ;P ale dzieki za komentarz.
PS: Credity dla: Yoh92 za wszystko

A miecz znalazlem w grze... wiec nie wiem komu dziekowac...



Ostatnio zmieniony przez Rixcon dnia Pon Lis 15, 2010 1:21 pm, w całości zmieniany 2 razy

10[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Nie Lis 14, 2010 6:42 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A gdzie Credity za miecz? Gdzie ogólnie są Credity :|?
Masz czas dopóki znowu nie zajrzę do tego tematu, a idę zaraz w kimę bo całą noc nie spałem.
Jeżeli do tego czasu nie uzupełnisz Creditów, dopełnię wolę Yosha i dam Ci 10, ostatecznego warna który sprawi że zostaniesz zbanowany na forum.

Niech się dzieje wola Yoha.

11[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Nie Lis 14, 2010 8:32 am

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
[OSW] Moj pierwszy OPAR Ssssf
https://2img.net/r/ihimizer/img690/2025/ssssrl.png (sword)
Credit: Yoh92 za stroj i wlosy; sword z gry little fighter
Chcialbym miec skomentowana ta postac zalezy mi na tym ;p



Ostatnio zmieniony przez Rixcon dnia Pon Lis 15, 2010 1:22 pm, w całości zmieniany 4 razy

12[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Nie Lis 14, 2010 2:23 pm

Kuna

Kuna
Namekian
Namekian
Wiec ja. Ja ci to ocenić.
Ogółem cieniowanie słabe. Praktycznie go brak. Bluza dziwnie wyszła i nie wiem czemu rękaw nachodzi na większość ręki. Skarpety do sandałów? O.O Nogawka zawinięta tylko na jednej nodze... Włosy nie twoje. Ogółem ocena będzie ciut słaba: 6/10. Staraj się dalej. Tego z mieczem nie oceniam bo to to samo.
Z poważaniem:
Wilhelm Kuna Krzesłogryz.

KP: 1
/Feli

13[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Nie Lis 14, 2010 2:28 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
A więc...
Kształt włosów wygląda całkiem nieźle z racji, iż jesteś początkującym, cienie zaś rażą po oczach, robisz je byle gdzie, potem wychodzi nieciekawy efekt =/
Cienie na twarzy są podstawowe, słabe, takie jak każdego amatora LSW.
Kurtka ładna, ale ściągnięta od Yoha, i tu znowu cienie, mają prawie taki sam odcień, rób bardziej ciemniejsze od jaśniejszego cienia.
Spodnie jakieś dziwne, jedna nogawka krótka, druga dłuższa.. hmmm.. niby ciekawy pomysł, ale jak się już patrzy to tak ciekawie nie wygląda =/ cienie to samo co w przypadku bluzy.
Buty to nic oryginalnego, cienie na prawym bucie.. człowieku co to ma być?
Jeszcze pragnę poruszyć temat włosów, ostatni kosmyk z prawej strony, co to ma być?

2,7/10, ćwicz cieniowanie i ogólnie, ćwicz, ćwicz i ćwicz !

KP: 1
/Feli

14[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Nie Lis 14, 2010 2:52 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ocena będzie dość krótka ,bo specjalnei nei mam nad czym się rozpisywać.
Włosy pod względem kształtu jak i cieniowanie są słabo zrobione. Twarz już lepiej wygląda aczkolwiek można by się z nią jeszcze pobawić. Bluza słabo zrobiona ,aczkolwiek tragedii nie ma ,niepotrzebnie dajesz tyle czarnego koloru. Oczywiście cieniowanie dość słabo wykonane ,ale jak na początki nie jest źle. Spodnie zdecydowanie zbyt ciemne. Dobieraj kolory tak ,aby rzeczywiście wyło widać różnicę pomiędzy poszczególnymi odcieniami. Nóżka i buty zakładam ,że od Yoha ,więc nie ma sensu cokolwiek więcej pisać.

Pracuj oczywiście nad cieniami jak i odpowiednim dobieraniem kolorów. Postaraj się też robić neico mniej kwadratowe włosy ...

KP: 2
/Feli

15[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Pon Lis 15, 2010 4:41 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
[OSW] Moj pierwszy OPAR Postacsb
Credit: Yoh92



Ostatnio zmieniony przez Rixcon dnia Wto Lis 16, 2010 6:16 pm, w całości zmieniany 1 raz

16[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Pon Lis 15, 2010 4:50 pm

Dante456

Dante456
Namekian
Namekian
Włosy są chyba nie twoje. Cieniowanie słabe na początek nie bierz takich oczojebnych kolorów bo źle one wychodzą dopiero jak się cieniowac nauczysz
Ocena 5/10

17[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Pon Lis 15, 2010 5:13 pm

Kuna

Kuna
Namekian
Namekian
To już wyszło ci lepiej. Nadal jednak brakuje paru pixelków. Włosy całkiem fajne. Jeśli twoje to gz dla ciebie :> Cieniowanie nadal lekko słabe ale już widać poprawę. Nadal nie wiem czy ten kolo nosi skarpety do sandałów. Może być, ale nadal musisz trenować :>
7/10

18[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Wto Lis 16, 2010 9:33 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
OK... Który lepszy?:
[OSW] Moj pierwszy OPAR Postach
czy
[OSW] Moj pierwszy OPAR Oparek2


Nikt nie oceni? :(


Credit: Yoh92

19[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Czw Lis 18, 2010 1:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ja ocenię ale do cholery.. Tu nawet nie ma Painta :| Dobra, pojadę na żywioł, krótko i na temat.

Wydaje mi się że włosy nie są twojego autorstwa. To raczej włosy Vegety z GT.
Sama postać wygląda dość ciekawie, jednak nie pasuje tu ta bluza. Rozumiem że chciałeś by jakoś ciekawie i fajnie wyglądał, ale ta bluza w ogóle nie pasuje do ogólnego wyglądu całego OPAR'a. Zmień ją na jakąś koszulę, albo podkoszulkę treningową czy coś w ten deseń. Powinno wyjść ciekawiej.

Cieni nawet nie mam jak ocenić, bo nie mogę na tym kompie znaleźć Painta :| Także nie powiem czy są dobre, czy nie. Czy je poprawić czy nie.. Sorry.

Pierwsza wersja wygląda ciekawiej :)

KP: 1
/Feli

20[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Czw Lis 18, 2010 2:37 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
[OSW] Moj pierwszy OPAR 33059593
Credit:
Yoh92-za tutorial
Credit za base:
Afroluffy
Angryboy
Bax
ShadowHunter
Son Goharotto
Z-Fighter

21[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sro Sty 05, 2011 10:00 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Dobra chce zrobic nowego opara od nowa zaczynajac od gory... najpierw lep... prosze o ocene :P [OSW] Moj pierwszy OPAR 123nk To narazie szkic...

22[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Czw Sty 06, 2011 8:07 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kształt włosów tragiczny. Musisz jeszcze nad nimi popracować. Skasuj te czarne pixele wewnątrz włosów, lepiej robić bez nich. Całość jest zbyt wysunięta do tyłu. Rozumiem że chciałeś uzyskać podobny efekt, ale bez kuźwa przesady!

Wrzucaj całe OPAR'y, czegoś takiego nie ma co oceniać.

23[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Sty 08, 2011 3:04 am

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
[OSW] Moj pierwszy OPAR 25178089

To jest mój nowy opar więc bede na nim pracowal do konca ;p Jak bedzie wszystko z nim ok to zaczne robic do niego WIP ;p potem Sprit ;p Więc tak... Włosy są niemal identyczne jak u Brolly-iego, nie miałem pomysłu na koszulke wiec zrobilem bandaze. Prosze o ocene.

Credit:
-Yoh92-za tutorial
Credit za base:
-Afroluffy
-Angryboy
-Bax
-ShadowHunter
-Son Goharotto
-Z-Fighter

24[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Sty 08, 2011 8:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jednym słowem? "Tragedia".

To jest mój nowy opar więc bede na nim pracowal do konca ;p Jak bedzie wszystko z nim ok to zaczne robic do niego WIP ;p potem Sprit ;p Więc tak... Włosy są niemal identyczne jak u Brolly-iego, nie miałem pomysłu na koszulke wiec zrobilem bandaze. Prosze o ocene.
To prawdopodobnie są włosy Brollyego, więc jak mają nie być identyczne..? Nie bierz się za tworzenie Sprita z czegoś takiego, to nie ma sensu. Chyba że chcesz żeby Cię jechali jak ostatniego za przeproszeniem debila.

Włosy nie twoje, kształtu więc nie oceniam. Cieniowanie to tragedia. Po pierwsze, zbyt jaskrawe kolory, po prostu oczy mnie bolą jak się na to przyglądam. Po drugie, cieniowanie do środka wygląda naprawdę słabo, a w przypadku takich włosów to już porażka. Jeżeli koniecznie chcesz zabrać się za Sprita, twórz własne włosy. Nie ma sensu robić Sprita z włosami z innych prac.
Cieniowanie twarzy ujdzie, ale mam wrażenie że to bazowe. Jeżeli to prawda, to nie zbyt dużo włożyłeś w wykonanie głowy OPAR'a. Poza linią na twarzy, jej cienie i włosy nie są twojego autorstwa.
Bandaże to porażka, lepiej zrobić normalne Gi, czyli strój jaki nosił Goku. Nie mając pomysłu, takie coś jest najlepszym rozwiązaniem. Miałeś pomysł, ale na bandaż który nie wyszedł zbyt ciekawie. Dziwny wygląd, źle rozmieszczone cienie jeżeli chodzi o wygląd bandaży.. Nie, no! Poprawiaj to!
Ręce z base, nie oceniam. Ba! Poza bandażami, włosami i kreską na mordzie, cała praca nie jest zmieniona nawet trochę.
Cieniowanie spodni bazowe, znowu. Buty to samo...

Ogółem..
Nie bierz się za Sprita pod żadnym pozorem, naucz się pierw robić dobre OPAR'y, później się baw w tworzenie Spritów. Chyba że lubisz jak Cię każdy jedzie to w takim razie nie zabraniam :/
Staraj się tworzyć własne cienie, ogólnie wkładać w pracę nieco więcej czasu i staranniej ją wykonywać. W tym przypadku poszedłeś na łatwiznę jak nie wiem co. Włosy wklejone, nie twoje. Cienie z base, nie twoje. Twoje są jedynie bandaż i krecha na twarzy. Jeżeli więc zamierzasz robić każdą prace jak teraz, nie cieniując jej od zera i nie wkładając w nią więcej czasu, to przestaw się na inny rodzaj grafiki. Póki, co.. I mam nadzieję że się dostosujesz..

[OSW] Moj pierwszy OPAR Traini

KP: 3
/Feli

25[OSW] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [OSW] Moj pierwszy OPAR Sob Sty 15, 2011 1:32 am

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Eh... moze to bedzie dobre...

[OSW] Moj pierwszy OPAR Asssss

Credit:
-Yoh92-za tutorial
Credit za base:
-Afroluffy
-Angryboy
-Bax
-ShadowHunter
-Son Goharotto
-Z-Fighter :>.<:

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.