Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sob Cze 04, 2011 10:03 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Wymiary: Obojętne tylko nie za małe.
Napis: StutterGame
Tło: Tło wybierz sam bo ja sie nie znam nic a nic na robienu Takiego czegoś. ale żeby pasowało do tego: http://www.stuttergame.xaa.pl/index.php
Nie potrafiłem znaleźć żadnego rendera z minecraft :(

Pozdrawiam Dubrix

27[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Nie Cze 05, 2011 2:14 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Jest zdążyłęm
Wymiary:bez różnice byle nie za duże
Napis:Corridius
Tło:ciemne takie mroczne Emo XD
render:
render1
Render2
Nie mogłem się zdecydować wybierz co lepiej pasuje
Pozdro Daniel AF

28[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Nie Cze 19, 2011 8:54 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Daniel, zrobiłem sygne dla ciebie. Sory za opóźnienie. Dubrix, a tobie nie wiem jaką sygne wykonać. Napisz jeszcze raz ale daj więcej informacji.

[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Corridius
Mam nadzieję że się podoba :d


KP: 1
/Feli

29[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Cze 20, 2011 11:21 am

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Dzięki michass dobra robota juuż wiem u kogo brać sygny XD

30[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Nie Lip 24, 2011 10:55 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nudzi ci się? Masz robotę!

Stock's: 1 i 2
Kolor: Zdaje się na ciebie. Dobrze gdyby pasowała do stocków. Nie wiem, czarno-czerwona.
Napis: We Came To Play
Wymiary: 400 szerokość na 150 wysokość
Uwagi: Jakoś fajnie połącz stock "1" z "2".

31[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Nie Sie 07, 2011 9:13 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Sorry Bercik że tak późno : x

[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Bercik


KP: 1
/Feli

32[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Nie Sie 07, 2011 11:44 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Wow, Sygna świetna tylko... proszę powiedz, że masz Psd. i zmienisz ten napis. Chodzi mi o lepsze wtopienie, no i może czcionkę. Jeżeli poprawisz będę bardzo wdzięczny. W sumie, warto było czekać ^^.

33[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Nie Sie 07, 2011 6:17 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Render: Hitsugaya
Kolor: coś w kolorze jego odpieczętowanego Hyōrinmaru.
Napis: White Angel
Wymiary: 400 szerokość na 150 wysokość
Uwagi: Postaraj sie! :P

34[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Nie Sie 07, 2011 7:49 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Whitek
Mam nadzieje że sie spodoba.


KP: 1
/Feli

35[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Nie Sie 07, 2011 8:21 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Wow, o taką mi chodziło 100/10 ;O . Już sobie go ustawiam :D

36[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Nie Sie 28, 2011 7:34 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Siemano, zrób mi jak możesz ziomuś taką piękną sygnaturę, która zawierać będzie..

Render : https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/828/vegetassj41.jpg/
Rozmiar : 450x200
Napis : (napis :Billet gdzieś w rogu i tak bardziej na środku :łowca ssk'ów..)
Kolorystyka : Granat i może bordo (dasz radę xD)
Dodatkowe : tak jak powyżej, powodzonka

pjona!

37[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Sie 29, 2011 1:33 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Powiedziałeś, że nie ma problemu więc piszę. Tak ludziska, zamawiam Avek!

Render: Poraz kolejny Stock. The Miz
Kolor: Kolorystycznie podobny do sygny, którą mi zrobiłeś.
Napis: Hear My Voice (i jeśli jeszcze się zmieści to Bercikovsky)
Wymiary: 140 - szerokość, 220 - wysokość
Uwagi: Napis zrób tak samo jak ostatnio xd. Nie ma być identyczny, czy zrobiony tą samą czcionką. Ma być zrobiony w ten sam sposób - wiesz o co mi chodzi, nie? :|

38[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Sie 29, 2011 10:20 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Dobra 2 zamówienia zrealizowane, mam nadzieję że prace się spodobają :x

Bilet :
[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Bileto

Bercik :
[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Bercikaw
v2.
[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Bercikaw2

KP: 2
/Feli

39[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Sie 29, 2011 6:02 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dzięki wielkie.

40[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Wto Sie 30, 2011 1:59 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
ProRobota! xD
Bardzo mi się podoba i serdecznie Ci dziękuję xD
Chciałbym więc zamówić jeszcze avka do tego xD

Render : https://2img.net/r/ihimg/f/694/vegeta17.png/
Rozmiar : 185x185
Napis : Kto jest the beściak? oraz Bilet (w podobnym stylu jak w sygnie, fajnie wyszło xd)
Kolorystyka : Nie mam pomysłu co do kolorystyki, mam nadzieję że sam coś wykminisz i to nie będzie problemem ;]
Dodatkowe : ...

no i może, od razu jakbyś mógł xd

Render : https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/195/ssj4warriors.png/
Rozmiar : też tak jakoś 450 na 200, możesz pozmieniać ofc jeżeli będzie lepiej wyglądało ;p
Napis : Podpisz goka Neophyte a vegete Bilet
Kolorystyka : co do kolorystyki, znowu mam dylemat, dasz radę ;]
Dodatkowe : ...

41[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Wto Sie 30, 2011 8:40 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Bilet, nie "Goka" tylko "Goku".

42[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sro Sie 31, 2011 8:44 am

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
e ty Ykmo ch.. ci w kakao, teraz lepiej? ;p

Ten post został zwarnowany.

43[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sro Sie 31, 2011 9:36 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Render : http://www.renders-graphiques.fr/galerie/Dragon-Ball-23/GokuXkrilin-12271.htm
Rozmiar :400 szerokość na 150 wysokość
Napis :Crossmoto1
Kolorystyka :Niebieski no i Czerwony
Dodatkowe :Powodzenia!!!!!

44[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sro Sie 31, 2011 10:04 am

pawson01

pawson01
Saiyan
Saiyan
Też bym prosił!
Render:http://www.renders-graphiques.fr/galerie/Dragon-Ball-23/Sangoku-super-sayen--93729.htm
Rozmiar:450x200
Napis:Pawson mistrzu (W lewym dolnym rogu)
Kolorystyka:Zielony i żółty

45[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Czw Wrz 01, 2011 11:50 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Ja bym prosił jeszcze jednego. :) :D

Render :http://www.renders-graphiques.fr/galerie/Dragon-Ball-23/bou-absorbation-free-81565.htm

Rozmiar :400 szerokość na 150 wysokość

Napis :Crossmoto1 (No i to -->) Buu Absorwation freezer

Kolorystyka :Fioletowy o trochę różowy

Dodatkowe:Bez tego napisu,co tam jest. :D

No i Avek do tego.

46[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sob Wrz 03, 2011 8:03 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
crossmoto1 Nie zrealizowałem jeszcze pierwszego zamówienia a ty już składasz drugie ? Tak poza tym , zajrzyj do 1 postu. Napisane jest tam że przyjmuje tylko 3 zamówienia, następne dopiero po zrealizowaniu. A twoje jest 4 więc jak myślisz , wykonam je ?

47[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Wto Wrz 06, 2011 2:57 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dobra sorry nie musisz 2 drugiego a zresztą i tak 2 nie jest już potrzebne sorry Hey! że zawracam ci dupe drugim

48[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sob Mar 31, 2012 2:46 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Render : https://2img.net/r/ihimizer/img607/7545/yoshitsune5.png
Rozmiar : 400 szerokość 150 wysokość
Napis : The Rumble King of the Over Road, Yoshitsune
albo jesli tamto za długie to: The Rumble King, Yoshitsune("Yoshitsune" żeby było pod "The Rumble King" coś jak tutaj. )
Kolorystyka : Hmm, ogólnie to niebieski i fioletowy, tych kolorów mógłbyś użyć, byle by nie były aż tak nasycone, mogły by być nieco wyblakłe. Ewentualnie możesz kolorystykę zrobić wedle twojego uznania.
Dodatkowe : Do your best.

49[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Kwi 02, 2012 8:43 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Samey, trzymaj :
[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 63285785257889314060

Jak są jakieś uwagi to pisz.

50[Factory] Signatures By Michass.   - Page 2 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Kwi 02, 2012 9:04 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Render: Nie mogłem znaleźć żadnego fajnego z Jokerem ;<. Jeśli chce Ci się szukać i znajdziesz jakiś fajny to daj znać, a jak nie to niech będzie ten: KLIK! Oczywiście usuń to logo i ew. utnij napis na dole xd.
Rozmiar: 400x170. A jak nie to wybierz sobie sam.
Napis: Why So Serious?
Kolorystyka: Ogólnie zieleń, a napis czerwony, kontrastowy dla reszty sygny. I taki jakby z krwi napis, jeśli dasz radę zrobić xd. Jeśli nie to spoko ;].
Uwagi: Jeśli kolory, czy coś Ci nie pasuje to śmiało możesz zaproponować/zrobić coś po swojemu ;).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.