Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Wto Kwi 17, 2012 9:03 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Udało mi się w końcu zrobić sygnaturkę dla Ciebie, mam nadzieję że się spodoba :P Jak coś pisz tutaj lub pw.

[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Scaled.php?server=140&filename=woogy

I trochę skrócona, wg mnie tak wygląda lepiej ;d.

[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Scaled.php?server=196&filename=woogyv2

52[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sro Kwi 18, 2012 1:56 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Kolorystyka jak dla mnie kogz! Render też bardzo fajnie wtopiony, podoba mi się! Ogólnie ten styl, w którym wykonana jest sygna mi nawet odpowiada (ew. troszkę ta jasnozielona linia, lecąca od lewej do prawej w dół, za bardzo rzuca się w oczy, ale może ma to swój urok).
Wykonanie (głównie czcionka) napisu mi się bardzo podoba, mógłby być tylko trochę bardziej wtopiony. Choć wiem, że przy tym kontraście trudno byłoby to zrobić.

Ogólnie mi się podoba, jest kox i ląduje w podpisie, jeśli nie masz zastrzeżeń ;). Dzięki wielkie!

P.S. Sam nie jestem pewny która wersja lepsza :P. Ale może pójdę za Twoją radą i póki co - ustawię sobie krótszą. Ew. później jak zmienię zdanie to podmienię ;].

53[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sob Maj 05, 2012 12:18 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jestem bardzo zadowolony z Sygny, którą dla mnie zrobiłeś, i która znajduje się obecnie w moim podpisie, ale czy nie sądzisz, że to czas na zmiany?

Render: No więc:
- Ten
No jeśli jednak jesteś w stanie zrobić coś z tym logo na renderze poniżej to może i
- ten
Rozmiar: Taki jak zawsze, czyli taki jak tej co mam w podpisie.
Napis: Wprawdzie nie przepadam za twoim stylem napisów. Chodzi mi głównie o czcionkę i wtopienie, dlatego chyba zrezygnuję. Wybacz :<
Kolorystyka: Oczywiście biel i czerń
Uwagi: Fajnie by wyglądało w jakimś oldschoolu. Nie wiem, wymyśl coś. Tylko nie chce niczego jaskrawego i świecącego. Coś w podobnym stylu jak to co mam.

BTW. Z rozpędu nie zrobiłbyś mi też może avka?
Redner: http://www.iv.pl/images/23675371645373449050.jpg
Rozmiar: Przeciętny, coś w stylu jak mam ja czy ty.
Napis: Brak.
Kolorystyka: Biel i czerń

Nie śpiesz się z niczym, dopicuj wszystko. Cud, miód i malina. Sygne zapewne wstawię dopiero po powrocie/odzyskaniu neta, więc... Nie śpiesz się i dopracuj ją, aby była to najlepsza praca jaką zrobiłeś. Dzięki!

54[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sro Cze 20, 2012 2:55 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Render : [Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Luxray_mchant
Rozmiar : 500x450
Napis : CrossM
Kolorystyka : Żółty
Dodatkowe :



Ostatnio zmieniony przez crossmoto1 dnia Czw Cze 21, 2012 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz

55[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Sro Cze 20, 2012 9:24 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Render : http://postimage.org/image/hcc0ofbz5/
Rozmiar : 400 szerokość 150 wysokość
Napis :Tof122
Kolor:Szary oraz Biały
Z góry dziękuję

56[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Lip 01, 2013 9:08 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Odświeżam shopa i przyjmuję od nowa zamówienia. Reguły się nie zmieniły, przyjmuje po 3 zamówienia. Zapraszam do składania zleceń ;d

57[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Lip 01, 2013 11:04 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Render: Hitsugaya
Kolor: w sumie sam nie wiem, wybierz tak, by się komponowało dobrze według ciebie z renderem i tym takim efektem kosmo na nim.
Napis: BRAK
Wymiary: 400x150

58[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Lip 01, 2013 2:06 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Trzymaj Aki, zrobiłem 2 wersje kolorystyczne. Jeśli masz jakieś uwagi to śmiało pisz :d

[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Ljo

[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Qrl5

59[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Lip 01, 2013 2:30 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Kurde, obie wersje kolorystyczne mi się niesamowicie podobają i nie wiem, którą mam wybrać xd. No i teraz narobiłeś kłopotu :/. Dobra, chyba wiem. Tak paczyłem z pięć minut i rozmyślałem, ale chyba jednak drugą sobie wkleję do podpisu, tak sądzem. 
W każdym razie dzieny raz jeszcze.

60[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Lip 01, 2013 9:15 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Render Klick
Kolor: Coś pasującego do renderu.
Napis: I saw your face in a crowded place...
Wymiary: 400x150
Uwagi: Napis na dole sygny ma być.

PS. Pomarańcz, ja tez ci zrobię, ale chcę zobaczyć na co stac Michassa i przy okazji wykorzystam fakt, że nie mam czasu. Mam nadzieje, ze nic przeciwko nie masz.

61[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Lip 01, 2013 9:45 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Render: Hapaj dzidę!
Kolor: Pozostawiam to twojej inwencji twórczej.
Napis: The True Viper
Wymiary: 400x150
Uwagi: Sam nie wiem, może jakieś płomienie w tle? Niechaj emanuje zajebistością!

62[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Pon Lip 01, 2013 10:12 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Render: This lub jeśli będzie ci ciężko to lepsza opcja
Rozmiar: 470x145 jeśli będzie problem z zagospodarowaniem miejsca to skróc to 400x145.
Napis: shn albo bez
Kolorystyka: dla opcji pierwszej dla drugiej coś takiego(kolorystyka, jak się bawisz w c4d to takie coś.
Dodatkowe: ogarniasz c4d i smuż? to ciśnij, ale to zostawiam wedle twojej dłoni. Co do napisu to chciałbym, żebyś poświęcił mu uwagi np. sHn przy czym H jest widocznie większe, inny kolor/cm. Whateva. Ofc zostawiam ci też pole do popisu.


Z góry dzięki i te inne uprzejme zwroty.

63[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Empty Re: [Factory] Signatures By Michass. Wto Lip 02, 2013 3:52 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Bercik :

[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Omx

Ray :
[Factory] Signatures By Michass.   - Page 3 Mwyp

Jeśli macie jakieś zastrzeżenia, lub coś wam się nie podoba to piszcie. wiem nie umiem robić napisów :X

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.