Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 5]

26Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:21 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
//Wiem o tym, Yoszu :3//

Ray pojawił się między Yohem, a Toshim. Z tą różnicą, że jego tęczówki z jakiegoś powodu przybrały kolor czerwony.
- Spokój. - powiedział, ale nie swoim głosem. O nie... To był już głos kogoś innego. Kogoś, kto mógłby wprowadzić chaos równy temu, kto chwilę temu "grasował" na równinach.

27Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh po prostu spojrzał na Toshiego.
- Towarzyszkę? Nie żartuj sobie ze mnie.. - przestał uwalniać mroczną energię, jednak wyglądał i tak nieco inaczej.
- Od dzisiaj nie mam towarzyszy. - kiedy Rayem pojawił się między nimi, młodzieniec od razu zajarzył że nie ma do czynienia z byle kim. Jedynie się uśmiechnął.

Odleciał kawałek dalej i stał spokojnie. Gemmei do niego nie pochodziła. Podeszła natomiast do Viega.
- To mu przejdzie za kilka minut. Nadmierna agresja, chęć do bycia złym i niszczenia wszystkiego wokół - to wpływ przemian w Nightmare Lorda na jego mózg. - wyjaśniła pokrótce.
- Nie można dopuścić by po tak krótkim czasie znowu się przemienił w NL, bowiem tym razem to już nie będzie taki przyjemny typ jak na równinach. Przyjemny, bo nie zniszczył nawet połowy planety. - dodała tak by Yoh tego nie słyszał. Ogólnie miał tego co mówi nie słyszeć.

Na słowa Toshiego, pod oczami Yoha dosłownie otworzyła się dodatkowa para oczu.
- Ja i strach? Chyba śnisz, cioto.. Nie mogę wybaczyć Ci takiej obelgi.. Umier... - nie skończył. Gemmei szybko zareagowała i z zaskoczenia, uderzyła Yoha na tyle mocno że stracił przytomność.

- Mało brakowało. Powiedziałam by nie prowokować i nie osłabiać go w takim stanie - to może się dla każdego źle skończyć, dla niego też.. - stała obok leżącego Yoha.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Lip 08, 2011 9:36 pm, w całości zmieniany 2 razy

28Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:28 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Widząc reakcje Yoha na "przemiane" Raya szyderczo się uśmiechnął.
-Czyżby wielki lord zaczął się bać ?-powiedział do Yoha zakładając rekę na rękę.

29Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
- Zaczyna cie to nudzić? Nie masz towarzyszy? O ile pamiętam nikt cie nie prosił o pomoc. Więc nie pierdol. - Odezwał się głos z Portalu.
Nagle wyszedł z niego Keiji z uśmiechem na twarzy.
- Z radością rozwalę ci łeb.
Z jego przedramienia wysunęło się ostrze.
Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 58080978467899296842
- Nie obchodzi mnie czyj to wpływ. - Powiedział do Gemmei.
Chłopak z ogromną prędkością ruszył na Yoha. Gdy był już przy nim zadaj serie cięć.
- Nie masz towarzyszy?! Zapomniałeś o niej?! Jesteś nic nie wartym śmieciem!
Krzyczał uderzając w furii.

Arisa była niesiona na rekach Maxa.

30Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:33 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Nagle Ray zaczął się uderzać pięścią w twarz.
- Weź... Odwal... się... od... mojego... ciała... bo... ci... lutnę...
Komiczna sytuacja, ale Ray ma już normalne oczy i zachowuje się już w miarę normalnie, jeśli tak to można nazwać...
- Dam ci w pysk, ale to potem. - powiedział do Yoha. Następnie popatrzył na Toshiego.
- Jeszcze raz powiesz coś o lordzie i strachu, to jak słowo daję idę do domu do kuchni.

31Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gemmei dziwną techniką osłaniała każdy cios Kejiego. Ciosy były potężne, to też każdy męczył dziewczynę coraz bardziej. Ale nie zamierzała mimo to dać zabić Yoha.
- Przestań. Chcesz stać się tak jak on, zabijając mnie? - zapytała spokojnie, atakującego wciąż wojownika.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Lip 08, 2011 9:41 pm, w całości zmieniany 1 raz

32Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:40 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Chłopak usiadł na ziemi i zaczął rozmyślac....
(Po co on pojdzie do kuchni... Może zrobi nam kanapki ? Swoją drogą jestem bardzo głodny.)

33Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:43 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Wściekły Keiji zdematerializował ostrze.
- Jak możesz chronić kogoś takiego? - Powiedział wkładając ręce do kieszeni i odchodząc.
Chłopak był naprawdę wkurwiony ale starał się opanować.

34Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:47 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray spojrzał na Gemmei.
- Tak w ogóle... Czemu jesteś taka rozmowna? Zachowujesz się trochę bardziej jak jakiś psychoanalityk, a nie nasza stara Gemmei.

35Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:52 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- Te, nie zapomnieliście o czymś ? Nasza planeta ginie, bo jakieś dziewczę wysysa z niej wszystkie soki... Smok poleciał w górę, wystawił rękę przed siebie i zaczął strzelać ki blastmi w miejsce, w którym czuł energię Ami.

36Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:55 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
//Sory Ketsu ale nie ma Cię, więc ja spamuje.//
- Taa..
Matsu zaczął latać po okolicy strzelając pociskami, mając nadzieję, że Ami w końcu wyjdzie.

37Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Nie mogę. Muszę. To nie jego wina że wszczepili mu w dzieciństwie element Vida - Destrukcję. - wyjaśniła spokojnie. Następnie spojrzała na Rayema.
- „Stara Gemmei” była błędem. Pojawił się błąd w mojej osobowości związany prawdopodobnie z mocnymi zaburzeniami czasoprzestrzeni. Mogło być to spowodowane kilkoma zewnętrznymi czynnikami, nie mogę zdradzić szczegółów. - przerwała, złapała oddech i kontynuowała.
- Nie jestem zwykłą istotą ludzką, nie posiadam w sobie również żadnego wewnętrznego bytu. Nie jestem również tym za kogo początkowo się podawałam. Każde uniwersum zostało zaopatrzone w Jednostki Integracji Danych i każde posiada kilka ludzkich interfejsów, by móc komunikować się z jednostkami biologicznymi. Moim pierwotnym zadaniem była obserwacja wszystkich wojowników na tej planecie i wysyłanie uzyskanych danych do Jednostki Integracji Danych. - skończyła i spojrzała na Yoha.
- Nie oczekuję że zrozumiecie. On jednak zrozumiał i mimo to mnie zaakceptował. - odwróciła się znowu do reszty wojowników.

38Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 9:58 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
- Nie wiem co robiłeś przez ostatnie dziesięć minut. Ten koleś powiedział, że zniszczy cały Universum a ty martwisz się planetą? Pogratulować. - Powiedział patrząc na Smoka.
Chłopak stał z założonymi rekami i czekał.
- Nie muszę nic rozumieć. Jesteś jedną z nas. - Powiedział do Gemmei.

39Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:00 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
//Kox spam, szkoda ze naszego nie widziales.xD//
(...arbuz, pizza, hamburger, pomarancza, pieczone kiełbaski....)
Wymienianie trwało by wiecznie gdyby nie przemowa Gemmei.
-A więc w skrócie mówiąc miałaś nas szpiegować ?
Podrapał się po głowie.
-Nie mówię że to jakoś pochwalam, ale skoro już jesteś z nami tak długo, to czemu mielibyśmy cię odrzucić ?

40Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:00 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Rayem wysłuchawszy słów Gemmei strzelił Poker Fejsa.
- Faktycznie. Nic nie zrozumiałem.
- Zakochałem się...
- dodał cicho po chwili i strzelił kolejnego Pokera.

41Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:05 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max wyszedł z portalu niosąc na rękach Arisę.
-Ładnie pachniesz.
Przyglądał się sytuacji.

42Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Keji-san, on też jest jednym z Nas. Gdybyś otrzymał od losu to nieszczęście że Tobie by wszczepili element Vida w całości w ciało, czekając tylko latami na przebudzenie? - dziewczyna spojrzała na Yoha i wyjęła z kieszeni jakąś kapsułkę.
- Dodatkowo, Yoh utrzymuje w sobie masy innych energii co przy destrukcji znajdującej się w ciele nie jest proste - to dziwne że nie stracił kontroli nad sobą podczas walki z Trenzem. - nacisnęła kapsułkę. W jej rękach pojawiła się jakaś strzykawka. Dziewczyna wszczepiła chłopakowi jakąś substancję i zdematerializowała pustą strzykawkę.
- Analiza Jednostki Integracji Danych wykazała, że uniwersum to ma niebezpiecznie ogromne natężenie pola chaosu. Nie to jest jednak jedynym powodem dla którego tu jestem. Drugiego powodu niestety zdradzić nie mogę. A jest on związany bezpośrednio z Yohem i kilkoma osobami na tej planecie. - wyjaśniła spokojnie. Kiedy Rayem wspomniał o tym że się zakochał patrząc na Gemmei, ta nie odwzajemniła tego samego.
- Wybacz, ale nie posiadam możliwości kochania drugiej osoby choć w niektórych wymiarach podobno pojawiał się podobny błąd. - odpowiedziała Rayemowi.

43Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:16 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
- Nieważne ;3
- Zresztą...
Teraz chłopak zaczął myśleć normalnie, a nie o szukaniu dziewczyny.
- I tak wolę być samemu i nic na to nie poradzę.
W tym momencie usiadł, a po chwili położył się na trawie, rozkładając ręce na boki.
- Chciałbym już to skończyć... Załtawmy Ami i wracajmy do domu. - skończył wstając z motywującym uśmiechem.
Słyszałeś. Nie zaznasz spokoju.
A weź spierdalaj.
...

44Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:17 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
- Przed chwilą powiedział, że nie jest jednym z nas. Mniejsza.
Chłopak nadal stał bez ruchu.
Arisa trzymała się szyi Maxa. Cały czas przyglądała się sytuacji.

45Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:21 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
W pewnym momencie Smoku przestał strzelać i wylądował na ziemi, podszedł do Gemmei. - Czyli masz błąd w stykach, czy co ? Obrócił się w stronę Matsu i Keij'iego. - Teraz jesteście bardziej wyczuleni na punkcie energii Ki...chyba, więc pomóżcie mi jej szukać. i wystrzelił kolejnego Ki basta w miejsce, gdzie wcześniej strzelał.

46Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:24 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
- Uspokójcie się, ludzie... Nawet jak nie jest 1 z nas to wciąż Yoh. Na to już nic nie poradzimy, jak mu odwala. Chce walki, chętnie mu ją dam, ale tylko na pełnych obrotach...
Wracamy do punktu wyjścia?
Mówiłem. Weź się odwal!

- ...pamiętajcie tylko, że nie jesteśmy tu po to, żeby się pozabijać.

47Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:25 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Matsu się skupił i od teraz gdy wyczuwa jakąś energię poza ki jego towarzyszy strzela tam serią pocisków.

48Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Nie obudzi się przez dłuższą chwilę. Wszczepiłam mu mocny środek nasenny. - dziewczyna złapała Yoha pod ramię i z łatwością uniosła. Poruszanie się nie sprawiało jej żadnych problemów.

- Jak wstanie, nie będzie zbyt wiele pamiętał więc proszę Was tylko o jedno - kiedy go spotkacie, zachowujcie się w miarę normalnie. Code: OTG.TAD.BA.W60. - dziewczyna mrugnęła. Przed nią otworzył się prostokątny portal przypominający raczej obramowane drzwi. Wyjęła z kieszeni również trzy ostatnie fasolki. Z kieszeni Yoha do której jakimś cudem sięgnęła, wyjęła woreczek z pięcioma fasolkami. Wrzuciła trzy fasolki do reszty i dała woreczek Rayemowi.
- Powodzenia. - przeszła przez portal, a ten po chwili się zamknął.

49Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Pią Lip 08, 2011 10:35 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray złapał woreczek.
- Szlag... I znowu muszę pilnować tego shitu... No... Ale przynajmniej mamy senzu.
Chłopak przypiął woreczek do paska. Nagle "urządząko", które skonstruował zaczęło pikać.
Loading...

Error.


- Huh? - spojrzał ze zdziwieniem na gadżet.

50Wyspa Jostella - temat ogólny - Page 2 Empty Re: Wyspa Jostella - temat ogólny Sob Lip 09, 2011 2:20 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max patrzył w miejsce, w którym przed chwilą był otwarty portal.
-Chciałabyś mieć dziecko ? - słowa kierował do Arisy, mówił wystarczająco cicho by tylko ona go usłyszała.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.