Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 [Collab] Mały & Vladek Empty [Collab] Mały & Vladek Nie Wrz 05, 2010 12:40 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Oto możecie podziwiać best collab na forum
 [Collab] Mały & Vladek Collabkarta

2 [Collab] Mały & Vladek Empty Re: [Collab] Mały & Vladek Nie Wrz 05, 2010 12:42 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
Odrazu chciałbym podziękować Małemu za współpracę ; )

3 [Collab] Mały & Vladek Empty Re: [Collab] Mały & Vladek Nie Wrz 05, 2010 1:13 pm

Death

Death
First Child
First Child
Panowie, postaraliście się, 1 raz widy taki collab, i bardzo przypadł mi do gustu, kolory świetne , rendery wtopione , dekoracje też ładne, vladek, mogłeś dać tylko swój napis jaśniejszy niż czarny.

9+++++/10

4 [Collab] Mały & Vladek Empty Re: [Collab] Mały & Vladek Czw Wrz 09, 2010 8:03 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
PROSZE O WIECEJ OCEN!

5 [Collab] Mały & Vladek Empty Re: [Collab] Mały & Vladek Czw Wrz 09, 2010 8:30 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No praca nawet ładnie się prezentuje.
Widać oba style, i w obu zachowana kolorystyka co powoduje ciekawy efekt. Ofkors sygna na poziomie robione przez ludzi którzy znają się na tym, ta mam na myśli was.
Napis Vladka na tym jasnym tle troszkę za bardzo widoczny mimo jakiegoś tam wtopienia brushem. Włoski rendera małego, są przy jednym kosmyku na dole lekko zpixelozowane i rzucające się od tła. Jeszcze nie Ciekawy efekt jest po stronie Vladka a raczej górny lewy róg te c4? Za bardzo się rzuca. Ogólnie fajny pomysł, wykonanie miejscami zepsute.
Final naprawdę spoko.

2kp

6 [Collab] Mały & Vladek Empty Re: [Collab] Mały & Vladek Pią Wrz 10, 2010 9:03 am

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
Tak napisik mi nie wyszedł, jednak nie chciałem robić przeźroczystego / szarego napisu.
C4D aka "łuk" zamierzone ; )

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.