Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks] The World's Greatest Empty [Komiks] The World's Greatest Nie Paź 10, 2010 6:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Od razu na początku mówię że jak następna część komiksu wyjdzie to wyjdzie.
Fabuła zapewne większości znana, nie? Wymyślę coś by to zmienić. Zasady jednak pozostają te same co na DBM więc darowałem sobie wypisywanie ich.

The World's Greatest:
#0 & #1

Other Credits:
* Rayg - statki;
* Eversoris - statek nameczan;
* SSJ5Bob, Didier, Fullpower Mitchio and Sasuke-Ish - Sprit Piccolo;
* Hihori - Hihori Sprit
* Rizuke - Rizuke Sprit
* Rokan aka. Bolt - Bolt Sprit
* Maps and effects makers

2[Komiks] The World's Greatest Empty Re: [Komiks] The World's Greatest Nie Paź 10, 2010 6:30 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Ej a ci coś ie zgłosili w naborze do poprzedniego też będą? (Jak chcesz bierz moje all sprity które będą ci potrzebne xdd).
Początek podobny do mojego(Nudy po pokonaniu przeciwnika) Fabuła jak z DBM(tak jak w moich 2 komiksach). Mam sie popłakać że jest Ryden i Shun a mnie i Maxia nie? Czekam na new part. No i nie wiem co mam pisac... Czekam na rozkręcenie fabuły.

3[Komiks] The World's Greatest Empty Re: [Komiks] The World's Greatest Nie Paź 10, 2010 6:40 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No więc... To chyba 3 komiks o fabule DBM. Albo może 4... No mniejsza. Cóż przynajmniej od razu były walki. Nie długie, ale były, a nie, że na akcje trza czekać dopiero w kolejnych odcinkach serialu "Zawsze biją małego". Bez obrazy Maly... XD
W każdym razie komiks prezentuje się fajnie. Są ładne efekty, no i krew... XD Ale weź, żeby Ki Blasta fakejem odbić?! Lol... Xd Mam nadzieję, że pojawi się tam też mój v2, chociaż ma niecałe 30 póz. I jak już, to z tego nowego nie rób takiego "fakermana" jak z old shita. Co mi się nie podoba? W sumie to jest tylko 1 rzecz - staki. Wyglądają naprawdę... dziwnie XD

No nic, dałbym 4/5, ale czekam na nowe party XD

KP: 1
/Feli

4[Komiks] The World's Greatest Empty Re: [Komiks] The World's Greatest Nie Paź 10, 2010 8:51 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
O, jaka ciekawa i oryginalna nazwa. Na bank wytwór długich godzin zastanowień i przemyśleń, prawda?
Wystarczy, że my dwaj łapiemy, o co chodzi, nie? xd

Fabuła już zaczyna się przejadać. Nie wiem, kto ma rację, Bercik czy Rayem z tą ilością, ale istotne jest to, że podali więcej niż 1.

Początek... Dziwnie mi się wydaje, że już to widziałem. Nie że podobny pomysł. Dokładnie takie coś kiedyś pokazywałeś. A jeśli nie, to czas spisać przepowiednie i wydać bestseller.
Pytanie nr 1: Turniej odbywa się w niezamieszkałej galaktyce. W którym wymiarze? W tym? W ich ojczystym? W naszym? W jakimś innym?

Dalej - galaktyczne Okęcie. Rozumiem, że lubisz gubić piksele z konturów w swoim spricie, ale przyjrzyj się, jak tragicznie wyglądają statki po takim pomniejszeniu.

Ciekawe użycie wielkiego wszechpotężnego zaklęcia. Nie, nie mówię o Kurohitsugi. Mówię o Palcu Władzy. Szkoda, że nie wypowiedział inkantacji (brzmi mniej więcej tak: Vyppi Aerda Laimis Psheddo Chuu), byłby w stanie odbić pocisk z powrotem z taką siłą, że przebiłby mu czaszkę.

Dalej co widzimy? Nieudana próba skopiowania Palca Władzy zakończona wsparciem dla PCK.

Przydałoby się, żeby walki, skoro już są, były odrobinę bardziej rozbudowane. Sama krew nie wystarczy.
Tu dobre użycie sprita Sage'a. Ta poza z podnoszeniem okularów doskonale pasuje do wypowiedzi.

I tutaj... emmm... dwa kolejne pytania dotyczące strategii.
Pytanie 2: Jakie szanse na pozostanie niezauważonym ma ktoś leżący na sporym okapie ("wlot do przewodu wentylacyjnego", bla bla... okap i tyle) w czerwonej koszulce i niebieskich jeansach? Jakby chociaż za okapem, to już bardziej. Wewnątrz okapu, też jakoś.

Pytanie 3: Nie lepszy efekt by dało użycie jakiegoś Bakudou? Np. 61 czy 63 (i tak innych nie masz)? Blokujesz go, traci kontrolę nad własnym atakiem i sam sobie nim przywala, a pudełko grozy zostaje na potem. Tak, to nie ma nic wspólnego z samym wykonaniem komiksu, ale odrobina więcej realizmu nie zaszkodzi. No chyba że Capture (to się będzie za tobą ciągnąć po wsze czasy) blefował sam siebie i tak naprawdę chciał tego użyć, żeby postraszyć innych.

Dobra, rób to dalej, żebyśmy zobaczyli, co z tego wyniknie. I tak niewielu jeszcze czeka na kolejny part mojego komiksu, a dział paść nie może.

KP: 2
/Feli

5[Komiks] The World's Greatest Empty Re: [Komiks] The World's Greatest Wto Paź 12, 2010 6:41 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
@Viego
Ja po przeczytaniu komiksu TEŻ wiem, że długo myślał nad tą nazwą i fabuła i skad sie ona wziela xd
@topic
Komiks nie jest zly. Lecz o fabule nie bede mowić xd. Nudny początek ale co sie dziwić początek zawsze nudny xD Potem przybywa nameczanin.... i opowiada historie. Dziwne... dobra Sa już dwie pierwsze walki i odrazu robisz z kogoś jaja... Viego idzie szpiegować a z siebie koxa robisz. NIeźle nieźle mam nadzieje, że zrobisz next party

6[Komiks] The World's Greatest Empty Re: [Komiks] The World's Greatest Sro Paź 13, 2010 8:44 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Komiks jak dla mnie zapowiada się całkiem ciekawie ( chociaż fabuła już oklepana ,no ,ale zobaczymy jak to się rozwinie później ). Rozmowy pomiędzy poszczególnymi postaciami są ok ,nie mam większych zarzutów ,wszak w porównaniu z wcześniejszym komiksem ,stoją one na znacznie wyższym poziomie ( a właśnie co z tamtym komiksem ? ). Efekty wyglądają ładnie ,są przybliżenia i inne tego typu rzeczy. Jeżeli chodzi o mnie to początek komiksu nie jest wcale ,aż tak nudny. Są tutaj walki od samego początku ,dowiedzieliśmy się ,że ktoś szykuje jakiś wielki spisek ... mimo wszystko tak mało się tutaj nie dzieje.
Jak na mój gust wszystko wygląda bardzo ładnie ,a komiks zapowiada się całkiem dobrze. Czekam na kolejne party.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.