Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks]Naruto Historia Shinobi Empty [Komiks]Naruto Historia Shinobi Sro Paź 13, 2010 2:12 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam zamieszczam wam mój nowy komiks nie martwcie się tamten komiks też będzie kontynuowany.

Prolog
Part 1 "Nowe Akatsuki"
Part 2 "Pierwsze Starcie"
Part 3 "Porażka"

Credit:
Neimad
Pucolini
Maximus
SmokuXD
Yoh92

2[Komiks]Naruto Historia Shinobi Empty Re: [Komiks]Naruto Historia Shinobi Wto Paź 19, 2010 7:53 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
@sry za double

Chciałbym wam przedstawić nowy styl robienia komiksu,a zarazem dodaje nęxt part.

Part 4 "Spotkanie Z Kakashim"

3[Komiks]Naruto Historia Shinobi Empty Re: [Komiks]Naruto Historia Shinobi Wto Paź 19, 2010 12:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Całkiem fajny komiks. Dużo części, o wiele lepszy od twojego poprzedniego dzieła. Sprity jak możesz, wyślij mi na PW, zwłaszcza mojego XD

Co do fabuły, dość słaba.. Mogłeś wymyślić własną organizację i osadzić ją w świecie Naruciaka, a całość działa by się kilka lat przed lub kilka lat po wydarzeniach z Anime&Mangi. Tutaj nie pomyślałeś i głupio zrobiłeś.
W pierwszych częściach napisy są ogólnie słabo czytelne, czasem rażą po oczach. W ostatniej części wyeliminowałeś ten błąd i właśnie ostatnią część najlepiej mi się czytało.
Moja rada, nie twórz nowej fabuły w świecie z danego Anime, jeżeli to się jeszcze nie skończyło. Po prostu nie ma sensu. Dodajesz nowe postaci do fabuły Anime, całość ogólnie wygląda dość słabo bo fabuła nie jest twoja. Co za tym idzie, komiks traci pewne punkty w ocenie.
Mapy fajne, Sprity jak wspomniałem wcześniej, też mi się podobają. Całość poza fabułą i tymi napisami wcześniej wygląda nieźle.
Sam pomysł na umieszczenie forumowych Spritów typu Pucolini, Smoku czy mój i dopasowanie ich pod kątem świata w komiksie także nie jest złe. Jak powiedziałem, jedynie ta fabuła trochę mnie zawiodła i pewne pomniejsze błędy.

Czekam na kolejną część, nie zawiedź mnie.

KP: 2
/Feli

4[Komiks]Naruto Historia Shinobi Empty Re: [Komiks]Naruto Historia Shinobi Sob Paź 23, 2010 9:02 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Dzięki Yoh mam mały pomysł co do komiksu ale potrzebuje spritów sam nie zrobię wszystkich więc mam prożbę do was,Czy osoby które chciały by uczestniczyć w komiksie nie stworzyli by własnych postaci upodobniających się do naruto ?
co wy na to chodzi mi o Jouninów,Anbu,pojedynczych ninja ja zrobię wszystkim równowagę sił niech powstaną nowe klany itd i zacznę robić od nowa,a yoh mi pomoże przy fabule xD

Na mnie nie licz bo i tak mam w cholerę roboty z własnymi projektami ^^' Jeżeli chcesz się za to brać, to nie zważając na czas bierz się po prostu do roboty.

5[Komiks]Naruto Historia Shinobi Empty Re: [Komiks]Naruto Historia Shinobi Pon Paź 25, 2010 10:26 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
no spoko tylko chyba zacznę od nowa z nową fabułą jak naruto JestHokage , a sasuke chce zniszczyc konohe i atakujewioskę liścia ale jeszcze nie wiem,chyba że podoba się jak jest to będę kontynuował już mam prawie skonczony next part.


ale jestem pewien że są ludzie którzy mają ochotę zrobić sprita więc zróbcie jakiegoś anbu albo jakiegoś ninje ;d nie musi mieć duzo póz najważniejsze jak biegnie,skacze rzuca kunai unika,jak robi pieczęć i jak uderza rękami czy nogami to jest prożba do was.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.