Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Pią Lis 26, 2010 10:01 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Moj pierwszy opar
[img]
[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Pitup [/img]

2[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Sob Lis 27, 2010 9:58 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Opar na baaardzo słaby poziomie.
Tutaj niema co pisać ponieważ to poprostu recolor base Smoka.Niepocieniowane włosy i dziwacznie wyglądające usta oraz oczy.
Do tego czarne pixele na klacie z base.
Narazie daje 0/10 przykro mi.Tam poprostu niema według mnie nic od ciebie.
PS:Pisze sie twórcy.

1kp

3[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Sob Lis 27, 2010 10:22 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
No więc . . .
Mikidus
mikidius napisał:Z bochaterem
tak więc nie pouczaj na temat ortografii :D
Co do oparka, to jest on wykonany bardzo słabo.
Włosy nie Twoje, na domiar złego cieniowanie też słabe o ile jakieś tam jest. Ciuchy ? Okropne, kolory, cienie, nawet nie chciało Ci się usunąc czarnych linii z klaty ...Jak pisał Mikidus to po prostu recolor base Smoka :P

4[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Czw Gru 09, 2010 9:17 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Oto nowa praca wiem ze wlosy niewyszly






[O-S-W] Moj pierwszy OPAR 92863986
:>.<:

5[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Czw Gru 09, 2010 9:30 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
nawet nie skomemtuje myślałeś że ci się same cienie zrobią (kicha bo też tak robiłem)

/Ty póki co, mój drogi nie robisz lepszych prac :s
/Y

6[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Czw Gru 09, 2010 10:02 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Cóż jest źle ale są to początki ! Pracuj pracuj i jeszcze raz pracuj. Spróbuj robić własne cienie, tak się niczego nie nauczysz, jeżeli nie będziesz robił własnych cieni.

7[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Pią Gru 10, 2010 1:11 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Mam takiego painta jaki jest w windows7 i tam przejechalem kredkom swiecowom to w przyblizeniu byly cienie

8[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Pon Gru 13, 2010 6:04 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Unbenanntlqp


Przepraszam za podwojnego posta ale wstawiam nowa prace.

9[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Nie Gru 19, 2010 5:06 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dzieki ze ktos tu zaglada ale teraz dodaje cos nowego skonczone godzine i 24minuty temu wiec prosze o prawdziwe komentarze i wielkie uwagi chce robic wieksze oistepy[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Pituopar

10[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Nie Gru 19, 2010 6:58 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Jo więc poziom twojej pracy słaby. Nie będę obijał w bawełnę
nie ma tu nic ciekawego ;/ no cóż nie kazdy jest geniuszem i od czegoś musi zacząć :D
Po pierwsze nie musisz dawać tych dużych postaci
włosy od gohana ssj2 trudno ale cienie marne i do tego źle nałożone :D
twrarz tez pocieniowana niesymetrycznie.
Radze nie dodawaj narazie takich prac tylko popatrz na prace tych najlepszych z Forum i rób postacie patrząc na rozmieszczenie cieni innych OPAR'ów
Prościej wzoruj się na innych pracach ale nie kopiuj :)
Nie będę oceniał twojej pracy w skali bo to nic nie da
Nie chcę też, żeby inni mnie komentowali. Nie jestem wielkim znawcą ale widząc prace innych a twoja to tak jak mówiłem najpierw się naucz a potem wstawiaj :)
Pewnie napisałem to zamętnie ale to dlatego że idą święta :D


KP: 2
/Feli

11[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Nie Gru 19, 2010 6:59 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Pitu prosiłeś o ocenę, więc ci ocenie.
Postać jest bardzo słaba, bez urazy ale brakuję jej cieni.
Na twarzy są dobre cienie ale z base, postaraj robić własne cienie, ok? Dobra
na bluzce i na spodniach nie widać cieni, za podobne kolory używasz do cieniowania, lepiej brać ciemny, i jasny, ale dobieranie kolorów przyjdzie z czasem, na razie to nic. :/ Kolory i tak do siebie nie pasują.
Szkoda że to nie są twoje włosy, byś mógł je fajnie przerobić, lub wzorować się na nich i sam narysować takie. Ale tam dobra z tym. Więc spar jest dośc słaby wg. mnie. Byś mógł poprawić tu dużo rzeczy jak cieniowanie, bo to taki wylany kubek jakby :Oo: Byś mógł i tak poprawić nogi, byś mógł zrobić patyki z nóg i by wyglądało to o niebo lepiej. Moje sugestie tyczą się całego spara, jak pasa i mięśni, poproś kogoś o revampa i to ci pomoże, byś mógł wzorować się na revampie :)
Moim zdaniem musisz popracować nad cieniami, sam pomysł jest dość słaby.

2/10


KP: 2
/Feli

12[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Nie Gru 19, 2010 7:44 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Revampg

Byłem tak miły i nudno było to zrobiłem dla ciebie revampa :D
nie wiem czy git majonez bo to 1 raz jak to zrobiłem :D
najgorzej było z włosami nie jest łatwo własne zrobić...
Ykmo sorki za pomyłkę



Ostatnio zmieniony przez Kanishima dnia Nie Gru 19, 2010 8:08 pm, w całości zmieniany 1 raz

13[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Nie Gru 19, 2010 7:58 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
No mimo że to temat Pitu to z chęcią ci ocenie w porównaniu z oparkiem Pitu jest to misztrzostwo ale tu już w tym jestes parę lat włosy sa pro i jakiś taki chudszy się zrobił a ten Pitu to taki tłuścioch dam 6/10 bo to revamp
down@
ykmo odezwał się mądry a włoski to konkretne zrobiłes opar porządny



Ostatnio zmieniony przez daniel af dnia Nie Gru 19, 2010 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

14[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Nie Gru 19, 2010 8:13 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Revampg[O-S-W] Moj pierwszy OPAR 62713650311763379541
Widzi ktoś podobieństwo ? Ale dobra daruję ci ten jeden raz. Ale skoro nie wystawiam pracy na forum to znaczy ze nie chce aby znije kozystano, czaisz ?
A wiec nie ruszać. Daniel Fail. dzięki za słowa pochwały dla mnie ;< ale sory idiota z ciebie 🤦

Pierwsze ostrzeżenie.
/Feli

15[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Wto Gru 21, 2010 3:42 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Oparek


Wlosy lekko przerobione a duzy wygląd opara wsatwiam po to abyscie mogli mi wytykac bledy czekam na ocenki i komentarze:D

16[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Czw Gru 23, 2010 2:36 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
A więc:
Włosy są dla mnie kompletną porażką, gdyż nienawidzę włosów z BD, chociaż najłatwiej i najlepiej mi się je cieniuje, muszę to przyznać.
Twarz stanowczo nie. Te usta mnie po prostu zabijają xD. Ciemne cienie zupełnie nie tam gdzie powinny być. Powinno być ich więcej na czole i trochę mniej na policzku, na którym widnieje ich bardzo dużo.
Koszulka pocieniowana w dosyć ciekawy sposób. Rękaw mi się podoba, jednak z klatką piersiową już gorzej. Zastanówmy się - po prostu mi się nie podoba. Spodnie już są lepsze, jednak zabrakło tych najciemniejszych nieco na górze. Jeśli chodzi o samą tonację tych średnich nie podoba mi się. Buty z resztą tak samo. Jeden cień i jeszcze zły.
Ocena - 3/10. Thank ;P.

1kp

17[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Czw Gru 23, 2010 2:47 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Włosy są dość ubogie, ale i tak nie twoje, już tamte prace były lepsze. Włosy sam cieniowałeś? Bo jak na początkującego to mogą być :) Twarz nie dociera do mnie, zajebałeś tym uśmiechem o boże, porażka xD. Koszulka jest paskudna cieniowanie jej jest paskudne, jak ogólnie opar jest dość na początkowej drodze. Cienie na bluzce są za jasne używasz podobnych kolorów do siebie, musisz to zmienić ! Spodnie już lepsze od pozostałej części opara, tak ogólnie to opar robiony na opieprz i na czas -.^ Byś mógł nad tym dłużej posiedzieć nawet parę godzin gdyby tyle potrzebowało. Ogólnie to ocena słaba.
2/10

1kp

18[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Czw Gru 23, 2010 3:07 pm

Death

Death
First Child
First Child
cieniowanie włosów-leży
cienie bluzy- leżą
cienie spodni-leżą
cienie butów-leżą
cienie skóry-leżą i kwiczą.

Ogólnie cały cieniowanie totalnie zwalone. wiem ,że możesz nie mieć doświadczenia, jesteś nowy itd, ale jeśli chcesz robić dobre opary, spary, wipy etc. musisz czytać poradniki. Wystarczy wejść na portal, i będziesz miał śpiewająco wyjaśniony proces tworzenia opara. Nie widzę tu żadnej kreatywności, po prostu bluza, but i sterczące włosy. przed stworzeniem opara pomyśl nad jego strojem, przydatne jest tutaj googlowanie, sam często czerpię tak inspirację. Na razie nie będę ci truł o kształcie, bo może to być dla ciebie za trudne, ale popatrzmy na twarz. Wygląda ogółem okropnie, robisz cienie tak jakbyś chciał mu pociąć twarz. kolejna dobijająca rzecz na twarzy; usmiech. Wygląda jakby połknął banana po tygodniu głodówki. Kolory to kolejna sprawa. Są zbyt jaskrawe, postaraj się korzystać z ciemnych, i bardziej kontrastujących barw.

Jesteś początkujący, lecz robisz koszmarne błędy; poczytaj poradniki.

2/10

P.S

Nie przejmuj się ostrymi komentarzami, to wszystko ma ci pomóc.

2kp

19[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Sob Gru 25, 2010 10:38 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy za duże, kosmyki sterczące w góre, jakoś dziwnie wyglądają, kosmyki opadająca przy twarzy wyglądają słabo, ich cieniowanie słabe. Twarz dziwnie cieniowana, nie potrzebne są te czarne piksele imitujące usta. Bluzka normalna, żadnych jakiś tam specjalności, a w dodatku słabo to wygląda, cieniowanie dziwaczne, tak samo jak dobieranie odcieni. Cienie na rękawie, bardzo słabo to wygląda, bluzka powinna być nieco bardziej w dół zrobiona, chyba, że wolisz żeby dawało to efekt wpasanej bluzki to, co innego. Spodnie słabo wyglądają, jego prawa noga wygląda jakby była krzywa, może to przez cieniowanie, które jest nie najlepsze. Buty bardzo słabe, prawie nie wyglądają jak buty, cieniowanie słabe.
Ogólnie opar bardzo słaby, popracuj nad cieniowaniem, i dobieraniem kolorów, bo za ładnie to, to nie wygląda.

KP(CHRISTMAS): 4
/Feli

20[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Wto Sty 04, 2011 6:41 pm

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
Ten ostatni opar jest nawet dobry,ale ta koszulka coś jest krzywa i te mięśnie to chała.Cienie nie są aż takie złe ale popracuj nad tym, twarz ma słabe cienie jak i cały ten opar.Podobają mi się cienie włosów , ale musisz zmienić kolory tych ubrań a szczególnie butów.A tak na oko to jest najlepszy twój opar.
ocena 4/10,popracuj nad cieniami.

21[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Empty Re: [O-S-W] Moj pierwszy OPAR Nie Sty 09, 2011 2:42 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[O-S-W] Moj pierwszy OPAR Xxxxs


Nowy oparek po 3tygodniowej przerwie

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.