Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Collab] Coolt & Yosz Empty [Collab] Coolt & Yosz Nie Lis 14, 2010 9:49 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony

Oto nasza praca - Light Yagami z DN:

[Collab] Coolt & Yosz Lightsj

__________
Krótka historia powstawania:
Ogólnie pomysł na wykonanie należy do niego, a mój to w ogóle, żeby zrobić Yagami'ego. Sam zaproponowałem jemu współpracę. Autorem kontur, barw jak wiadome jest Yoh. Ujął elementy jabłka i notesu. Osobiście mi się to spodobało. Na początku Light był w mundurku, ale zmieniłem to na rozpiętą koszulę tak samo jak jest na okładce 12 tomu tejże mangi. Następnie Yoh przesłał mi tą pozę i pocieniowałem ją dwu-tonowo. Na koniec oddałem jemu, aby dokonał pojedynczych poprawek i tak się stało. Paleta, którą na początku mi dał trochę uległa zmianie.

Praca wylądowała też na moim koncie na d.A oczywiście za zgodą Yosza.


Prosimy o nieużywanie.
Copyright© Coolt & Yoh92

2[Collab] Coolt & Yosz Empty Re: [Collab] Coolt & Yosz Nie Lis 14, 2010 11:31 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Bardzo ładnie Wam to wyszło ,podoba mi się ta poza ,choć ta lewa noga wygląda jakby nie biała kości ,tzn. jakby to powiedział mój nauczyciel od matmy " ona robi parabolkę ( debilny śmiech )". Ogółem ładne cieniowanie ,dobre kolory jak i ciekawy pomysł -jest git ^^.

3[Collab] Coolt & Yosz Empty Re: [Collab] Coolt & Yosz Nie Lis 14, 2010 12:24 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Łał, ten collab wyszedł wam bardzo ładnie, jedynie to czego się przyczepię to cieniowanie włosów, wydaje mi się że lepsze by było 3 tonowe ;d, ale i tak jest dobre, także to tylko taka moja mała sugestia ;d. Pomijać włosy... to tak kolorystyka ładna, tak jak i wykonanie,em...fajna oryginalna poza ;d no i dobre cieniowanie. Ogólnie pracka bardzo dobra czego można było się po was spodziewać.

KP: 1
/Feli

4[Collab] Coolt & Yosz Empty Re: [Collab] Coolt & Yosz Nie Lis 14, 2010 9:27 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Bardzo rzuca mi się w oczy ten potężny kosmyk po lewej, dziwnie to wygląda szczerze mówiąc, ale wykonanie jest świetne ale przydałoby się go jakoś bardziej wtopić w te włoski.
Ale ogólny wygląd idealny, bardzo podoba mi się ta rozpięta koszula dobra robota Coolt, cienie wprost mocarne :;o:, duże wrażenie na mnie wywarły.
Cała poza wygląda bardzo oryginalnie tutaj słowa uznania kieruje do Yoha.
Wszystko ładnie, i do tego ten styl spodni, ah świetna robota chłopaki.

/Dzięki xd
1kp

5[Collab] Coolt & Yosz Empty Re: [Collab] Coolt & Yosz Pon Kwi 04, 2011 4:22 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yay! Zapomniałem o dziale Collab a tu też znajdują się takie perełki.
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale to nie miało "opara tygodnia", prawda? Teraz pytanie, dlaczego?!

Poza wyrąbista, oryginalna i dopracowana. Kontury jak i cieniowanie w porządku.
Dodatki takie jak notes i jabłko fajnie się prezentują. W tym drugim przypadku dodaje "żywości" pracy i kolorystyki. Nie jest to wszystko takie szare i mdłeeee...
Włosy nie podobają mi się, za cholerę nie idzie. Ten najdłuższy kosmyk przesadzony. Twarz prezentuje się dość ciekawie. Jest taka zuo-tajemnicza.
Koszula jest chyba tym co najbardziej mi się podoba w tej pracy. Jak już wspomniałem kontury, sam kształt koszuli. To, że jest rozpięta i ten kołnierzyk. Klata nie przypadłą mi do gustu, źle wygląda jej kawałek. Gdyby była odsłonięta cała to może wyglądałaby lepiej.
Spodnie wtf? Podwójne kontury czy mis ie zdaje? Yoh nie posądziłbym cię o to. Te pojedyncze czarne pixele też psują cały efekt. Cieniowanie spoko mimo, że wole 3-tonowe.

Oparka oceniam jako pracę bardzo pozytywną i otrzymuje ona wysoką notę.
Czekam na kolejna wspólną pracę.

KP: 2
/Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.