Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Collab] Krycha95 & Coolt Empty [Collab] Krycha95 & Coolt Sro Kwi 28, 2010 11:04 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Z Krychą postanowiliśmy, że zrobimy Collaba w formie fuzji naszych prac. To jest efekt tej pracy:

[Collab] Krycha95 & Coolt Coolcha

[Collab] Krycha95 & Coolt Coolcha

Prace się niczym nie różnią tylko wrzuciłem styl obrazka na jakim są wykonane, aby nikt na siebie nie fochnął itd.

Ja robiłem kontury, Krycha zaś pocieniował pracę.

Imię tego czegoś to Coolcha. Tak ustaliliśmy.

Credity z mojej pracy (samego Coolta):
Sezu


Credity z pracy Krychy:
Sasuke Ish
Shine
S-H
AB

Credity fuzji:
Sasuke Ish

2[Collab] Krycha95 & Coolt Empty Re: [Collab] Krycha95 & Coolt Sro Kwi 28, 2010 11:17 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Huh szybcy jesteście ;) BARDZO mi się podoba :) Postać wygląda Genialnie - na pierwszy rzut oka oczywiście ;) Włosy takie śmieszne, puszyste, jakby ich długo nie mył. Ręka mało umięśniona, jak na pro woja, ale i tak ładnie wygląda. Ja bym zrobił nieco bardziej szczegółowy zarys (mięśni ofc.), ale takie też mogą być. Do nóg nie mam zastrzeżeń, bardzo ładnie wykonane, pocieniowane. Za to tułów jest lekko rozmazany i gorzej pocieniowany. Twarz Coolta, bardzo ładna (tzn. nie jego, tylko postaci xD), aczkolwiek Krychy też by pasowała ;)
No to takie 8,5/10 - można trochę po marudzić, ale jako fuzja wygląda nieźle ;P


Włosy nie mają być puszyste tylko to jest taki efekt. Hmm... Kiedyś miałem inny styl robienia włosów, a teraz się na taki przerzuciłem dogadałem się z Krychą i tak wyszło. Ręka nie miała być super mega kox umięśniona tylko aby była. Co do tułowia = styl cieniowania Krychy. Ale dzięki za komentarz. Odwdzięczę ci się w najbliższym czasie. /Coolt

Akcja - Oceniam Kreatywnie!
2KP
/Y

3[Collab] Krycha95 & Coolt Empty Re: [Collab] Krycha95 & Coolt Sro Kwi 28, 2010 11:43 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
otóż opar sie bardzo ładnie prezentuje
Włosy- Ładny kształt cienie kox ;]
zbroja- ładne kolory ładnie zrobiona ładne cienie ;]
spodnie z zbroją-ładnie są zrobione kolory ładnie dobrane i cienie też są ładne
buty-ładne
Skóra- skóra ma ładne cienie a co do ręki to troszke dziwnie wygląda:)

:sparta1010:


@wzol

to te forum tak rozmazuje obrazki :(
a jak dasz "pokaż obrazek" to bd normalnie wyglądac

4[Collab] Krycha95 & Coolt Empty Re: [Collab] Krycha95 & Coolt Sob Maj 01, 2010 4:05 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Super praca.Bardzo mi się podoba.Fajne cieniowanie i włosy też kox.Fajny strój,ale dziwię się,że nie daliście tego ogona z opara Krychy.Trochę mi coś nie pasuje w klacie.Jest taka jakby zbytnio wypukła.Ten prawy but jest trochę za wysoki.Za pracę 9.9/10

5[Collab] Krycha95 & Coolt Empty Re: [Collab] Krycha95 & Coolt Sob Maj 01, 2010 5:00 pm

Taylor

Taylor
Saiyan
Saiyan
Ogólnie praca bardzo dobra. Co do ubrań to jakoś moim zdaniem nie pasują do siebie. Jest w nich coś czego nie umiem określić ale nie robią na mnie wrażenia. Cieniowanie akurat wyszło świetne. Praca mniej więcej zasługuje na ocenę 9/10.

6[Collab] Krycha95 & Coolt Empty Re: [Collab] Krycha95 & Coolt Nie Maj 02, 2010 1:22 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
No no chłopaki, rozwinęliście się i to ostro, pamiętam wasze prace xd, pamiętam tez poprzednie Fuzje. Zaczynam gadać jak emeryt xd. Widze, ze od czasu kiedy już nie robie w LSW to ta "sztuka" ostro się rozwinęła musze oblecieć całe forum. Fuzja jest kox - cienie zajebiste, włosy zajebiaszcze itp.

7[Collab] Krycha95 & Coolt Empty Re: [Collab] Krycha95 & Coolt Sob Sie 28, 2010 10:50 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Zaczynajmy!

Idziemy jak zwykle od góry i nabijamy kp na PBF'a

Włosy są fajne, ciekawe połączenie. Cienie i kolory są fajniutkie. Czarno białe, fajnie to wygląda. Ten przedni kosmyk tez jest fajny, dodaje mu charyzmy. I ta kępa włosów z przodu jest fajna, to jedyna Cooltowata rzecz w tym oparze ^^ - Nie wiem czy nawet nie tych włosów użył coolt do CT po treningu.
Nadal przypomina mi bardziej krysie może to przez te base.
Opaska jest to dobrze. Pusto by wyglądała morda bez niej no i trzeba dać coś od Coolta.
Armor znowu kojarzy mi się z krychą nawet niebieskie elementy tego nie zmieniają.
Cienie armora i rąk są bardzo dobre, podobają mi się.
Dodana została dolna cześć armora, trochę dziwny efekt po fuzji gdyż żaden z nich tego nie miał ale "wyglądowo" jest ok.
Spodnie niby od Coolta - kolor - ale do końca pewien nie jestem :<
Buty też krychowe i fajne cienie, spodnie tez mają fajne cienie.

Kolorystycznie jest fajny, lubię niebieski!

Czyżby Krysia dominował w tej fuzji? Hmm...

Zróbcie new Collaba na base Coolta ^^

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.