Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks]Assasin Empty [Komiks]Assasin Nie Lis 14, 2010 7:57 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Assasin

[Komiks]Assasin Prologl
[Komiks]Assasin Prolog2
[Komiks]Assasin Odc1a

Credity:
Majin Piccolo
Goemar
Metal slug sprites.net
Nieznani twórcy zripowanych postaci MS




Ostatnio zmieniony przez rekinxxxl dnia Sob Gru 10, 2011 7:02 pm, w całości zmieniany 4 razy

2[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Nie Lis 14, 2010 9:35 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dostałem potężny cios w klatę ponieważ robiąc wcześniejszą wersję miałem formata który mnie bardzo niestety dobił
Jak dla mnie żaden problem, szukasz Kategorii 'Sprites' i wszystko masz :P.

Topic, hmm.. bardzo mało ukazane, ten napis 'ASSASSIN Prolog' nie wygląda za ładnie. Rozumiem że nie masz żadnych efektów, ale wygląda to trochę mało atrakcyjnie, chodź dobrze że jest parę kadrów. Ale również podoba mi się to że są sprity nie LSW, a mało tutaj takich komiksów więc to jak najbardziej dobry pomysł.

1kp

3[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Nie Lis 14, 2010 10:05 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Niby fajny, ale oklepana fabuła, a cenie sobie oryginalność.
No nic zobaczymy co będzie jak zrobisz jakiegoś chaptera : P
Graficznie podoba mi się ostatnia klatka xD jakoś mnie urzekła, ludzik idealnie pasuje do otoczenia i sytuacji.

Ocenie jak wyjdzie chapter.

1kp

4[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Nie Lis 14, 2010 10:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mówiąc szczerze, aktualnie nie ma za bardzo nawet co oceniać. Zaledwie trzy okienka :/

No w każdym razie.. Napisy mało estetyczne, ale o dziwo, właśnie takie komiksy czyta mi się najlepiej. Nie przepełnione efektami z PS'a/GIMP'a. Co za dużo to nie zdrowo.
Pierwsze co rzuca się w oczy to brak Spritów LSW. Możliwe że właśnie dzięki temu komiks będzie się jakoś wyróżniał spośród tak wielu w tym dziale.
Nie wiele póki co wiemy o fabule, pomijając to że głównym jej bohaterem będzie postać która zabija jedynie dla sprawiedliwości. Mogę się mniej więcej domyślać co zrobisz dalej..
Całość bez żadnych efektów i "neonowych" napisów wbrew pozorom prezentuje się naprawdę fajnie.

Czekam na pierwszą część komiksu :) Mam nadzieję że mnie nie zawiedziesz.

5[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Pon Lis 15, 2010 1:30 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Osh ty ! Teraz to się wkurzyłem ! Zaraz zabieram się za 1 part mojego komiksu xd
A co do komiksu nawet fajnie się zapowiada, fabuła, no nie wiem, średnia taka, podoba mi się ten koleś, przypomina mi facia co łaził z kilofem i zabijał ludzi z jakiegoś horroru :P Czekam na pierwszą częśc i obyś to skończył !

6[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Pon Lis 15, 2010 6:19 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
łapcie mój dziwaczny prolog cz2 :( więcej informacji dostaną państwo w 1 odc Fuck yea.

7[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Pon Lis 15, 2010 7:33 pm

Kuna

Kuna
Namekian
Namekian
Tak więc ja. Nie ma zbyt wiele do oceniania. Ładnie zrobione, lekki humorek. Fabułę możesz nieźle rozwinąć, zobaczymy jak ci to wyjdzie. Tak jak już pisałem nie ma co oceniać, bo wszystko zależy od tego jak rozwiniesz fabułę. Póki co masz ciekawą fabułę... Ocenę podam po kilku częściach ;d

8[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Sob Gru 10, 2011 4:02 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
[Komiks]Assasin Odc1a

Znalazłem kawałek zrobiony odc. więc go dokończyłem ;3

9[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Nie Gru 11, 2011 3:10 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmm.. Przydały by się różne ujęcia, zbliżenia oraz nie tylko akcję przedstawiać w prostokątach. Akcja pod koniec powinna zdecydowanie bardziej budzić emocje, zbliżenia na przestraszoną postać jak i jakakolwiek reakcja jego towarzyszy. No cóż, mam nadzieje że będziesz to kontynuował.

10[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Nie Cze 10, 2012 8:28 am

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Nie najgorzej wyszedł,krew się dobrze leje xD tylko te sprity które masz przypominają mi troche jakby z jakiejś gry.....hmmmm.....
Tak jak Feli napisał dział sprity tam wszystko jest,najbardziej mnie dobił tytuł asasyn myślałem że to będzie z jakimiś mieczami a tu psikus,mogłeś użyć sprita ,,Sezu" on ma sprita z mieczem i chyba by to lepiej wyglądało.Ale ogólnie komiks 4/5.Może kiedy jeszcze wejdziesz na ARS to dodaj następne party.:>


KP: 1
/Feli

11[Komiks]Assasin Empty Re: [Komiks]Assasin Pią Lip 20, 2012 9:52 am

pawsonek33m

pawsonek33m
Super Saiyan
Super Saiyan
Stary dobry metal slug!Ale co do komiksu:
fabuła:
Gość w stroju emmm...nurka?Bawi się w assasina (Chociaż bardziej mi to wygląda na metal gear'a)Okayy....

Grafika:
Sprites'y z metal sluga więc masz u mnie + ;)

Huumor:
Bo chyba chciałeś dodać trochę humoru.2 prolog:
Jedno słowo "Badziewne"

1 strona:
Słabo pojmuje,Zabili ich i jeden z nich chcę krzyknąć "Zdrada" ale ten na górze ucieka i umiera.Jeżeli ten na dole zdradza i chcę ich zabić to po co się drze.Czy może to ten na górze zdradził,Tylko dlaczego ten na dole tak
pomyślał...Mózg rozje...nie będę przeklinał O_o Może też gdzieś zobaczył
zdrajcę a on zabił ich dwóch...nie wiem mam mózg rozwalony -,-

Fabuła:
Oklepana (Jak "KolejnąśćXD" mojego opisywania) i mało orgiANALNA.

Postacie:
"Assasin":Dziwny assasin w stroju nurka (chyba) dowodzący żołnierzami w strojach nurków.(Bo to zgodnie z metal slug'iem maski gazowe nie są!)

Generał Alojzy Stowiński: Dlaczego jego ludzie nie chcą go powstrzymać?Przecież jak zostanie władcą świata i będzie miał tą broń to mu się mało
przydadzą (chyba tylko do pilnowania),Aaa!Oni są jak ci żołnierze i tp z
komiksów jak Hulk,Spider-man i tp,czyli nie mają mózgów i giną za jednym
uderzeniem!:D (Chociaż nawet tak opisałeś piechotę więc moje spostrzeżenia
są słuszne :D)

Ale szczerze,robić z ludzi którzy mają walczyć z bohaterem idiotów jest
małoorgiANALNE i za bardzo kreskówkowe,
podsumowując:

+Sprites'y z metal slug'a (Nie zmienię zdania!)

-Wszystko inne,A zwłaszcza piechota...

ocena 2/10, kontynuuj i się jeszcze postaraj : D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.