Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Gif] by Najtor Empty [Gif] by Najtor Wto Gru 28, 2010 8:50 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Mój pierwszy gif robiony w ps'ie :
[Gif] by Najtor Animatronteam
Credit for : Angryboy, MasterChefX, Blues Light, God of Hell,

2[Gif] by Najtor Empty Re: [Gif] by Najtor Wto Gru 28, 2010 10:02 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Zacznijmy od tego, że gif (jak na pierwszy raz) jest naprawdę bardzo dobry. Płynny (a to ważne), przeskoków niema, może był jeden, a może nie - ja nie widziałem. Mam tylko zastrzeżenie do Galick Gun'a Vegety - na jego białej części było widać czarne pixele - dlaczego?
Oprócz tego, jestem pod wrażeniem, że za pierwszym razem popełniłeś tak mało błędów. Pamiętaj jednak, aby twoja następna praca była dłuższa ;)

Pozdrawiam, Dase.

KP: 1
/Feli

3[Gif] by Najtor Empty Re: [Gif] by Najtor Wto Gru 28, 2010 11:52 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No, jak na początki to jest dobrze. Płynność zachowana, nawet widzę rozmazania a to plus bo to jak najbardziej urozmaica Gifona. Dodatkowo, ładnie zachowany Garlick Gun Vegety zachowałeś płynność i wolny zanik fali energii co mi się podobało. Trochę dziwne że ten Kienzan? wybuchł jakby jakiś dynamit, jednak nie wygląda to źle. Można powiedzieć że jestem zaskoczony, bo mój pierwszy gif wyglądał o wiele gorzej ale możliwe że to było też spowodowane brakiem takich Poradników :awesomeface:. Oby tak dalej, i radzę też spróbować zrobić Video Gif, wiesz z jeszcze lepszymi bajerami. Dynamicznymi przybliżeniami, zmienianiem ujęć no i odgłosów.

4[Gif] by Najtor Empty Re: [Gif] by Najtor Sro Gru 29, 2010 10:36 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Gif fajny chociaż bardzo krótki. Fajne rozmazania walka też niczego sobie no i atak Vegety bardzo ładnie wykonany. Tylko jak powiedział Feli wybuch tego kienzana wygląda trochę dziwnie. Ale spróbuj zrobić coś dłuższego i z fabułą. Z chęcią obejżę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» [O-S-W] By najtor
» Najtor
» Do gif by Najtor
» Najtor

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.