Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Opar] Craft~ Empty [Opar] Craft~ Sro Sty 12, 2011 6:11 pm

Crafty

Crafty
Namekian
Namekian
Witam wszystkich , przedstawiam wam mojego pierwszego Opara w życiu ;>
jest to moj wymysl z glowy. Bede robil wiecej , gdyż chcę nauczyć sie robić to jak najlepiej : )

[Opar] Craft~ Peirwszeoparekon

Proszę o ocenkę;>



2[Opar] Craft~ Empty Re: [Opar] Craft~ Sro Sty 12, 2011 9:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Krótki post zawierający jedynie błędy, a nie gadaninę na temat każdego elementu OPAR'a :d

Włosy źle pocieniowanie. Za dużo odcieni, zły kształt. Proponuję zapoznać się z tutorialem poświęconym O-S-W na portalu i nauczyć się poprawnie cieniować. Również, póki co rób włosy z gotowych szablonów.. Źle pocieniowana twarz. Ogólnie na OPAR'ku za dużo odcieni i zbędnych pixeli. Poczytaj poradniki i witaj na forum.

Ogółem..
Źle cieniujesz, proporcje ujdą choć włosy rób z szablonów.

3[Opar] Craft~ Empty Re: [Opar] Craft~ Wto Lut 15, 2011 3:01 pm

Crafty

Crafty
Namekian
Namekian
witam ponownie , nie wstawialem moich prac do mojego tematu gdyz nie bylo ich za wiele , lecz znow chce zacząc swoja 'przygode' :P z O-S-W.
na początek najnowsza praca , kolejne wlasnei robie;)
Kratos z God of war'a:
[Opar] Craft~ Kratoss
CREDITS FOR YOH92

zapraszam do oceniania;>
@edit
trochę starsza pracka
[Opar] Craft~ Iczigoo
CREDITS FOR AB

4[Opar] Craft~ Empty Re: [Opar] Craft~ Sro Lut 16, 2011 11:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szybka ocenka..
Włosy do poprawy. I jeżeli chodzi o cieniowanie i jeżeli chodzi o proporcje. Choć z tym drugim jest odrobinę lepiej to jednak dalej nie wygląda to ciekawie właśnie przez cienie. Mam wrażenie że Zangetsu nie jest twój. Cieniowanie ogólnie na całej postaci nadaje się do poprawy. Po prostu jest słabe.. Buty mi się nie zbyt podobają, ale na tle Kimona wyglądają zdecydowanie najlepiej.

Ogółem.. Cała praca do poprawy. Kratosa nie oceniam bo nie mam na to czasu, a musiałbym się na jego temat rozpisać trochę bardziej.
[Opar] Craft~ Traini

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.