Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 6]

126[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Maj 17, 2015 9:22 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Postacie kobiece wychodzą Ci naprawdę fajnie. Miejscami można byłoby popracować nad rozmieszczeniem cieni, ale nie jest to konieczność. Jedyny element do jakiego mógłbym mieć zastrzeżenia, to nieco zbyt pulchna mordka. Z drugiej strony, to może być równie dobrze kwestia gustu. Nie mam zielonego pojęcia, co Ci się nie podoba we włosach Nakatoniego - poza lekkimi zmianami w przypadku cieniowania, ich kształt raczej jest odpowiedni. Oczko wydaje się być zbyt wysoko. Spróbuj przesunąć je o jeden piksel do dołu. Na łapce natomiast mamy chaos - zdecydowanie za dużo ciemnego odcienia, przez co masa mięśniowa prezentuje się po prostu nijak. Zarówno dolną część bluzy, jak i sznureczki przesunąłbym o jeden piksel w prawo.

127[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Maj 17, 2015 1:15 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoshi, ja sam nie mam pojęcia co mi się nie podoba. Dlatego liczę na dobre rady i komentarze. Na razie wychwyciłem poprawę cieniowania mięśni i bluzy. Oraz przesuniecie sznureczków. Zrobi się.
Przy okazji pozbyłem się jednego pixela u Kisy, który może zmniejszy jej cycki.

A teraz June.
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 June_by_bercikovsky-d8toz2f

128[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Maj 17, 2015 5:14 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Next.
Vivian
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Vivian_by_bercikovsky-d8tpuw5
Nienawidzę jej armora i jej włosów.

129[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Maj 17, 2015 6:37 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dziewczyn nie musicie komentować. Rly. Wywalone.
Mówcie tylko co poprawić w Shigeru.

A teraz Neya.
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Neya_by_bercikovsky-d8tq8ky

130[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Czw Maj 21, 2015 6:35 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Obie wyglądają całkiem fajnie, choć ta z siwymi włosami jest niesamowicie monotonna, ale nie Twoja wina ..., nie Twój design.
Blondyneczka jest za to naprawdę słodka, choć całość się nieco zlewa ze sobą. Takie słodziaki nie ma co nienawidzić, tylko kochać :D

[y]"Kochać w pupę" czy "ogólnie"? xD[/y]

131[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Maj 26, 2015 3:34 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh napisał:"Kochać w pupę" czy "ogólnie"? xD
Lepiej zapytajmy Neyci, bo Zbirus kłamie często. Choć znając tę dwójkę to kochają się w pupę. I nie tylko... Zboczeńcy.

Propo zboczeńców po japońsku(wszyscy znamy to słowo)... Nowa postać Maxia na PBF.
Revampnąłem mu Aoi. Jego wersji chyba nie ma na Anrevo, a szkoda. - Dlatego łapcie link KLIK!
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Aoi_by_bercikovsky-d8utya1

132[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Maj 27, 2015 4:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Całkiem przyjemne rozmieszczenie cieni na włosach. O ile w przypadku ubranka mógłbym się przyczepić do jakichś szczegółów w tej kwestii, to będą to jednak detale. Nie sądziłem, że doczekam czasów, gdy skomentuję pracę Bercika i nie będę miał ochoty do niczego się przyczepić, bo całokształt wygląda dobrze. Nie, nie oczekuję niczego z "pierdolnięciem". Rób takie prace, jakie sprawiają Ci choćby minimalną frajdę xd

133[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Czw Cze 04, 2015 12:46 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Wow. Dzięki Joszu.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Shigeru_nakatoni__remastered__by_bercikovsky-d8vwrvx
Poprawiona wersja Shigeru. Mam nadzieje, ze wyszło na lepiej. Nadal nie jestem przekonany co do szerokości tej "schowanej" ręki.
Yoh napisał:Oczko wydaje się być zbyt wysoko. Spróbuj przesunąć je o jeden piksel do dołu. Na łapce natomiast mamy chaos - zdecydowanie za dużo ciemnego odcienia, przez co masa mięśniowa prezentuje się po prostu nijak. Zarówno dolną część bluzy, jak i sznureczki przesunąłbym o jeden piksel w prawo.
Zbir napisał:Noga dziwnie odstaje, a ręka zgina się w banan. Mięśnie jak w JUS
Sezu napisał:Według mnie szyja jest bardzo dobrze zrobiona, bynajmniej tutaj widać ją dobrze i jest to lepiej proporcjonalnie niż u Yosza względem reszty ciała. Nie jest za gruby i niski. Co do ręki to w połowie się zgodzę, może nie tyle co jest strasznie wygięta, lecz za ciemna i nie widać za dobrze tych "mięśni". Nogę faktycznie o dwa piksele bliżej, jeśli efekt będzie dobry

No więc panowie - poprawiłem bananową rękę, zmniejszyłem ilość ciemnego cieniowania na niej. Przesunąłem nogę. Przesunąłem także sznurki od kaptura. Dolną część bluzy chwilowo zostawiłem, choć teraz(po przesunięciu sznurków) wydaje mi się, że powinienem ją przesunąć, ale poczekam na komentarze. Oko obniżone. Coś jeszcze? Myślę w sumie nad cieniowaniem włosów, ale sam nie wiem. Licze na pomocne komentarze jak przy poprzednim podejściu. Jesteście kochani <3

134[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Czw Cze 04, 2015 1:21 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Strzelam oparami #MachineGun
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Rin_nakatoni__new__by_bercikovsky-d8vwxt3

Przyznam, że Royalz odrobinę otworzył mi oczy. Nie chodzi o sam fakt, że Rin miała ubranie Shigeru. Bo ma je mieć i będzie je miała. Tylko, że... zacznie je nosić po pewnym wydarzeniu. Skoro tak, to co nosiła wcześniej? No właśnie, tego nie przemyślałem. Dlatego też powyżej poprawiam swój błąd. To nosiła Rin zanim zaczęła się ubierać jak jej ojciec. Może kiedyś wpadnę na jakiś lepszy outfit dla niej :P

135[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Cze 05, 2015 2:21 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Fusin_time__sandra___arisa_by_bercikovsky-d8w3d8p

Fuzja Sandry i Arisy... Arandra? Aridra? Arisadra? Arisandra?

136[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sob Sie 15, 2015 10:52 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Some_new_stuff_by_bercikovsky-d95tjld

137[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Wrz 08, 2015 4:07 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Hirokichi_kenmotsu_progress__by_bercikovsky-d98tca2

Jedna z moich pierwszych postaci w swoich trzech odsłonach. Pierwsza powstała jakoś w 2008 roku. Druga w 2014, na potrzeby Sprite This Again. No i obecna - 2015.
Była to przez długi czas moja ulubiona postać stworzona przeze mnie. To właśnie nim grałem na Duoversum. Stał się niedoszłym kapitanem 6 oddziału Soul Society. Powstał o nim chyba najdłuższy robiony przeze mnie komiks. Miał ponad 13 partów :D i nazywał się po prostu "Hirokichi" XD Później pojawił się Shigeru Nakatoni, który go zastąpił. Pierwotnie Nakatoni miał być fuzją Hirokichiego z bratem. Wyszło jak wyszło, Shigeru zaczął żyć własnym życiem. Zrobiłem z niego ucznia Kenmotsu. Obaj nie nosili koszulki, mieli podobne podejście do świata w niektórych aspektach. W końcu białowłosy poszedł w odstawkę i ustąpił miejsca "lepszemu modelowi". Ah, wspomnienia. Ale teraz gdy Shigeru rozwinął się na tyle, ze obrał zupełnie inną ścieżkę, czemu by nie powrócić do korzeni? Już nie są tacy podobni. Ani pod względem wyglądu, ani charakteru. Co do samego "HiKena" - jak zwykł mawiać Viego - to wydawał mi się na tyle fajny, że nie potrzebował revampów. I wytrzymał bez nich 6 lat ;o  
Nie jestem do końca pewien co do cieniowania, ale robiłem go między piątą, a szóstą w nocy... poczytam w komentarzach xD

138[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Cze 11, 2017 5:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Shigeru_nakatoni_by_bercikovsky-dbcc3zt
Credit: BraddyApples
Niespodzianka!

139[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Cze 14, 2017 2:09 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 ECOAOuC
Credit:
Zbir
Aki
Sasuderuto
Nando
TheHowlingStorm

140[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Cze 14, 2017 6:02 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Max_hatsutoku_by_bercikovsky-dbcoueq
Credity jak wyżej + Yoh

141[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Czw Cze 15, 2017 6:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Obiecałem jakiś czas temu, więc w końcu komentuję słuchając zajebistego OSTa z drugiego sezonu SNK.

Projekt sprita Shigeru... Zapowiada się naprawdę nieźle. Na chwilę obecną masz jedynie standy, ale już tych jest po prostu w c**j. Niektóre gesty są całkiem pomysłowe. Zabawnie też zobaczyć uśmiechającego się Nakatoniego. Kwestia wykonania... nie bardzo mam się do czego przyczepić, bo widzę, że obrałeś stosunkowo podobny styl do Zbirka. Chyba...

Maxiu... Wykonanie przyjemne dla oka. Cieniowanie poszczególnych elementów też nie jest złe. Elementy do poprawy? Można byłoby mu nieco podrasować masę mięśniową łapki ale to już jest kwestia gustu. Przyczepić się można natomiast do mordki... Pracujesz na tym samym base co Shigeru, zaś w przypadku Maxia i jego kamizelki można odnieść dziwne wrażenie jakoby miał garba.
Propsy za zajebiste włoski D:

Liczę na więcej, a komentował będę w swoim czasie.

142[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Cze 25, 2017 9:35 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 6 0EovfWS

Nie będę ukrywał... od kilku dni prace stoją i wena jakby mnie opuściła. Ale liczę, że wróci!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.