Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] By Filike... Empty [O-S-W] By Filike... Czw Sty 14, 2010 10:30 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Witam.! Otóż któregoś tam dnia siedziałem sb na forum i wszedłem w dział konkursy. Zobaczyłem, że jest konkurs SoTW, ale że byłem znudzony spojżałem na nagłówek OoTW. No i zaczełem robić wipa kobiety i sie okazało, że to jest SoTW więc postanawiam pokazać Wam tą prace, ponieważ nie będzie z niej użytku :
[O-S-W] By Filike... Afasfda
Credit For: Morai


Wiem, że włosy wyglądają jakoś tak dziwnie ale to 1 włosy które sam narysowałem

2[O-S-W] By Filike... Empty Re: [O-S-W] By Filike... Czw Sty 14, 2010 11:48 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Mały błąd powiadasz ;>
No dobra no to ja jako pierwszy Ci to ocenię. Zacznę od włosów. Zrobiłeś je sam, za co jak na początkującego wielki plus. No ale także trzeba mieć odpowiedni pomysł jak je narysować i dobrze wiedzieć jak pocieniować owe włoski. Akurat Twoje według mnie trudno by było tak odpowiednio pocieniować. Źle zrobiłeś, że dodałeś takie podwójne podwójne kontury przy bokach. Ogólne cieniowanie oparka jest dosyć słabe. Cienie kolorów powinny być bardziej zróżnicowane. U Ciebie jest to wszystko raczej za jasne. No i dajesz takie cieniowanie podchodzące lekko na padanie światła z pewnej strony. Jak już tak cieniujesz to musisz pamiętać także, aby każda część opara, była tak cieniowana. Obejrzyj Sobie poradnik jak cieniować, może Ci to coś da.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Filike
» [O-S-W] By Filike
» Filike.
» Filike
» Filike

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.