Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Filike Empty Filike Wto Lut 16, 2010 4:07 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Wyzywał mnie, Traya od słów:
O twoim ryju można powiedziec "gówno"
Do traya że gównem ryj smaruję, że smaruję nim też "huja".Ogólnie wyzywał, mam paru świadków, powiedział też że lubi bany :]

2Filike Empty Re: Filike Wto Lut 16, 2010 4:11 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
ojeju! no co TY!! nie zesraj sie, szczerze powiem -.- . Do Cb nigdy nic nie mówie, a tray tez nie jest niewinny wiec sie zastanow -.-

3Filike Empty Re: Filike Wto Lut 16, 2010 4:14 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Filike sam się nie zesraj bo ci się ciśnienie podniesie. To że Tray cie wyzywa nie oznacza że ty też możesz go. On jest od ciebie starszy więc powinieneś mu dać jakiś szacunek a nie będzie pierdolił nam tu. Tray na pewno miał jakiś powód dla którego zaczął cię przezywać. Pewno sam zacząłeś i nie myśl że jesteś pro :P.

4Filike Empty Re: Filike Wto Lut 16, 2010 4:19 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Napisałeś że lubisz bany, teraz nagle się bronisz, coś nie tak ? Ahh, mogłem zrobic screeny, no ale Sezu widział, Tray widział, Pikacz widział, jestem za banem na cb ;d

5Filike Empty Re: Filike Wto Lut 16, 2010 4:29 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
jesus... szkoda mi na ciebie słów -.- na ch** te banany na cb? i tak mnie odbanują i znowu będe... i moge nawet dostać na wieczność bo mam na was wyjebane -.-

6Filike Empty Re: Filike Wto Lut 16, 2010 4:37 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Spokojnie bez kłótni, najlepiej Ketsu jakbyś zrobił jakieś screeny.

7Filike Empty Re: Filike Wto Lut 16, 2010 4:41 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Patrz na temat Pikacza, tam są screeny.

8Filike Empty Re: Filike Wto Lut 16, 2010 5:28 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Są tam screeny, ale nie ma nic na Ciebie więc uważam, że ten temat jest bezsensowny jak nie ma dowodów -.-

9Filike Empty Re: Filike Wto Lut 16, 2010 6:10 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Są dowody, zeznania świadków, moje , ketsa , traya...
Sam zacząłeś wyzywać, bo mam takie coś jak suwak na CB,
I sięw końcu zastanów...
. i moge nawet dostać na wieczność bo mam na was wyjebane -.-
yhy ...
że ten temat jest bezsensowny jak nie ma dowodów -.-
Więc się zdecyduj, czy masz na nas wyjebane czy "nei chcesz mieć banika na cb ojojojojoj :<<<!"
https://anrevosprites.forumpl.net/skargi-f10/filliketraychatbox-wyzwiska-t729.htm
Screen jest xd

10Filike Empty Re: Filike Wto Lut 16, 2010 9:51 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Przecież ChatBox jest by się wyluzować, jak koleś z tobą zaczął to zacznij go ignorować/upokarzać ;o(jest od tego temat w HP - Smieszne screeny z GG, CB itp. - czy jakoś tak.

11Filike Empty Re: Filike Sro Lut 17, 2010 6:07 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Pikacz, nie chodzi mi o twoje jebane screeny -.- tylko o to, że ketsu wymyśla że coś do niego gadałem -.- czytać sie naucz potem pisz

12Filike Empty Re: Filike Sro Lut 17, 2010 9:16 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Oj Boże zachowujecie się jak dzieci. Jest na CB funkcja "Ignore" kliknijcie w nią sobie i macie problem z głowy. Najlepiej niech ktoś wam da też po 1 warnie dla upomnienia. Nie umiecie się dogadać tylko przedrzeźniać się jak dzieci? Żałosne... Nie wiem czy to zaczął Filike czy Ketsu. Szczerze? Mnie to nic nie obchodzi. Musicie się dogadać sami...

13Filike Empty Re: Filike Sro Lut 17, 2010 12:12 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Jak Cie nic nie obchodzi to po co piszesz ? -,- Zaczął Filike, napisałem coś o gównie, on na to że można jedynie to powiedziec o moim ryju -,-

14Filike Empty Re: Filike Sro Lut 17, 2010 1:38 pm

Tray

avatar
Saiyan
Saiyan
Ojej, to dotyczy mnie! 🎅 Proponowałbym nie robić problemu z byle gówna, jego pociskami szczerze się podcierałem, ale nie lubię siedzieć cicho gdy ktoś mnie wyzywa. Ech, o ile dobrze pamiętam napisałem siema i dostałem pojazda :D Dzięki all, że mnie słonicie :D

15Filike Empty Re: Filike Sro Lut 17, 2010 3:49 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Tray, nie powiedziałeś siema tylko coś tam gadałeś z nie pamietam kim ale on napisal ze cos tam jakies gowno i ja napisalem cos w stylu "masz kupe na sobie? ; o" i od tego sie zaczelo..

16Filike Empty Re: Filike Sro Lut 17, 2010 4:16 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ciągniecie to i ciągniecie w kółko ;s Krótko - jeśli się to powtórzy, powinniście dostać bo banie na tydzień. I takie sprawy jak chcecie się wyzywać to na priv. Nikt nie chce słuchać waszego braku wychowania i nikomu się nie chce z wami dyskutować.

17Filike Empty Re: Filike Sro Lut 17, 2010 7:21 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Raziel dobrze mówi, tylko szkoda ze jeszcze żaden Admin się nie wypowiedział -.^.
Czyli na czym ta sprawa sięskończy ._.?

18Filike Empty Re: Filike Czw Lut 18, 2010 7:25 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
jak dzieci... nie mam dziś sił na ocenianie ja bym dał bany na tydzień plus warny na forum tak jak ostatnio mówiłem niech Viego oceni i nie spamcie tu już

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.