Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sprit Spider-Mana Empty Sprit Spider-Mana Pią Lut 25, 2011 11:55 am

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Witam potrzebuje Spritu Spider-Mana w stylu LSW był bym wdzięczny :)

2Sprit Spider-Mana Empty Re: Sprit Spider-Mana Pią Lut 25, 2011 3:18 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Byłbyś, gdyby taki powstał. Szczerze wątpię, że specjalnie ktoś dla ciebie takie coś zrobi. Wy czasem prosicie o strasznie głupie rzeczy...

Zresztą, mogę się mylić, może jakiś psycho-fan to zrobił (całego sprita... wątpię), jeśli tak nie zaszkodzi poszukać. Może nie zauważyłeś, że ta strona jest jedyną polską stroną o LSW, więc jeśli tego nie ma TU, to raczej z nieba nam nie spadnie.

3Sprit Spider-Mana Empty Re: Sprit Spider-Mana Pią Lut 25, 2011 6:16 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Wzol masz racje nie ma takich spritów w stylu LSw jedynie Sheet więc jeśli chcesz polecam tą stronke jest tu dużo sheet spritów z gier i anime
Sheet sprites

4Sprit Spider-Mana Empty Re: Sprit Spider-Mana Pią Lut 25, 2011 9:20 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Było coś takiego kiedyś na vortexie, na starym kompie miałem. Poszukaj na vortexie.

5Sprit Spider-Mana Empty Re: Sprit Spider-Mana Pon Mar 07, 2011 5:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z tego co kojarzę ktoś zrobił z Vortexa Sprita Venoma. Nie zbyt rozbudowanego bo nie zbyt, ale custom i bardzo fajnie wygląda. Był tam OPAR Spider-Man'a, ale nie mam pojęcia czy wyszedł jako cały Sprit.. Jak powiedział Feli, poszukaj na vortexie. Proponuję znaleźć pierw autora Venoma, a później jeżeli tak Ci zależy, poszukać sprita Spider-Man'a.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.