Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Empty Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Nie Kwi 03, 2011 1:06 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja Mr.Bercikovsky wyzywam ciebie Diwanie na walkę, nie będzie to zwyczajna walka, wszystkiego dowiesz się czytając dalej.

Kategoria: Opar oczywiście.
Temat Prac: Nie mam pojęcia, niech będzie jakaś obca cywilizacja z kosmosu xd Rozumiesz jakiś kosmita ale nie taki pospolity.
Do kiedy oddajemy prace: 2011.04.07
Komu oddajemy prace: Mi pasuje Yoh, tobie zapewne też.
Uwagi: No i tu prosiłbym o potwierdzenie przez administracje czy ejst to możliwe. Chodzi mi o coś takiego jak w przypadku kryształowych kul Dragon Ball że można o nie walczyć więc ja wyzywam Diwana na walkę o kp i to aż o 12kp. Skoro można walczyć o kule to czemu nie o punkty?

2Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Empty Re: Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Nie Kwi 03, 2011 2:29 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Przyjmuję

3Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Empty Re: Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Nie Kwi 03, 2011 4:58 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nie, nie. Zdobywać punkty można na bardzo różne sposoby, jeszcze przez walki to byłaby przesada. Jednak o Smocza Kulę jak najbardziej potwierdzam.

4Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Empty Re: Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Nie Kwi 03, 2011 7:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie chcę Wam psuć humoru. Miło że prace lecą do mnie, ale:
3. Mam jedną Kulę, ale drugą zdobyła inna osoba! Czy teraz nie będę mógł posiadać 7 Smoczych Kul?
Nie!
Smoczą Kulę można odebrać innemu Użytkownikowi. Pojawia się teraz pytanie - "Jak mam to zrobić?". To proste..
W walce Użytkownik vs. Użytkownik. Wyzywasz w tym celu osobę, która posiada Smoczą Kulę i prowadzisz z nią pojedynek. Jeżeli wygrasz, dostajesz DB przeciwnika. Jeżeli natomiast przegrasz, będziesz musiał/ała oddać Smoczą Kulę swojemu przeciwnikowi.
UWAGA! O Smocze Kule mogą walczyć tylko Userzy, którzy mają choć po jednej DB.
https://anrevosprites.forumpl.net/t88-informacje

Także może to być zwyczajna walka na chwilę obecną. Propozycje związane z walkami? Z chęcią wysłuchamy w odpowiednim dziale, póki co.. Walczcie ogólnie. Już dopisuję w nagłówku ;D

5Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Empty Re: Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Pon Kwi 04, 2011 2:31 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Baka... Fail.

Coś z regulaminu 'Areny'.

8. Prace oddajemy domyślnie jednemu z Battle Modów, chyba, że w walce bierze udział jedyny obecny Battle Mod, bądź wszyscy, wtedy do któregoś członka GTW lub też gdy wybrany Battle Mod poinformuje, że nie będzie mógł zebrać i/lub oddać prac z przyczyn osobistych).


A mimo że wydaje się większości, że mnie tu nie ma to ja tu jestem... A jak nie chcecie żebym był to spierdalajcie i złóżcie jakiś pozew o moją dymisję.

Teraz już nie zmieniajcie odbiorcy prac, bo sobie możecie.

6Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Empty Re: Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Pon Kwi 04, 2011 3:43 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Tak bo tu zapewne chodzi o to, że mamy zamiar cie stąd wypierdolić. Pozew jest w trakcie pisania...
Nie ma co możemy to obgadać tu w temacie walk bo i tak już jest kilka postów.
Szczerze? Zapomniałem, że taka ranga istnieje, zbyt często cię tu nie widzę. Nie wiem, może słabo patrzę.
Nie miałbym zamiaru zmiany osoby odbierającej prace. Sugerował mi to już Viego, początkowo chciałem zmienić właśnie na niego ale już wysłałem prace Yohowi i po co zamieszanie.
Stało się to się stało, następnym razem będę pamiętał.

7Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Empty Re: Mr.Gazille vs Mr.Bercikovsky Pią Kwi 08, 2011 2:41 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Sry, ale rezygnuje, nie mam czasu i jeszcze teraz OŚK =/

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.