Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[INNE] Poradniki Bercikovskiego Empty [INNE] Poradniki Bercikovskiego Nie Kwi 17, 2011 12:34 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Będę tu wrzucał moje poradniki dotyczące różnych problemów i programów.
Obecnie są to dwa poradniki, oba dotyczące Minecrafta.

Minecraft "Bad Video Drivers"
https://www.youtube.com/watch?v=ZC7HsSPYHU4

Minecraft "Cartograph for1.4 Beta"
https://www.youtube.com/watch?v=X75VF8bwld4&feature=related



2[INNE] Poradniki Bercikovskiego Empty Re: [INNE] Poradniki Bercikovskiego Nie Kwi 17, 2011 1:06 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Może zanim coś zaczniesz nagrywać to przygotujesz się do tego porządnie, bo te paru sekundowe przerwy ciszy są mało fajne, i przez to nic nie trzyma się wątku. Zero przybliżeń do poszczególnych okien, mlaskanie, chuchanie do mikrofonu które wkurza, mówisz że brakuję Ci widzów, a dziwisz się że widz wybiera osobę z dobrym montażem filmiku w którym jest wszystko zrozumiałe i na poziomie niż ma wybrać twój.
W jednym jeszcze filmiku o zapowiedzi powrotu DualN, wspomniałeś że ściągnąłeś nowe gry więc będzie więcej filmików(let's play'i) - jakoś tak. Serio, nie ma się czym chwalić mogłeś powiedzieć to całkiem inaczej, chwalenie się piratami jest naprawdę nie na poziomie. Również "the" nie wymawia się "di". W tym że filmiku, towarzyszą nie ciekawe lagi, jak to tak oglądać. Lepiej wybieraj takie gry które nie mają tak wysokich wymagań.
Powodzenia w dalszym rozwoju swojego kanału, radzę zastosować niektóre wytyczne.

/V
Przed spółgłoskami "the" jest wymawiane [ðə], natomiast przed samogłoskami [ði].
Linki w symbolach alfabetu fonetycznego prowadzą do artykułów na wikipedii angielskiej, gdzie możecie się upewnić, jak to brzmi, jeśli same symbole nic wam nie mówią.

3[INNE] Poradniki Bercikovskiego Empty Re: [INNE] Poradniki Bercikovskiego Nie Kwi 17, 2011 3:46 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dzięki, postaram się zastosować do rad. A co do "chwalenia" się "niby piratami", nie uwierzę, że nie słyszałeś o darmowych steamach.

4[INNE] Poradniki Bercikovskiego Empty Re: [INNE] Poradniki Bercikovskiego Nie Kwi 17, 2011 8:51 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Feli ma troche racji co do mlaskania itd. Ale na bank, mogę się założyć że każdy ma cos z pirata , więc nie pieprzcie o żadnych dupach że '' stop piratom'' albo że sie chwali, po prostu powiedział że ściagnął. Tak czy tak Poradniki same w sobie są dobre ale musisz popracować nad tym co masz tam powiedzieć oraz całą reszte , bo te przybliżanie okienka itd nie jest potrzebne bo raczej każdy widzi co gdzie pisze.. a te przybliżanie tak czy tak aż tak nie pomaga bo czasami nie widać co dana osoba robi w jakimś momencie myszką przez co czasami może się zgubić, albo ominąć jakiś punkt (raz tak miałem że przez takie coś jak to musiałem 2 dni czekać aż mi kolega zrobi takie coś) w skrócie - nie przydatne.
A i mam nadzieje że wkońcu zaczniesz robić te let's play , bo jak narazie widze że ci to jakoś długo idzie ; p

Jak najbardziej pozytywnie ; ] Pozdro

5[INNE] Poradniki Bercikovskiego Empty Re: [INNE] Poradniki Bercikovskiego Nie Kwi 17, 2011 9:11 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Danioss napisał:więc nie pieprzcie o żadnych dupach że '' stop piratom'' albo że sie chwali,
Kto tu pieprzy? Powinieneś wywnioskować z mojego posta, że to w miejscach publicznych(yt) nie powinno się mówić o ściąganiu, nie obchodzi mnie czy wy macie piraty, ale dla dobra filmiku nie powinno być takiego czegoś.

Bercik napisał:A co do "chwalenia" się "niby piratami", nie uwierzę, że nie słyszałeś o darmowych steamach.
Chyba że tak, nie widziałem że ta gra jest na steama.

Ale to nie zmienia faktu o piratach w świetle publicznym.


.. a te przybliżanie tak czy tak aż tak nie pomaga bo czasami nie widać co dana osoba robi w jakimś momencie myszką przez co czasami może się zgubić, albo ominąć jakiś punkt
Tak, albo widzieć niepotrzebnie wielki obraz i tapetę autora a nie widząc na przykład tekstu do wpisania czy innych rzeczy.


Danioss napisał:[...]więc nie pieprzcie o żadnych dupach[...]
Przepraszam, teraz będę mówił o cyckach.

/CYCKIIII
/D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.