Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#6 GADS Empty #6 GADS Pon Maj 30, 2011 2:23 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#6 Gif Awards!

Temat prac: Gohan SSJ2 vs. Super Perfect Cell
Termin zgłaszania Prac: 9 Czerwiec, Czwartek, 2011.
Do kogo zgłaszać pracę: Yoh92
Uwagi: Jakże pamiętna scena z legendarnego już Anime. Waszym zadaniem w tej edycji GADS jest stworzenie animacji w której Son Gohan walczy w formie SSJ2 z Super Perfect Cellem. Już teraz odpowiadam na przyszłe pytania:
Spoiler:

Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): #6 GADS(zły tytuł = praca odrzucona).



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Wto Cze 07, 2011 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz

2#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pon Maj 30, 2011 3:20 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ma ktoś zamiar brać w tym udział? Gdyż zacząłem tworzyć pracę jednak nie chcę w dniu wystawiania prac jakiegoś szoku doznać, gdy będą na przykład 2 pracę.
To tylko taki motywator i info żeby wiadomo było że ktoś coś zrobi.

3#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pon Maj 30, 2011 3:32 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ja postaram się coś zrobic, ale nie obiecuję, że znajdę czas.

4#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pon Maj 30, 2011 7:27 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak nie zdążę to poproszę o przedłużenie terminu :).

Oczywiście oznacza to, że udział biorę :P.

5#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pon Maj 30, 2011 8:16 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Też muszę coś zrobić :> Ale jutro jadę (wycieczka 3 dniowa), więc będę 2 czerwca XD. Powodzenia wszystkim.

6#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pon Maj 30, 2011 11:25 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Czas do 8 Czerwca, powinieneś dać radę :awesomeface:.

7#6 GADS Empty Re: #6 GADS Wto Maj 31, 2011 3:41 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli ktoś się nie wyrobi, wystarczy post z prośbą o przedłużenie. A wtedy nie ma problemu, przedłużę o te dwa, trzy dni żeby być pewnym że prace otrzymam.

8#6 GADS Empty Re: #6 GADS Wto Cze 07, 2011 9:14 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
jeśli możesz przedłuż do czwartku.

9#6 GADS Empty Re: #6 GADS Wto Cze 07, 2011 9:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie ma problemu.
Przedłużam do czwartku.

10#6 GADS Empty Re: #6 GADS Sro Cze 08, 2011 4:53 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ja pewnie zrobię ale jako ze się nie wyrobie to pewnie zrobię to tylko jako zwykły gif aby "wrocic" do LSW bo moje umiejętności zastygają. Jeżeli się uda i zdarzę to podrzucę prace na termin.

11#6 GADS Empty Re: #6 GADS Czw Cze 09, 2011 5:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trochę się zawiodłem na ilości prac, ale cóż.. Zawsze coś!

Praca #1
Klik!

Praca #2
Klik!

~~~~

1. [0]
2. [0]

~~~~
Zapraszam do głosowania!

12#6 GADS Empty Re: #6 GADS Czw Cze 09, 2011 5:17 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
O matko prace na bardzo wysokim poziomie
[0] Fajny pomysł z wykorzystaniem głosów
[1] co dużo mówić dla mnie lepsza
No bardzo miłe zaskoczenie szkoda że tylko 2 prace pierwsza praca troche za duzo gadali i wogóle a w dwójce sporo akcji mimo że krótki no i fajnie że było naiwązanie do sceny z db jak gohan się wkurza

13#6 GADS Empty Re: #6 GADS Czw Cze 09, 2011 5:24 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [0] - dużo gadania ,mało płynna walka jak i mało wciągająca.
2. [2] - na dobrą sprawę ten gif ma te same błędy co praca nr 1 ,ale wszystko zostało jakoś tak bardziej ciekawie przedstawione ,więc ta praca dostaje mój głos

Mimo ,że mogliście się ograniczyć tylko do spritów LSW ,to miałem nadzieję ,że wyjdzie to Wam nieco lepiej. Troszkę się zawiodłem ,ale cóż ... domyślam się ,że nie było to takie łatwe jak mogłoby się wydawać

14#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pią Cze 10, 2011 12:33 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
1. [1] - dużo gadania ale całkiem ciekawego gadania :p,poza tym gif jakoś bardziej mnie wciągnął. Chociaż początkowy sprit Gohana był słaby to ssj2 był ciekawy.
2. [2]-Także fajne te gadanie ale jakoś tak mnie nie urzekł ? :D

Ogółem to prace obie bardzo fajne :d Szkoda tylko że tak ich mało.

15#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pią Cze 10, 2011 5:01 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
1. [2] - Gif jest dobry i ma ode mnie głos za kreatywność. Chodzi mi o podstawione głosy...
2. [2]- Nie mówię, że gif jest w jakiś sposób gorszy. Gif jest nawet, dobry. Mogę powiedzieć, że te gify są na takim samym, wysokim poziomie...

16#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pią Cze 10, 2011 7:11 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
1. [3] - Gif bardziej mi się podoba głównie ze względu na kreatywnośc, największym niewypałem moim zdaniem jest furia gohana :/
2. [2] - Gif fajny, ale znowu w tym samym stylu panie F. Jakoś nie przypadło mi do gustu.

17#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pią Cze 10, 2011 7:28 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1. [3] - Więc tak, za dużo przybliżeń, i jak dochodzi do momentu ataku kamehameham(?), akcja spada drastycznie, stoją w jednej pozycji i jedyne co pokazuje, że gif dalej trwa a nie żaden lag to to że jest ten dubbing(?).
I jeszcze jedna żecz, sprit Gohana na ssj1 nie pasuje do Perfect Cella i Gohana ssj2, bo jest słabiej wykonany.
2. [3] - c16 rusza ustami jak mówi! Podczas szoku Gohana przelatuje kaczor czy tam inna gęś! Nie no te dwie rzeczy przesądziły, ale jak widziałe że od początku walczy na ssj2, to po rozwaleniu łba c16 myślałem że będzie ssj3 a ty 0 suprajsu :/

Ogólnie obydwie prace nie są jakieś tam bajeczne, ale przynajmniej coś zrobili, nie to co poniektórzy, którzy mówili, że coś zrobią -.-

18#6 GADS Empty Re: #6 GADS Pią Cze 10, 2011 8:11 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1. [4] - Dużo gadania i częste przerwy w walce. Mimo tego, podoba mi się ten gif i to na niego oddaję mój głos. Mam jeszcze 1 uwagę: czemu Gohan SSJ nie mógł być pocieniowany? Przecież są takie sprity tej postaci.
2. [3] - Pracka dobra, ale jakoś nie przepadła mi do gustu. Nic nie poradzę, może to przez fakt, że Gohan od razu był w SSJ2 nim C16 został zniszczony? A może dlatego, że Cell rozdeptując jego głowę, zgniótł go całego? Trochę ucierpiały na tym realia...

19#6 GADS Empty Re: #6 GADS Sro Cze 15, 2011 1:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #5 GADS
» #15 GADS
» #8 GADS
» #7 GADS
» #7 GADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.