Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Sob Cze 08, 2013 6:21 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Miałem czasu trochę i wyskrobałem takie coś, mam nadzieję, że teraz w miarę dobre proporcje :/

http://pandemoniumhero.deviantart.com/art/Human-376691366

27[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Nie Cze 09, 2013 7:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trochę „kanciasta” głowa i zbyt duże uszy.
Wykonanie masy mięśniowej pozostawia bardzo wiele do życzenia.
Popracuj również nad rysowaniem dłoni – rób odręczne szkice na kartkach A4, kiedy znajdziesz chwilę wolną.
Z samymi proporcjami nie jest najgorzej, ale jeszcze dużo pracy przed Tobą 4

28[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Wto Cze 18, 2013 8:58 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
3 nowe rysunki :)

http://pandemoniumhero.deviantart.com/art/Taizo-377354855

http://pandemoniumhero.deviantart.com/art/happy-Taizo-378473353?q=gallery%3Apandemoniumhero%2F42930349&qo=1

http://pandemoniumhero.deviantart.com/art/Super-Taizo-378860440?q=gallery%3Apandemoniumhero%2F42930349&qo=0

29[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Sro Cze 19, 2013 3:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z proporcjami poszczególnych elementów jest coraz lepiej - widać postępy. Niestety, nad masą mięśniową, a w szczególności brzuchem, przydałoby się jeszcze sporo popracować. Ogólnie rzecz biorąc, prace są przyjemne dla oka - zwłaszcza ostatnia.
Korzystasz może z jakiegoś poradnika?

30[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Sro Cze 19, 2013 10:25 am

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Patrząc na pierwszą pracę zdaje mi się, że postać jest zbyt długa, może gdyby miał bardziej klatę napakowaną (taką wypukłą) to raczej by lepiej wyglądało. Tak jak Yoh też pisał, trzeba popracować nad brzuchem. Jeszcze jak patrzę na ostatnią pracę to zdaje mi się, że włosy leżą mu jedynie na czole, ale to może tylko mi się tak wydaje. Przyczepić się do czegoś jeszcze już nie mam, tak więc mogę coś pochwalić teraz :PTwarz jest dobra, a nawet bardzo dobra, ale najbardziej podobają mi się dłonie, po prostu są genialne (pewnie dlatego, bo mi nigdy nie chciały wyjść :D).

31[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Sro Cze 19, 2013 11:49 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wiem, brzuch nędza :/
Z tego co na początku Yoh, myślę że wiesz jakiego, tyle, że poprawiam sporo razy wszystko żeby wyglądało ok, nie rysuję tego na raz (ręce czasem trzeba wydłużać, bo za krótkie, znaczy ja muszę). Twarz to masakra, jest trudna, dlatego taką rysuje, nie jest skomplikowana, bo mało szczegółów. Ale właśnie wole takie mniejsze oczy i te brwi, bo dużo prościej się je rysuje 4 Dragon Ball'owe czasem ciężko narysować, bo są spore, nos po prostu między i oczy trochę niżej, poza tym nie wiem czy nie za duży rysuję. Ale twarz już chyba w miarę sobie dopracowałem.
Żebym rysował tyle szczegółów na mięśniach co Ty Yohu, to bym się zarobił ^^ Wolę tak jak robię te mięśnie, tak mi się podoba, no tylko muszę nad tym brzuszkiem popracować, ale to pewnie zajmie trochę czasu.

Niedługo wyjeżdżam do Anglii pracować, więc nie będę miał tak dużo czasu na rysowanie, dużo rzadziej będę wrzucał rysunki. No ale nie zamierzam tego porzucić, przecież zacząłem komiks który muszę kontynuować, a mam go mało i jak już skill będzie odpowiedni według mnie, to poprawie niektóre rzeczy i będę robił dalej :)

32[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Wto Gru 03, 2013 12:32 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Viego & Yoh Fusion

Nie mam pojęcia jak go nazwać, ma ktoś pomysł?

Vieh, Yeho, Vieho - no nie wiem, najlepsze chyba ostatnie :D Chyba, że macie lepszy pomysł? :)

33[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Wto Gru 03, 2013 5:26 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego + Yoszak → Vieszak... oh wait.

Twarz nie wydaje się być już tak dziwna jak na stronie 1 komiksu. Włosy są ciekawą kombinacją, dobrze, że nie zrobiłeś więcej czerwonego a'la Senketsu Mode... Tak właściwie, od kiedy metamorańskie fuzje mają koszulkę oprócz standardowej kamizelki? Coś mi wizualnie nie odpowiada w kształcie albo położeniu prawej ręki względem reszty ciała, ale jakoś nie potrafię określić, co to jest.

Btw, czy taka fuzja właściwie byłaby możliwa? Bo z tego, co pamiętam, były ograniczenia bodajże gatunkowe. I nie wiem, jak by się to odnosiło do mieszanek wedlowskich.

34[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Wto Gru 03, 2013 9:05 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
V napisał:Btw, czy taka fuzja właściwie byłaby możliwa? Bo z tego, co pamiętam, były ograniczenia bodajże gatunkowe. I nie wiem, jak by się to odnosiło do mieszanek wedlowskich.
Dlatego ma koszulkę :D

35[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Nie Sty 05, 2014 12:26 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
http://pandemoniumhero.deviantart.com/art/Inside-Taizo-vs-Yoh-424373412

Nic tu nie wrzucam ostatnio, więc postanowiłem dać obrazek nad którym aktualnie pracuje ;)

36[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Pią Sty 01, 2016 6:24 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
http://supertaizo.deviantart.com/art/Maximus-581700889?ga_submit_new=10%253A1451672495

37[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Sob Sty 02, 2016 4:22 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Oh wow, nie sądziłem, że to jest możliwe, ale chłopie, u ciebie od dwóch lat nie ma żadnego progresu, a Twoje prace dalej wyglądają jakbyś przedwczoraj dostał tablet. Mes respects, monsieur.

38[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Nie Sty 03, 2016 8:09 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Tak patrząc na te postacie odnoszę wrażenie, że rżniesz ze screenów gier typu Tekken, GTA, Soul Calibur albo co
Cała konstrukcja postaci na to wskazuje oraz cieniowanie.
Maximus, za takie coś powinieneś dostać porządny wpier@dol.

39[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Nie Sty 03, 2016 8:33 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
nie kopiuję z żadnych screenów gier albo co
Korzystam ze swojej osoby

40[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Pon Sty 04, 2016 12:44 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Eeee tam gadacie bzdury, dwóch największych hejterów w historii tego forum się na biedaku uwzięło XD.
Postać którą podesłałeś rzeczywiście nie jest najwyższych lotów, wygląda trchę jak ulepione w inventorze, ale jeżeli przypomnieć sobie Twoje poprzednie prace, to mimo braku głębszego realizmu, rysunek wcale nie prezentuje się tak źle. Ja widzę spory progress (może nie powalający, ale zdecydowanie jest). Nadanie barw rysunkowi może Cię nieco przerosło, ale sama postać pod względem anatomicznym jest całkiem dobrze zrobiona. Nieco bardziej to widać na pozostałych Twoich pracach, które są dostępne na wyżej podesłanym koncie DA.
Podsumowując zdolności się powolutku podnoszą, nie jest tak tragicznie, jak miśki powyżej napisały, ćwicz dalej, bo jestem ciekawy co nam następnego pokażesz :)

[kp]2[/kp]

41[Rysunki] By Maximus - Page 2 Empty Re: [Rysunki] By Maximus Pon Sty 04, 2016 3:46 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za komentarz.

Tak wiem, kolorki i cienie to nie moja działka. Cieniuję jak widać jedną stronę ciała, bo tak sobie wyobrażam padanie światła, no ale pewnie to źle, ponieważ wygląda to mocno lalkowato.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.