Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mruczek Say goodbye do 3.08.2011. Empty Mruczek Say goodbye do 3.08.2011. Sob Lip 23, 2011 9:31 am

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Wyjeżdżam z soboty na niedzielę do Polańczyka nad Solinę z rodzinką, z tego co słyszałem droga od Rzeszowa będzie zajebist* Roller Costerem, Serpentine i jeszcze raz Serpentine xD A ja i tak wszystko prześpię jak zawsze xD Tak już mam, że jak wsiądę do auta to zasypiam w kilka minut. A potem mnie szyja boli, wracam 3 sierpnia tego roku xD Odpocznę sobie od zarabiania KP i ogółem odpocznę. Może napiszę 6 rozdział w końcu albo wymyślę pracę na próbę dojścia do SOS Brigade ^ ^ Się zobaczy. To na tyle trzymajcie się beze mnie :( Liczę, że pod moją nieobecność powstanie sporo wspaniałych prac do oceniania i że atmosfera pozostanie taka jaka jest aktualnie. Bye bye!I love this!

2Mruczek Say goodbye do 3.08.2011. Empty Re: Mruczek Say goodbye do 3.08.2011. Sob Lip 23, 2011 9:48 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
No więc miłego odpoczynku ; )

3Mruczek Say goodbye do 3.08.2011. Empty Re: Mruczek Say goodbye do 3.08.2011. Sro Sie 03, 2011 8:05 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Wróciłem, pogoda do dupy: 10 dni wyjazd -> 2 dni słońce!
Ogółem było NUDNO. To tyle już jestem i znowu działam. A teraz uderzam w kimę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.