Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26#14 SADS - Page 2 Empty Re: #14 SADS Pon Sie 08, 2011 2:11 pm

Darkey

Darkey
Super Saiyan
Super Saiyan
[0] - Nie wiem co to ma być, znaczy, dobra, wykonanie dobre, ale efekty i kolorystyka w ogóle nie pasują do Windows'a
[2] - To samo co wyżej.
[4] - Tylko w tej czuje coś komputerowego, ale to pewnie przez ten niebieski kolor. No i generalnie, wygląda "orginalniej"
[5] - No, tutaj niby lepiej, niby są te kolory loga etc etc, ale ta wielka 7 mi się nie podoba, i to całe cuś z tymi dymkami i obrazkiem po środku jest już dość "stare"


Zainstaluj sobie wtyczkę do przeglądarki i twój problem z dysleksją zniknie.
/Feli

27#14 SADS - Page 2 Empty Re: #14 SADS Sro Sie 10, 2011 6:02 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Pewnie dlatego, że U niej jestem.*

28#14 SADS - Page 2 Empty Re: #14 SADS Sro Sie 10, 2011 6:30 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[0] - Bardzo dobra praca a ma 0 głosów? Niestety mój też nie pójdzie na tą xd. Ale serio o wiele lepsza niż praca nr.3 Współczuję twórcy - wiedz, ze i tak ta sygna jest fajna. Może trochę zbyt jednolita.
[2] - Tu podoba mi się tylko tło. Render, o ile można o tak nazwać (nie znam się) jest słabo wtopiony.
[4] - Znajomy styl, praca dość słaba.
[6] - Najlepsza praca. Wszystko dobrze wtopione, tło też fajne. Od razu rzuciła mi się w oczy. Taka 'miłość' od pierwszego wejrzenia.

@Off top.
Dobra teraz tak. Nabijacie posty czy co? To jest temat do głosowania. Mały, mogłeś to napisać organizatorowi na PW albo w dziale skargi. I tam wszyscy mogliby spokojnie prowadzić sobie debatę nie psując nam tu głosowania. Raigen - gratuluję nabicia kolejnego posta po dodaniu jednej literki do poprzedniej wersji i niedopisaniu do niego absolutnie niczego.

29#14 SADS - Page 2 Empty Re: #14 SADS Czw Sie 11, 2011 8:49 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Powiem tak ogółem w dupie mam ostatnio większość rzeczy, tak samo jak to kto robił pracę nr 3 skoro jest ona tak czy siak beznadziejna.
1. [0]- Doczekałem się by mieć prawo to napisać... Ma*y tym razem to nie ja, ale Ty się wypaliłeś, znowu to samo, nic nadzwyczajnego nie pokazałeś i to pewnie przez to nie podoba się ta praca :P Nie mówię, że praca jest słaba, żebyś się nie obraził ;*
2. [2]- Praca ogółem ciekawa, fajna kolorystyka jednak brakuje mi wtopienia.
3. [4]- o.O aż 4 głosy ?
4. [7]- Nie wiem kto to robił, choć mam pewne podejrzenia tak czy inaczej ta praca jest moim zdaniem najlepsza. Dobrze prezentuje się wtopienie, kolorystyka oraz widać ciekawie użyte texturki i inne tego typu rzeczy. Chciałbym podkreślić, że ta praca jest dobra, nie jakaś "sóper", ale to nie zmienia faktu, że najlepiej się prezentuje.

30#14 SADS - Page 2 Empty Re: #14 SADS Pią Sie 19, 2011 8:09 am

Takigashi

Takigashi
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
1.[0] - jak dla mnie zbyt ciemna, dziwnie wygląda.. :X
2.[2] - nawet fajna, ale za słaba.
3.[4] - tutaj ciekawe wykonanie, podoba mi się, miałaby mój głos gdyby nie praca nr. 4
4.[8] - Praca najlepsza, najlepsze wykonanie. przyciąga uwagę i pokazuje na jakim poziomie jest autor, chociaż spodziewałbym się po nim troche więcej, ale może tematyka mu za bardzo nie pasowała. ma głos

31#14 SADS - Page 2 Empty Re: #14 SADS Sob Sie 27, 2011 10:16 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
1.[0] -
2.[2] -
3.[4] -
4.[9] - Wygrywa z pozostałymi pracami. Naprawdę fajna, "render" Windowsa fajnie wtopiony, łagodna sygnaturka, jedynie "7" mi się nie podoba (kiepsko to wygląda i "odstaje" od sygny) ale reszta w porządku.

32#14 SADS - Page 2 Empty Re: #14 SADS Wto Sie 30, 2011 12:48 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» #29 SADS
» #27 SADS
» #28 SADS
» #10 SADS
» #8 SADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.