Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1#14 SADS Empty #14 SADS Pon Lip 25, 2011 6:27 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
#14 Signature Awards!

Temat prac: Windows
Termin zgłaszania Prac: 30 Lipca, Sobota, 2011.
Do kogo zgłaszać pracę: Feli
Uwagi: Nie ważne czy XP, Win7 lub inny.
Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): #14 SADS(zły tytuł = praca odrzucona).

2#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Lip 27, 2011 1:44 am

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
Mogłbym prosić o przedłużenie do 3 sierpnia ;x?

3#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Lip 27, 2011 2:13 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Na tak długo? Okey, niech będzie.

4#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Lip 27, 2011 1:39 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
W sumie. Do 31 się wyrobię :c sorry za zamieszanie ^^'

5#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 7:50 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Praca[1]
#14 SADS Windowssads

Praca[2]
#14 SADS Sadasp

Praca[3]
#14 SADS Windowsf

Praca[4]
#14 SADS Arsb

1. [0]
2. [0]
3. [0]
4. [0]

6#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 8:23 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1. [0]- Nie, bo jakoś mi te kolory za ciemne...
2. [0]- Kolorystycznie bardzo fajnie, ale jakaś taka "zwykła?"
3. [0]- Fajna, ale nie podoba mi się ta taka kratka na tym.
4. [1]- Ma mój głos, najbardziej mi się podoba, dobrze dobrane kolory i ogólnie fajniejsze ułożenie loga Windowsa.

7#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 8:51 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [0]- Rzeczywiście jakieś takie za ciemno oraz monotonne
2. [1]- Najbardziej mi się podoba i tyle
3. [0]- Jakieś takie bez wyrazu ,nijakie
4. [1]- Praca wykonana bardzo fajnie i nawet domyślam się przez kogo ,ale cóż ... padło na 2

8#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 9:45 am

Umi

Umi
Wizard
Wizard
1. [0]- Fajne kolory, ale jednak nie to.
2. [1]- Nic specjalnego po prostu w niej nie widać.
3. [1]- Bardzo fajna kartka, podoba mi się najbardziej.
4. [1]- W sumie ładna, tak jak osoba wyżej, domyślam się kto ja zrobił, ale to mnie nie przemawia, wole tą wyżej.

9#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 10:05 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Dobra mój post to nie będzie kretwyna ocena a raczej warn+1 bądź więcej

Umi nie ładnie na swoją pracę głosować -.- tak to nie ty ją zgłosiłaś ale ty ją wykonałaś dałaś Raigenowi. Tak to bardzo widać
#14 SADS Bannerpb
#14 SADS Windowsf
Tylko ty używasz tej shitowej tekstury dla mnie powinna być ta praca usunięta z głosowania bo nie została wykonana przez osobę która ja podesłała. Mam zajebistą 100% pewność bo w programach typu gimp i ps bawię się z 2,5 roku i uwierz to widać jeśli dobrze się przypatrzysz po użytych materiałach, stylu i skillu osoby robiącej sygny. W sumie mógł bym pomyśleć, że dałaś mu te materiały i sam to zrobił gdyby nie to, że na jego avku i sygnie jest twój shitowy podpis. Nie bój się tego nikt nie zripuje. Więc proszę Admini wywalcie tą pracę z głosowania.

Rozumiem sytuacje, ale proszę bez wulgaryzmów.
/Feli

OK sorki Feli ale troszkę zdenerwowała mnie ta sytuacja. I te pewno słowo z początku już usunąłem.



Ostatnio zmieniony przez Maly dnia Sro Sie 03, 2011 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz

10#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 10:09 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Cokolwiek na swoją obronę, praca numer 3?

11#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 11:55 am

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Ta praca była robiona pod moim okiem. Doradzałam mu co mógłby zrobić, a on robił, mówiłam jak, ale sam robił. Dla Ciebie moje metody są shitowskie, ale mi się podobają. Podobają się też mu, więc dałam mu by sobie to wykorzystał, głowo. Ddaruj sobie i... to Raigen robił tą pracę, nie wierzycie...
Jeśli piszesz do mnie to pisz z szacunkiem, bo kurwować możesz sobie do koleżanek z rl, lubisz mnie czy nie. Szacunek mi się należy.

I zagłosowałam, bo mi wykonanie tej pracy się podoba, jak na jego pierwszą. ,,i,,


Podpisuje się sama dla siebie. Może Tobie się nie podobają, ale mi tak. Mam swój styl, a Ty swój, ja Twojego nie komentuje, więc daruj sobie. Każdy ma swój poziom wykonywania prac, a jeszcze raz użyjesz w moją stronę słowo 'shitowskie' to złożę skargę, dla mnie jest o obaraża. Obrażasz mnie, mój styl i moje poglądy.

12#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 12:39 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1. [0]-Takie sobie, niby nie takie złe, ale jakoś mało pasuje do Windowsa.
2. [1]-Nie taka zła, jednak dziwnie wygląda logo Windowsa na tym tle + żadnego napisu?
3. [1]-Słabe, nie umywa się do reszty.
4. [2]-Mimo iż nie ma napisu jak praca numer 2 to i tak Najlepsza, takie jest moje zdanie. Kolorystyka odpowiednia, tło wygląda spoko

13#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 12:58 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
[0]Nie pasuje do windowsa źle dobrana kolorystyka
[1]Tak jak poprzednia
[2]Praca jest bardzo dobra dobrana kolorystycznie do windowsa i bardzo fajnie wygląda :D
[2]Jak na windows to jest zbyt takie epickie XD



Ostatnio zmieniony przez daniel af dnia Sro Sie 03, 2011 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

14#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sro Sie 03, 2011 1:24 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
[0] - Ładna praca, ale zbyt taka ponura. Windows jest raczej bardziej kolorowy i wesoły.
[1] - Ładna kolorystycznie praca, taka statyczna i jaśniejsza od nr 1. Jednak to nie na nią oddaję mój głos.
[2] - Ładna praca. Żywsza i bardziej kolorowa od poprzednich prac. Jednak to również nie na nią oddaję mojego głosu. Nie przez tą "aferę" jaka się tu utworzyła, ale dlatego, że wciąż jest zbyt mało "żywa" jak dla mnie XD
[3] - No i o taką pracę mi chodziło! Praca co prawda nieco mrocznawa, ale kolorowa jak na Windowsa przystało! :) Jedyne co mi się w niej nie podoba to tylko ta "7. Myślę, że nie była tutaj potrzebna.

Poprawiony błąd.
/Feli

15#14 SADS Empty Re: #14 SADS Czw Sie 04, 2011 10:41 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Umi napisał:Ta praca była robiona pod moim okiem. Doradzałam mu co mógłby zrobić, a on robił, mówiłam jak, ale sam robił. Dla Ciebie moje metody są shitowskie, ale mi się podobają. Podobają się też mu, więc dałam mu by sobie to wykorzystał, głowo. Ddaruj sobie i... to Raigen robił tą pracę, nie wierzycie...
Jeśli piszesz do mnie to pisz z szacunkiem, bo kurwować możesz sobie do koleżanek z rl, lubisz mnie czy nie. Szacunek mi się należy.

I zagłosowałam, bo mi wykonanie tej pracy się podoba, jak na jego pierwszą. ,,i,,


Podpisuje się sama dla siebie. Może Tobie się nie podobają, ale mi tak. Mam swój styl, a Ty swój, ja Twojego nie komentuje, więc daruj sobie. Każdy ma swój poziom wykonywania prac, a jeszcze raz użyjesz w moją stronę słowo 'shitowskie' to złożę skargę, dla mnie jest o obaraża. Obrażasz mnie, mój styl i moje poglądy.

Tylko dlaczego gdy "Raigen" wysyłał mi pracę najpierw była ona podpisana "by Maru"?

16#14 SADS Empty Re: #14 SADS Czw Sie 04, 2011 11:48 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
[0] - Praca trzyma poziom, lecz nie jest najlepsza
[1] - Praca mi się aż tak nie podoba, by oddać na nią głos
[2] - Ta praca nie przypadła mi do gustu, jest trochę słaba
[4] - Moim zdaniem najlepsza praca, więc oddaje głos właśnie na nią


Poprawiony błąd.
/Feli

17#14 SADS Empty Re: #14 SADS Pią Sie 05, 2011 8:59 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Umi mowi, że jak sprawdzała czy wszystko ok to podpisała się z przyzwyczajenia. Z resztą trochę się o to poprztykaliśmy.....

18#14 SADS Empty Re: #14 SADS Pią Sie 05, 2011 9:17 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Raigen napisał:Umi mowi, że jak sprawdzała czy wszystko ok to podpisała się z przyzwyczajenia. Z resztą trochę się o to poprztykaliśmy.....

Z przyzwyczajenia? Wcześniej pisał ktoś z was że to były tylko rady, więc jak udzielając rad można popełnić taki błąd?

19#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sob Sie 06, 2011 5:52 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Raigen napisał:sprawdzała czy wszystko ok

Czytaj. Nic nie poprawiałam, sprawdzałam czy wszystko dobrze robił. A że się podpisałam to moja głupota.

20#14 SADS Empty Re: #14 SADS Sob Sie 06, 2011 6:22 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Przepraszam za nabicie posta ale się wtrącę. Rozumiem, że pokazał ci pracę jak skończył a także podczas robienia bo czasami robimy tak z michassem i sobie nieco doradzamy ale do tego nie jest potrzebny plik xcf. Skoro to on wysłał pracę i nic nie poprawiałaś to do tego wystarcza plik png/jpg. W takim razie po co był plik xcf? No chyba, że nie potrafisz ocenić outa po samym png co jest nie możliwe bo i tak widać to samo... A jak skończył to przypuszczając, że twoja wersja jest prawdziwa to po ukończeniu pracy na 90% pokazał by ci plik png/jpg chyba, że jest kretynem i sobie utrudnia. W takim razie jeśli pokazał ci plik png to pewno pokazał ci go przez imageshack albo inny host. To nawet jeśli chciałaś xcf to czemu potem uploadował by sygne po twoim podpisie skoro posiadał już link?

21#14 SADS Empty Re: #14 SADS Nie Sie 07, 2011 8:00 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Pewnie dlatego, ze niej jestem?

Co?
/Feli

22#14 SADS Empty Re: #14 SADS Nie Sie 07, 2011 6:25 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
[0] - niezbyt mi się podoba
[2] - podoba mi się najbardziej
[2] - taka średnia
[4!] - fajna ale bardziej dwójka mi się podobała

(W czwartej pracy są 4 pkt., ponieważ Rayem się pomylił i z 2pkt. od razu stały się 4pkt. Nie zupełnie to jasno wyjaśniłem -.- w każdym razie o jeden punkt jest za dużo dla pracy numer 4.

23#14 SADS Empty Re: #14 SADS Nie Sie 07, 2011 6:31 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Aj... Sorka XD Trzeba było mówić od razu to bym poprawił. Wcześniej, bo teraz i tak nie ma to sensu.

24#14 SADS Empty Re: #14 SADS Nie Sie 07, 2011 7:08 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
[0] - ładnie wygląda i koksi, ale sory bardzo czerwony to nie jest flagowy kolor WINDOWS
[2] - Praca również niczego sobie no ale coś mi się w niej nie podoba
[2] - nie mam nic do stylu ale jednolity kolor ;/
[5] - Najlepsza praca, która ma w sobie świetny styl i kolorystykę typową dla tej firmy, ma mój głos!

25#14 SADS Empty Re: #14 SADS Nie Sie 07, 2011 8:32 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
[0] -
[2] -
[3] - Spodobała mi się.
[5] -


W głosowaniach jest wymagana trochę dłuższa opinia i najlepiej do każdej z prac. Ostatnie upomnienie.
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» #15 SADS
» #16 SADS
» #24 SADS
» #25 SADS
» #14 SADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.