Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Anime 2011 - Jesień Empty Anime 2011 - Jesień Nie Paź 02, 2011 2:41 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Anime na jesień 2011
Ponad 30 tytułów a więc jest z czego wybierać. Jednak czy produkcje okażą się warte obejrzenia?

Osobiście mam zamiar przekonać się do:
- Boku wa Tomodachi ga Sukunai - obejrzałem już odcinek 0-prolog i nadal nie wiem czego się spodziewać po tym tytule. Wiem tylko tyle, że komedia. Początkowo myślałem, że będzie to Haremówka ale... no właśnie nie wiem czy tak będzie. Grafika jak w przypadku anime z poprzedniego sezonu - Denpa Onna to Seishun Otoko - które też oglądałem i nawet przypadło mi do gustu.
- Mashiro-Iro Symphony - Komedia... Haremówka, a takich rzeczy nie odpuszczam xd.
- Maji de Watashi ni Koishinasai!! - Jak mógłbym pominąć Ecchi Haremówkę? W dodatku komedia.

A wy co zamierzacie obejrzeć?

2Anime 2011 - Jesień Empty Re: Anime 2011 - Jesień Nie Paź 02, 2011 3:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z tego co widzę, warto będzie przynajmniej zerknąć na niektóre tytuły. Zależnie jednak od tego czy będę miał czas czy nie, na pewno zobaczę Zero No Tsukaima Kessakusen. Tytuł jakże mi dobrze znany; zważając na fakt, iż podobały mi się trzy poprzednie serie, prawdopodobnie nie odpuszczę sobie obejrzenia także tej. Coś pozwala mi przypuszczać, że będzie warto i się nie zawiodę. Kolejny tytuł... Boku wa Tomodachi ga Sukunai. Kreska zapowiada się całkiem ciekawie - jeżeli już jeden odcinek lub przynajmniej prosta zapowiedź tego anime się pojawiła, to prawdopodobnie, nawet z czystej ciekawości, zerknę na nie. Miejmy nadzieję, iż będę miał w miarę dużo czasu wolnego, co pozwoli mi na zapoznanie się z tym tytułem. Mashiro-Iro Symphony również nie zapowiada się źle, jeżeli chodzi o kreskę; bardzo lubię ten styl. Niestety, nic nie wiem na temat fabuły, a mimo wszystko, podczas oglądania danej serii, na nią również kładę duży nacisk - chyba że mówimy tu o krwawej jatce i rzezi, bez fabuły - to lubię tak czy siak. C Cube...? Myślę że obejrzę choćby jeden odcinek tej serii bynajmniej ze względu na sam tytuł. Kreska również nie zapowiada się tragicznie, co daje tej serii dużą szansę na sprawdzenie w moim przypadku.

3Anime 2011 - Jesień Empty Re: Anime 2011 - Jesień Nie Paź 02, 2011 5:17 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
[Only admins are allowed to see this link]

Yoh dałbyś może dostęp wszystkim ? :D

4Anime 2011 - Jesień Empty Re: Anime 2011 - Jesień Nie Paź 02, 2011 8:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ykmo napisał:[Only admins are allowed to see this link]

Yoh dałbyś może dostęp wszystkim ? :D
Poprawione.


Jeżeli chodzi o powrót do tematu... Obejrzałem tą zapowiedź serii Boku wa Tomodachi ga Sukunai i szczerze mówiąc, nie zapowiada się źle. Na początku miałem zamiar to wyłączyć, widząc ten cały harem.

Lubię haremówki, ale nie przesadzajmy z ich ilością.

Po obejrzeniu lekko ponad połowy stwierdziłem jasno że to anime jest czymś w sam raz dla mnie - nie powinienem się zawieść, przynajmniej na pierwszych odcinkach, które mogą być całkiem zabawne.

5Anime 2011 - Jesień Empty Re: Anime 2011 - Jesień Pon Paź 03, 2011 6:27 am

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Hmm osobiście czekam BRS w styczniu.........Ova mnie zaintrygowała
jak widze Są Digimony warto się przyjrzeć chć z opisu wynika że będzie troche dziwne ( metalowe digimony od początku XD)
B-daman hmmm oglądało sie grało się lubiało się :D
Fate na to też chce zwrócić uwaga mże to być naprawde dobre

6Anime 2011 - Jesień Empty Re: Anime 2011 - Jesień Pon Paź 03, 2011 1:38 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Cóż, trudno ocenić nim się nie obejrzy, prawda? XDW sumie zaciekawiły mnie te Digimony, gdyż oglądałem każdą powstałą serię. Z tego co wiem, sam podtytuł "Xros" sugeruje mi coś zupełnie nowego zwłaszcza, że główny bohater ma mieć czerwonego, kanciastego podopiecznego XD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Anime 2011 - Lato
» Anime 2011 - Wiosna
» Anime
» Anime
» Anime

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.