Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Shop] Animations By Maximus Empty [Shop] Animations By Maximus Pon Paź 17, 2011 3:13 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dziedzina: Video Gify
Specjalność: Animacje?
Czas oddawania prac: Aż zrobię :P
Informacje: Więc, chciałbym żebyście robili przynajmniej OPARY/SPARY/WIPY (Sprity też), z którymi mógłbym robić takie animacje jak na przykład ta:





Moglibyście wykorzystywać je na przykład do pbf'a (tu kieruję się do grających) lub po prostu mielibyście mieć dla siebie animacje. Od tak sobie z nudów bym ich nie robił, po prostu potrzebuje filmów na kanale, żeby on nie "wymarł" i był aktywny. W zamian za to Wy oglądalibyście te video gify i zasubskrybowalibyście mój kanał na yt, oceny na forum i na yt też byłyby wymagane. Chcę również zmotywować was tym do robienia oparów i spritów LSW. Reklama dla forum też się przyda.

Liczba wolnych miejsc -
0/1


Oczywiście nie walić mi parę zgłoszeń na raz, tylko jedno, jak zrobię, to następny może się zgłosić. Oczywiście jak jest już chętny, to musi dać OPARA/SPARA/WIPA (czy Sprita) i ustalić ze mną na gg/PW/cb, czego animacja ma dotyczyć. Oczywiście nie będę przyjmował jakichś na prawdę gównianych prac.

2[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Czw Paź 20, 2011 1:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zgłaszam się.

Chciałbym abyś mi zrobił efektywną przemianę z formy Yoh Base State, na Yoh Super Saiya'jin 2 Form. Wszystkie niezbędne OPAR'y masz na PBF'ie.

Jak mi się spodoba, zgłoszę się z innymi transformacjami : D

3[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Czw Paź 20, 2011 1:57 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Accepted!

4[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Czw Paź 20, 2011 5:52 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Challenge included.



I hope you like it :).

5[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Czw Paź 20, 2011 7:09 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Sorry, ale w tamtym filmiku był mały błąd. Tamten film usunięty, w tym błąd jest już poprawiony:



I hope you like it :)

6[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Sob Mar 17, 2012 1:25 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Sklepik zastygł... dam ci coś do roboty.
To ja bym chciał przykładowo walkę Shigeru z Maxiem, która tylko początkowo jest wyrównana. Następnie Nakatoni zyskuje przewagę i niszczy przeciwnika w jakiś fajny sposób. Oderwij mu głowę czy coś.

http://iv.pl/images/63592490763132708635.png
http://iv.pl/images/91623496715177677721.png

Zgodę Maxia masz, mam i ja więc on nie ma tu nic do gadania.

7[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Sob Mar 17, 2012 1:40 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Aktualnie robię sprita, ale jak skończę to będę miał trochę czasu wolnego.
Akceptuje :)

8[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Nie Mar 18, 2012 9:56 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer


Proszę Berciku

9[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Pon Mar 19, 2012 1:16 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dziękuję Brajanku.
Oczywiście ocenię to w odpowiednim dziale.

10[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Pon Kwi 02, 2012 6:12 pm

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Zgłaszam się.

Walka treningowa z tobą (Brajan).

11[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Pon Kwi 02, 2012 8:15 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Oczywiście akceptuję, sprita mam.

12[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Nie Kwi 15, 2012 12:37 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Sory, że tak długo, ale święta były.

13[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Nie Wrz 16, 2012 10:25 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ja wiem, że mało widoczny, ale nadal tu jest 4

14[Shop] Animations By Maximus Empty Re: [Shop] Animations By Maximus Pią Paź 05, 2012 12:08 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer








:)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.