Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Narazie brak nazwy. Empty Narazie brak nazwy. Pią Lis 25, 2011 12:57 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam was wszystkich.

Mam zamiar stworzyć nowy świat shinobi,ma to polegać na tym że z jednej wioski np "Konoha" Kraj Ognia od teraz dzielą się na 2 Wioski "Konoha 1" i "konoha 2" tak samo z pozostałymi wioskami i krajami,Akatsuki tak istnieje posiada ono 20 członków Akatsuki jest wynajmowane jako płatni mordercy,cały świat shinobi ich ściga,Każda wioska posiada innego kage to znaczy że są 2 Hokage,a teraz pewnie mnie zapytacie jakie to będą czasy hmm powiedzmy że wojna się skonczyła madara został zabity, naruto wygrał z sasuke i sasuke został uwięziony w więzieniu "Konohy".Powstało dużo innych organizacji nazw nie powiem bo jeszcze nie wymyśliłem jedni słabi drudzy mocni,dziwnym trafem klan uchiha został odnowiony w nowej wiosce Konohy.Chcieli byście wziąść udział w tym komiksie?jak tak to pisać podanie ma ono wyglądać tak.

Imię:
Ranga:Genin,Chunin,Jounin,Anbu,Akatsuki,Kage,Sennin,Jakaś własna organizaja(wtedy podajesz więcej niż jedną postać 3-10 max.
Sprit:(bardziej mi chodzi o głowę).

Wszystko jest przygotowane w hmm 70-80% więc zgłaszać się i zaczynamy zabawe.

będzie on wyglądał mniej więcej tak.

Narazie brak nazwy. 17736522870216598331

2Narazie brak nazwy. Empty Re: Narazie brak nazwy. Pią Lis 25, 2011 4:15 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Imię: Maximus
Ranga: Jako, że pierwszy się zapisuję, daj mi ulgę i wybierz za mnie, bo się nie znam za bardzo na nich (chcę być raczej w tej co ty ;p)

http://iv.pl/images/38758260375439364295.png

Obrazek zapisz na kompa, bo może wygasnąć na iv.

3Narazie brak nazwy. Empty Re: Narazie brak nazwy. Pią Lis 25, 2011 4:27 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Brajan napisał:Imię: Maximus
Ranga: Jako, że pierwszy się zapisuję, daj mi ulgę i wybierz za mnie, bo się nie znam za bardzo na nich (chcę być raczej w tej co ty ;p)

http://iv.pl/images/38758260375439364295.png

Obrazek zapisz na kompa, bo może wygasnąć na iv.

Zostaniesz Kage zapisałeś się pierwszy :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.