Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Prezentacja Forum! Empty Prezentacja Forum! Sro Lis 30, 2011 7:51 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony

Witajcie!
Pamiętacie może prezentację forum Sprite Reborn? Nie? Nic nie tracicie gdyż właśnie mamy prezentację naszego ARS!
Historia LSW jest naprawdę oszałamiająca, pełna zwrotów akcji i ewolucji przez lata... Warto by podzielić się nią z innymi, to wszystko właśnie chciałem ująć. Wiedzcie że to co robicie jest ważne i dla naszego forum i jak samego LSW. Warto również przypomnieć że za niecały miesiąc ARS będzie obchodzić 2 lata! Z tą datą również postaramy się was zaskoczyć ciekawymi wydarzeniami na Forum, wyczekujcie.

Filmik jest też w pewnym sensie reklamą forum, bylibyśmy wdzięczni gdybyście go w jakiś sposób publikowali, tam gdzie możecie. Mam nadzieje że prezentacja się spodoba i przyciągnie jakąś rzesze osób, zatem nie przedłużając więcej zapraszam do oglądania! Publikujcie, komentujcie, lajkujcie, subskrybujcie!

https://www.youtube.com/watch?v=PLEeNvLK1iw

2Prezentacja Forum! Empty Re: Prezentacja Forum! Sro Lis 30, 2011 8:25 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Super. Rozumiem więc, że kanał ARS był zakładany niepotrzebnie? Wszystko co do ARS wrzucasz na swoje konto.

Było to już poruszane. Od początku forum (nawet SR) wszelkie filmiki dot. Forum były wrzucane na mój kanał. Może dlatego że wszystkie były robione przez zemnie? W dodatku mam już jakąś rzesze widzów co sprzyja filmikom ; ].
/Feli

3Prezentacja Forum! Empty Re: Prezentacja Forum! Sro Lis 30, 2011 9:01 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
: O Świetnie zrobione, tylko nie wiem po co zostawiałeś białą obwódkę przy pracach Joha.

Dzięki, Prezentacja Forum! 2992. Białą obwódkę dodał sam Yoh przy swoich pracach.
/Feli

Wiem, ale mogłeś ją usunąć.

4Prezentacja Forum! Empty Re: Prezentacja Forum! Sro Lis 30, 2011 9:47 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kawał świetnie wykonanej roboty muszę przyznać. Prezentacja przykuwa uwagę i jest ciekawa ,powiedziałbym ,że wręcz "Full Profeska !". Filmik już dodałem do ulubionych ,tylko szkoda mi jednej ,jedynej rzeczy ... ,że wrzuciliście tam tego mojego Reecoma (w starej wersji) z krzywym ryjem i tą całą Storm ,ale cóż ... nie trzeba było robić takich brzydactw :P.
Raz jeszcze świetna robota

5Prezentacja Forum! Empty Re: Prezentacja Forum! Sro Lis 30, 2011 9:57 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Filmik bardzo dobry tylko trochę początek może zniechęcić ale świetnie

6Prezentacja Forum! Empty Re: Prezentacja Forum! Czw Gru 01, 2011 2:14 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wszystko super, ale zamiast tego GADS'a mogłeś wrzucić mój ostatni gif lub przed ostatni.

7Prezentacja Forum! Empty Re: Prezentacja Forum! Czw Gru 01, 2011 10:49 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Ładnie Ci to wyszło.

8Prezentacja Forum! Empty Re: Prezentacja Forum! Czw Gru 22, 2011 5:19 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Tak, zgadzam się z Rizuke. Mi też się bardzo podoba. Początkowo miałem wrażenie, że prezentacja S-R była lepsza ale po obejrzeniu drugi raz już tak nie uważam. Good Job.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.