Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Yoh92 Empty Yoh92 Sob Sty 28, 2012 11:25 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No więc Yoszu życzę ci wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, kasy i wytrwałości w tym co robisz. Zdaje mi się, że mówiłeś, iż nie chcesz dziewczyny więc takowej ci nie życzę. Jeśli jednak jest inaczej, bierz i dy**j każdą bracie. Na prezent nie miałem zbytnio pomysłu, zapewne jedynym na jaki bym wpadł byłaby Haruhi O rly... Ale zapewne każdy wpadnie na coś podobnego wiec im to zostawię. Dam ci wszystko co mam z tobą związane. Niektóre rzeczy możesz źle odebrać, ale one nie mają na celu cię urazić tylko udowodnić, że niepotrzebnie się wściekasz.

- Yoh jest najlepszym cziterem, początkowo temu zaprzeczał, jednak pogodził się ze swoją naturą i już się z tym nie kryje.
*I'm not a cheater!
*I'm cheater
- Jego nazwisko z PBF'a jest znane w anime jak i hentaiach.
*Atsuko!
- Niepotrzebnie wścieka się o 29Yohodtyłu - czyli H-o-y co w języku hiszpańskim oznacza "dzisiaj". Jest to też nazwisko legendarnego zawodnika baseball'u.
*Dummy Family
*Dummy H-o-y - A Hero
- Yoh jest także świetnym tancerzem i aktorem.
*Yoh and friend's Dance
* Czas wspomnień: Sylwester - Film jest stary gdy wszyscy trzej byliśmy jeszcze głupsi niż jesteśmy teraz więc...

Chciałbym jeszcze raz życzyć ci wszystkiego najlepszego.

2Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 12:24 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Drogi Ho... Yohu, chciałbym ci życzyć wszystkiego najlepszego z okazji twych urodzin. Żyj długo, cheat'uj krótko. Musisz mi wybaczyć brak prezentu ale jedyne co mogłem ci dać to powody do zabicia mnie.

10 minut później.
Hej Yoh, znalazłem dla ciebie prezent. Mam nadzieje, że ci się spodoba. Oto twój własny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju kotlet schabowy.
Smacznego

3Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 7:09 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No to również wykażę się kreatywnością i zrobię ci team pokemonów:

Czito...Chikorita (zgadnij, czemu)
Haxorus (zgadnij, czemu)
Mew (to chyba najprostsze)
Glalie (najlepiej, żeby był Shiny. Wtedy złapiesz od razu oba nawiązania)
Mawile (obrazek 2)
i Darkrai (Pokemon żyjący w koszmarach)

Już mówię, skąd Mawile. Japońskie imię tego poka brzmi Kucheat od kuchi - usta oraz cheat - Yoh.

No, jesteś gotów na wyprawę. Tylko uważaj i nie łap Takesów, zglitchują ci sejva.

No to hepuj berzdeja, pamiętaj o naszym planie podboju świata, nie zachlej się dzisiaj w trupa, bo nawet 7 LSJ nie przywróci cię do życia na następny dzień.
Na Potęgę Posępnego Czerepu, niech Delta będzie z tobą.

P.S. Zajrzyj do PW.

4Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 5:35 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Wszystkiego Dobrego, nie życzę ci wszystkiego najlepszego bo najlepsze jest zarezerwowane dla mnie.

A co ja się będę rozpisywał.

5Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 6:16 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wszystkiego najlepszego pierdoło... no może nie wszystkiego... na niektóre nie zasługujesz.

6Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 6:18 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Wszystkiego najlepszego, dużo zdr... nie to już było, a więc wszystkiego, co chcesz najbardziej, tylko wymyśl coś dobrego. A więc ja Adrian, chciałbym przyznać tobie, Johowi rangę złotego AFKera:
Yoh92 Afker
Nikt takiej nie ma, jest ona tak unikalna i niesamowita, że aż do niczego nie służy i nikomu nie jest potrzebna, więc się ciesz, że taką posiadasz!

7Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 7:34 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
No Joszu, Joszu. Już nie jesteś nastolatkiem - musisz się z tym pogodzić... Zacznie Ci już zanikać kolagen w skórze, zacznie łupać w kręgosłupie... Będzie coraz gorzej... xD.
Nie no, serio to najlepszego Ci życzę, żebyś miał motywację, aby dążyć do obranego celu ;). Sto lat!
Ja niestety nie mam oryginalnego prezentu, ale myślę że i to by Cię ucieszyło...
Pozdrawiam, Woogy29.
(Tak, to nawiązanie do Twojego stałego podpisu "Pozdrawiam, Yoh92" xd)

8Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 7:40 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Bercik masz poczucie humoru jak u smażonego schabowego, którego dał Max.

9Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 7:55 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie wiem o co ci chodzi.
Jeśli chciałeś mi to napisać to nie musiałeś tego robić tego tu, tylko na PW. (Ja wyślę ci to wszystko jeszcze raz i tam abyś zobaczył, że to naprawdę działa! Zadziwiające nie?)
Po drugie, to wcale nie miało być śmieszne czy humorystyczne jeśli tak to odbierasz, to twój problem. Cóż bywa...
I to ty nie zabłysnąłeś swoim jakże inteligentnym i błyskotliwym komentarzem.
Aby nie przeciągać przestanę spamić tu i zaproszę cię na PW albo na jakiś komunikator. Pozdrawiam.

10Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 8:48 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Trochę mi głupio, by Bercik i Viego napisali takie fajne posty, a ja nawet nie jestem pewien, czy wybrany przeze mnie prezent ci się spodoba...

Najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości, mało roboty, aczkolwiek z ciekawszymi przypadkami. Znając ciebie, diagnostą (o ile w ogóle) zostaniesz albo w tym samym czasie, co ja toksykologiem, albo nawet i później, więc powstrzymam się od życzenia jakichkolwiek sukcesów w karierze, ty satanitariuszu XD

Laska Dr Housa, model ZAJEBISTY oraz ten... no... cukier puder!
- To nie-...
- Milcz, sumienie!

11Yoh92 Empty Re: Yoh92 Nie Sty 29, 2012 9:38 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Yoszu, wszystkiego dobrego Ci życzę. Życzę Ci abyś uzbierał na wyjazd do Japonii(może razem pojedziemy :P?), a żeby skill Ci w oparowaniu szedł ciągle w górę 🇲🇦. Dla Ciebie coś refleksyjnego;
https://www.youtube.com/watch?v=iAa7FA04hPI&feature=channel_video_title

12Yoh92 Empty Re: Yoh92 Pon Sty 30, 2012 12:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W sumie, wiedziałem że temat i tak powstanie, ale nie spodziewałem się aż tylu wypowiedzi xd

Nie chce mi się każdemu dziękować po kolei, więc w sumie do wszystkich powiem skromne - DZIĘKUJĘ. I prezenciki też fajne xd Każdy miał swoje pomysły i za to dzięki ;d

13Yoh92 Empty Re: Yoh92 Pon Sty 30, 2012 1:17 pm

Death

Death
First Child
First Child
O cholera wyjechałem na ferie a tu YoSZ urodziny obchodzi. Sorry, że tak późno, ale życzenia są.

Yoh92 15561_150_500_Ooooo...-Ruski-Szampan

14Yoh92 Empty Re: Yoh92 Pon Sty 30, 2012 4:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Death, czy mamy to przeczytać do rytmu z "Barbra Streisand"? Jeśli tak, to nie zgadza się ilość "o" xd
"Sowieckoje Igristo"... Pojęcia nie mam, co to znaczy xd

15Yoh92 Empty Re: Yoh92 Pon Sty 30, 2012 8:11 pm

Death

Death
First Child
First Child
Każde O odpowiada jakiejś literce, a wszystko tworzy spójną całość. Napis ojciec mi przetłumaczył jako "sowieckie bąbelki".

16Yoh92 Empty Re: Yoh92 Wto Sty 29, 2013 6:24 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Hej Yoszu, pamiętasz, jak mówiłem o tajnym projekcie? Yup.

Niedawno właściwie się dowiedziałem, jaki jest twój ulubiony demon z Shin Megami Tensei. Właściwie, dopiero zobaczyłeś jakiegokolwiek, więc to normalne. Domyślasz się już?
Spoiler:
Dlatego wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, ogarnięcia, pez problemów i tąpnięcia.
Spoiler:

Nie schlej się za bardzo. Prezent nie posiada umiejętności leczenia efektów statusowych. A mogłyby ci się wbić Panic, Confuse, Mute, Charm, Stun i Poison.

I niech Haruhi będzie z tobą.

17Yoh92 Empty Re: Yoh92 Wto Sty 29, 2013 2:05 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie wiem czy się spodoba, ale zrobiłem mały prezent dla Ciebie:

Happy Birtday!

Wszystkiego Najlepszego! 4

18Yoh92 Empty Re: Yoh92 Wto Sty 29, 2013 2:27 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Najlepszego.

19Yoh92 Empty Re: Yoh92 Wto Sty 29, 2013 3:22 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wszystkiego najlepszego Yoszu.

20Yoh92 Empty Re: Yoh92 Sro Sty 30, 2013 12:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za prezent, Viego. Na pewno kiedyś skorzystam z tej Pixie 2 Jeżeli natomiast chodzi o picie, to nie ma się o co martwić - przerzuciłem się na Karmi.

Maximus, prezent naprawdę wspaniały. Ten zaciesz po otrzymaniu prezentu jest wręcz bezcenny, zaś sama animacja świetna. Dzięki!

Samey, Royalz, dzięki za życzenia!

21Yoh92 Empty Re: Yoh92 Sro Sty 30, 2013 1:47 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Wybacz, Joszu. Umknął mi ten temat.
No ale i ja życzę Ci najlepszego - przede wszystkim szczęścia, bo jak to napisał kiedyś ktoś, kogo postów nikt nie czyta, wszystko się w tym zawiera xd.
Dalszego zapału do pracy, lżejszej roboty w szpitalu i rzadszego przełamywania czwartej ściany 9.

Jako prezencik coś prostego...
KLIK!
Dlaczego leniwiec? Odpowiedź jest prosta:
1. Są zajebiste.
2. Ma prawie tak mroczny uśmiech jak Azaz.
3. Są zajebiste.

22Yoh92 Empty Re: Yoh92 Sro Sty 30, 2013 2:18 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Wybacz ja również zapomniałem napisać. Niestety prezentu nie mam ale życzę Ci wszystkiego dobrego, szczęścia, hajsu, fajnej dziewczyny i większych luzów w pracy, na którą tak narzekasz :D Jeszcze raz sto lat!

23Yoh92 Empty Re: Yoh92 Sro Sty 30, 2013 8:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Woogy, ten leniwiec jest naprawdę zajebisty. Uśmiech rozbroił mnie po całości xd Dzięki za życzenia.

Również dzięki za miłe słowa, Michass 4 Żeby przynajmniej połowa tego wszystkiego się spełniła 3

24Yoh92 Empty Re: Yoh92 Sob Sty 25, 2014 5:21 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
https://2img.net/r/ihimg/a/img801/7552/ar32.png
Taki skromny prezencik przed czasem zanim zapomne XD
Wszystkiego NAJ stary zboku

25Yoh92 Empty Re: Yoh92 Sro Sty 29, 2014 1:59 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh, stara dupa już z ciebie... na szczęście jestem pełnoletni, więc nie zostaniesz posądzony o pedofilstwo - przynajmniej w tym przypadku. Tak czy inaczej, wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń. Abyś miał jeszcze więcej weny i chęci do tego co robisz. No i oby skilla nie zabrakło!

Na początek sygna dla ciebie:
Yoh92 21387871404043984211
Takie tam, cobyś miał na co patrzeć gdy nie ma mnie przy tobie xd

Miał być jeszcze napis, ale strasznie psuł efekt sygny, więc wrzucę go osobno.
Yoh92 67373208090444320999
Zobacz, twoja 92 tęskni za tobą. Miało to nawiązywać do twoich urodzin. Przed wiekiem nie uciekniesz.

Raz jeszcze wszystkiego najlepszego! Sto lat.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.