Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26 Re: Yoh92 on Sro Sty 29, 2014 3:07 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wszystkiego najlepszego! :)

Taki prezent... Nie miałem co wymyślić:

Oczywiście piosenka do tego: Shots!

27 Re: Yoh92 on Sro Sty 29, 2014 3:44 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Yoszu, hepjowego berzdeja, zdrowia, szczęścia, pomarańczy (czemu ten tekst zaczyna odchodzić w zapomnienie...?)!

Jako że my talent is very, very niekoniecznie, a obaj dobrze wiemy, jakie anime ostatnio ci bardzo przypadło, znalazłem ci dwie sugestie na nowy avek i je wyskalowałem do odpowiednich rozmiarów.

(ewentualnie jak chcesz sam sobie dobrać rozmiar, pierwszy i drugi w oryginalnym rozmiarze, na moim koncie na iv... bo Imageshack ma 30 dni free triala i będzie płatny)

Próbowałem ci znaleźć coś dobrego na tapetę (szczególnie z Ryūko w tym outficie po lewej), ale well nie udało mi się. Pewnie wejdziesz w swoją dzielnicę internetów i wyszukasz coś w 2 minuty. Zapewne NSFW, ale hej, to by była twoja dzielnica internetów xd

Chociaż wiesz, po krótkim sprawdzeniu, to pierwsze po obróceniu o 90° byłoby całkiem dobre na tapetę.

28 Re: Yoh92 on Sro Sty 29, 2014 5:31 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Dzięki za prezenty i życzenia!

Safciu, Silvia wyszła naprawdę zajebiście. Co prawda, można byłoby to dopracować i... dopieścić, ale liczy się przede wszystkim gest - dziękuję.
Bercik, świetna sygnaturka - zasysam do podpisu, jeżeli pozwolisz xd Zastanawiam się jeszcze, do czego może posłużyć mi napis, żeby nie poszedł na zmarnowanie - dzięki.
Maxiu, dzięki. Prezent może i bez większego pomysłu, ale doceniam gest. No i "shot" już poszedł wczoraj - dość solidny, jeżeli mam być szczery xd Dziękuję.
V, kogo jak kogo, ale ciebie się tutaj spodziewałem jako pierwszego xd W każdym bądź razie, dzięki za życzenia i nowy, świetnie wyglądający avatarek :)Z pierwszego obrazka do jakiego dałeś odnośnik zrobiłem sobie również tapetę, więc dwie pieczenie upiekłem na jednym ogniu. Dziękować!

Wróciłem do domu o szóstej. A jeszcze się sesja nie zaczęła. Jupikajejshootmetoomuchbullshit

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

29 Re: Yoh92 on Czw Sty 29, 2015 1:18 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Wszystkiego najlepszego, Yoszu. Tego, co zwykle, z dodatkową dawką pomarańczy.

Od jednego z najgorszych spriterów w historii dostajesz dzisiaj:

30 Re: Yoh92 on Czw Sty 29, 2015 2:24 pm

Samey

Badass Fighter
Badass Fighter
Niestety nie jestem tak kreatywny jak Viesio więc nic poza dwoma słowami dla ciebie nie mam :/

Wszystkiego najlepszego!

31 Re: Yoh92 on Czw Sty 29, 2015 3:09 pm

Rayem

KOX
KOX
Niestety, nie mam czym przebić epickiego prezentu od Viedźmina, więc obawiam się, że to musi wystarczyć:

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, hajsu na 3 sejfy i zwiększonej tolerancji na alkohol! (Bo wszyscy bardzo dobrze wiemy, na co byś wydał te wszystkie pieniądze...) :D

32 Re: Yoh92 on Pią Sty 30, 2015 8:03 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Viesiu, rozyebałeś! To jest tak zajebiste, że brak mi słów - zasysam na dyska i nigdy nie usunę xd
Samey i Ray - dzięki za życzenia, chłopaki. Hej, wcale nie wydałbym całej kasy na alkohol... no... kilka złotych zostawiłbym na jakąś zagrychę xD

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

33 Re: Yoh92 on Sob Sty 31, 2015 1:53 pm

Jataman

Moderator
Moderator
Damn it. Znowu spaliłem ;_;
Nie będę się tłumaczył - po prostu sorki :P No i samych stówek, stary - sto lat, sto procent zapału do wszystkiego, co robisz i sto mylionuf dolaruf na alkohol inwestycje w swoją przyszłość xD
Bless!

[y]Dzięki! xd[/y]

Ciekawe kiedy tylko na to wpadną,
że prawda autorytetem jest, a nie autorytet prawdą?

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2