Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Yoh92 - Page 2 Empty Re: Yoh92 Sro Sty 29, 2014 3:07 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wszystkiego najlepszego! :)

Taki prezent... Nie miałem co wymyślić:
Yoh92 - Page 2 1fn8
Oczywiście piosenka do tego: Shots!

27Yoh92 - Page 2 Empty Re: Yoh92 Sro Sty 29, 2014 3:44 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Yoszu, hepjowego berzdeja, zdrowia, szczęścia, pomarańczy (czemu ten tekst zaczyna odchodzić w zapomnienie...?)!

Jako że my talent is very, very niekoniecznie, a obaj dobrze wiemy, jakie anime ostatnio ci bardzo przypadło, znalazłem ci dwie sugestie na nowy avek i je wyskalowałem do odpowiednich rozmiarów.
Yoh92 - Page 2 41498769233844138026 Yoh92 - Page 2 30498477546792197712
(ewentualnie jak chcesz sam sobie dobrać rozmiar, pierwszy i drugi w oryginalnym rozmiarze, na moim koncie na iv... bo Imageshack ma 30 dni free triala i będzie płatny)

Próbowałem ci znaleźć coś dobrego na tapetę (szczególnie z Ryūko w tym outficie po lewej), ale well nie udało mi się. Pewnie wejdziesz w swoją dzielnicę internetów i wyszukasz coś w 2 minuty. Zapewne NSFW, ale hej, to by była twoja dzielnica internetów xd

Chociaż wiesz, po krótkim sprawdzeniu, to pierwsze po obróceniu o 90° byłoby całkiem dobre na tapetę.

28Yoh92 - Page 2 Empty Re: Yoh92 Sro Sty 29, 2014 5:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za prezenty i życzenia!

Safciu, Silvia wyszła naprawdę zajebiście. Co prawda, można byłoby to dopracować i... dopieścić, ale liczy się przede wszystkim gest - dziękuję.
Bercik, świetna sygnaturka - zasysam do podpisu, jeżeli pozwolisz xd Zastanawiam się jeszcze, do czego może posłużyć mi napis, żeby nie poszedł na zmarnowanie - dzięki.
Maxiu, dzięki. Prezent może i bez większego pomysłu, ale doceniam gest. No i "shot" już poszedł wczoraj - dość solidny, jeżeli mam być szczery xd Dziękuję.
V, kogo jak kogo, ale ciebie się tutaj spodziewałem jako pierwszego xd W każdym bądź razie, dzięki za życzenia i nowy, świetnie wyglądający avatarek :)Z pierwszego obrazka do jakiego dałeś odnośnik zrobiłem sobie również tapetę, więc dwie pieczenie upiekłem na jednym ogniu. Dziękować!

Wróciłem do domu o szóstej. A jeszcze się sesja nie zaczęła. Jupikajejshootmetoomuchbullshit

29Yoh92 - Page 2 Empty Re: Yoh92 Czw Sty 29, 2015 1:18 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wszystkiego najlepszego, Yoszu. Tego, co zwykle, z dodatkową dawką pomarańczy.

Od jednego z najgorszych spriterów w historii dostajesz dzisiaj:

Yoh92 - Page 2 46612709112649597141

30Yoh92 - Page 2 Empty Re: Yoh92 Czw Sty 29, 2015 2:24 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Niestety nie jestem tak kreatywny jak Viesio więc nic poza dwoma słowami dla ciebie nie mam :/

Wszystkiego najlepszego!

31Yoh92 - Page 2 Empty Re: Yoh92 Czw Sty 29, 2015 3:09 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Niestety, nie mam czym przebić epickiego prezentu od Viedźmina, więc obawiam się, że to musi wystarczyć:

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, hajsu na 3 sejfy i zwiększonej tolerancji na alkohol! (Bo wszyscy bardzo dobrze wiemy, na co byś wydał te wszystkie pieniądze...) :D

32Yoh92 - Page 2 Empty Re: Yoh92 Pią Sty 30, 2015 8:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Viesiu, rozyebałeś! To jest tak zajebiste, że brak mi słów - zasysam na dyska i nigdy nie usunę xd
Samey i Ray - dzięki za życzenia, chłopaki. Hej, wcale nie wydałbym całej kasy na alkohol... no... kilka złotych zostawiłbym na jakąś zagrychę xD

33Yoh92 - Page 2 Empty Re: Yoh92 Sob Sty 31, 2015 1:53 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Damn it. Znowu spaliłem ;_;
Nie będę się tłumaczył - po prostu sorki :P No i samych stówek, stary - sto lat, sto procent zapału do wszystkiego, co robisz i sto mylionuf dolaruf na alkohol inwestycje w swoją przyszłość xD
Bless!

[y]Dzięki! xd[/y]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.