Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Maj 17, 2013 1:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ok, postanowiłem zrevampować włosy (wreszcie na własnej roboty) mojej postaci. Zapewne większość z Was pomyśli, że teraz nie są takie "ługiejowe" (tak, jak było to poprzednim razem xd), ale postarajcie się wykluczyć przywiązanie do starych włosków (ja też się mocno staram 9) i ocenić pomimo ewentualnej niechęci do ich zmiany. Powód jest prosty - poprzednie, choć zmieniane przeze mnie, były wykonane przez Seza. Teraz trochę je zmieniłem (choć starałem się zachować niektóre kosymki), ażebym mógł wreszcie powiedzieć, że to moja praca xd.
W każdym razie, oto efekt:
Zapdejtowane, patrz: niżej.
Liczę na oceny.



Ostatnio zmieniony przez Jataman dnia Sro Maj 22, 2013 9:13 pm, w całości zmieniany 1 raz

27Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Maj 17, 2013 3:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie to, żebym się czepiał, ale czy tylko ja mam wrażenie, że te włosy wyglądają zbyt płasko? xd
Odpowiednie proporcje zostały zachowane. W kwestii cieniowania nie mam żadnych, konkretnych zastrzeżeń.

28Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Maj 22, 2013 9:13 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki za komentarz, Yoh.
Tymczasem nadchodzi apdejcik. Woogy ma już wszystkie aktualnie transformacje.
Takie tam w paintcie - Page 2 Woogy_roleyo_lsw_by_jatamanwoogy-d65k4ol

29Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Maj 23, 2013 3:33 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Najbardziej nie wiem czemu ale podoba mi się w wersji z Rycerze Zodiaku, może dlatego, że dawno nie widziałem tego anime i tęskno za tym :D Ale do rzeczy, wszystkie formy wyglądają bardzo fajnie. Dobrze zrobione włosy, oraz koksu na ussj. Podoba mi się tutaj cieniowanie klaty, oraz ręce fajnie ułożone. Za to jedynie co mi się nie podoba to peleryna. Taka sztywna strasznie.

KP: 1
\f

30Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Cze 05, 2013 3:43 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki za komentarz, Sezu.

Takie tam w paintcie - Page 2 Sanctuary_lsw_project__genao_gold_saints__w_i_p___by_jatamanwoogy-d67wbou
Aktualnie jestem w trakcie projektu Złotych Rycerzy świata Genao. Są oni związani z (mam nadzieję) najbliższą po TB sagą.
Na razie zrobiłem tylko Taurusa i Virgo (bez maski i z), ale z czasem będę dodawał więcej.

Ze strony technicznej - miałem problemy z detalami, których jest mnóstwo na oryginalnych zbrojach i, co gorsze, z cieniowaniem ich. Dlatego postanowiłem zmienić je na dwutonowe (tylko w przypadku zbroi). Ostatecznie i tak nie jestem do końca zadowolony z efektu końcowego. Może jeszcze będę coś kminił z tym.

Informacji na ich temat nie będę podawał, bo nie chcę spoilerować graczom PBFa (tak, wszystkich dwunastu rycerzy "projektuję" ja).
No i credit dla Masami Kurumady i Toei Animation (oryginalnych twórców zbroi i anime Saint Seiya).

Liczę na komentarze.



Ostatnio zmieniony przez Jataman dnia Sro Cze 05, 2013 8:52 pm, w całości zmieniany 1 raz

31Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Cze 05, 2013 6:27 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Mhm...
Zacznę od postaci "Taurus". Rozstawienie cieni całkiem przyzwoite, tylko kolorystyka mi nie podchodzi, mógłby bardziej "świecić".
Zbroja elegancko wykonana, te "ostrza" na barkach całkiem fajnie wykonane. Rogi hełmu mają odpowiedni kształt, rękawice też. Moim zdaniem brakuje "oka" czyli białego pixela przy bliźnie, jak dla mnie jakoś dziwnie wygląda obecnie twarz postaci. Jedyna rzecz która razi emememe poirytowała to wykonanie prawej nogi postaci,a głównie tego "kolca" na kolanie, jest suabe. Ogólnie postać ciekawa tematycznie, lepsze to niż db czy bleach.
Co do postaci nr 2, proponowałbym zmienić kolorystykę tej blaszki pod szyją na jaśniejszą. Za chuda postać jak dla mnie, dlatego chuda opinia na jej temat. Obie prace na propsie !

Liczę na rewanż w moim temacie.

KP: 2
\f

32Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Cze 09, 2013 12:45 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki za komentarz. I tak btw:
Moim zdaniem brakuje "oka" czyli białego pixela przy bliźnie
Tylko, że on nie ma oka xd.
[...]a głównie tego "kolca" na kolanie, jest suabe
Ciężko narysować taki kolec skierowany w naszą stronę 9.

Tymczasem, apdejcik.
Takie tam w paintcie - Page 2 Sanctuary_lsw_project__genao_gold_saints__w_i_p___by_jatamanwoogy-d67wbou
Dodany Aries i Gemini. Miałem duży problem z narysowaniem tej "twarzy" na hełmie Bliźniąt. Cóż, niezbyt jestem z tego zadowolony, ale jak na razie nie mam pomysłu, który wyszedłby mi lepiej...
Liczę na więcej ocenek, pozdro!

33Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Pon Cze 10, 2013 12:43 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Hmhm widzę dostawa :d
Z tych wszystkich postaci najbardziej mi się podoba ten ciemnowłosy majster.
Kontur jak dla mnie jest bardzo przyzwoity tak samo jak cieniowanie, można by rzecz z "gracją i na temat". Zbroja na propsie, chociaż ilość tych złotych płatów robi mętlik, ale pewnie wzorowałeś się na oryginalnej postaci która takowymi elementami jest przesycona. Co do hełmu, faktycznie z tą twarzą średnio to wyszło, ale wątpię bym sam zrobił to lepiej, dlatego też szacunek za to. Co do postaci z zielonymi włosami, nie podobają mi się te "rogi" na barkach, natomiast nadrabia za to zbroja, która ładnie się prezentuje. Włosy jakoś mi nie podchodzą, ze względu na kolor, więc odpuszczę sobie ich komentowanie( mimo że są nawet nawet).
Liczę na rewanż w moim temacie.
KP: 2
\f

34Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Pon Cze 10, 2013 2:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwsza postać ma dziwnie pocieniowane włosy.
Druga postać nie ma pocieniowanego ciemniejszego rogu – nie wiem czy to celowy zabieg, ale nie w przeciwieństwie do całości, nie prezentuje się najlepiej.
Trzecia postać to esencja zajebistości – przy hełmie udało Ci się uzyskać naprawdę ciekawy efekt.
Czwarta, ostatnia postać wygląda dobrze – popracowałbym jedynie nad cieniowaniem włosów oraz tą dziwną, przerażającą maską.
Poza tym, brak zastrzeżeń. Twórz dalej, bo jest naprawdę dobrze.

KP: 1
\f

35Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Cze 28, 2013 8:09 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki za komentarze, Panowie.
Tymczasem małe odstępstwo od motywu Saintów i specjalne zlecenie od Kisy - wersja LSW jej OCka + bonus ode mnie, czyli SSJ.
Takie tam w paintcie - Page 2 Kisa_lsw_by_jatamanwoogy-d6b2q7e
Oczywiście credit dla wyżej wymienionej 4.

Liczę na ocenki, pozdro!

36Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Cze 28, 2013 8:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Pierwsze co rzuca się w oczy to jej kwadratowa twarz. To jest chyba największy mankament tej pracy. Kompletnie zmieniłbym cieniowanie jak i sam wygląd włosów ... no może nie kompletnie ,ale małe poprawki w kształcie kosmyków włosów byłyby mile widziane. Zmniejszyłbym jej nieco cycki. Wystarczy podnieść je o powiedzmy jeden pixel. Procz tego zrobic cos z ta dziwnie wygladajaca reka no i generalnie tu i uwdzie poprawic cieniowanie.
Ten revamp nie umywa sie do Twoich wczesniejszych prac ,jednak tragedii tez nie ma.

KP: 2
/Feli

37Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Lip 03, 2013 10:54 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Twarz wydaje się za bardzo kwadratowa - zbyt duża w stosunku do reszty ciała.
Włosy przypadłoby się zmodyfikować głównie pod kątem cieniowania. Jestem zdania, że proporcje zależą po prostu od stylu jaki preferuje autor pracy - dlatego nie proponuję rysowania dodatkowych kosmyków.
Prawą rączkę także wypadałoby poprawić pod kątem cieniowania. Poza tym, większych błędów nie dostrzegam - tu i ówdzie, rzeczywiście miło byłoby zobaczyć jakieś poprawki w cieniowaniu - nie jest to jednak konieczne.
Co dobrego? Podoba mi się efekt jaki uzyskałeś w przypadku spodni.
Praca jest słabsza niż te, które stworzyłeś poprzednio - trzyma jednak odpowiedni poziom.

KP: 2

38Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Wrz 25, 2013 8:34 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Yo, yo. Dawno tu nic nie wrzucałem to wrzucę coś, co powstało już kawałek czasu temu...

Takie tam w paintcie - Page 2 Woogy_roleyo_pds_by_jatamanwoogy-d6k29oi Takie tam w paintcie - Page 2 Gabriela_lafelyes_pds_by_jatamanwoogy-d6l3zms Takie tam w paintcie - Page 2 Mari_sakai_pds_by_jatamanwoogy-d6l40he Takie tam w paintcie - Page 2 Abanai_senado_pds_by_jatamanwoogy-d6l40ln
To są moje OCki w stylu z serii gier Pokemon. Nie miałem tylko pojęcia jak nazwać ten styl xd. Nazwa robocza to PDS (od Pokemon oraz Nintendo DS - czyli konsoli, na którą ostatnie serie wyszły i z których biorę bazy).

Bazy: Blue z HG/SS, Flannery z B2/W2, Whitney z HG/SS, Brock z B2/W2 (w takiej kolejności).
Credit dla Game Freak i Nintendo.

39Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Wrz 27, 2013 5:49 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
W Woogym chyba troszkę pozmieniałeś od pierwszej jego wersji ,bo już mi nie wygląda na patyczaka ... ,choć może mi się tylko tak zdawać :/. Pierwsza babeczka wykonana jest w naprawdę fajnej pozie ,kolorystycznie też nie najgorzej. Ten drugi ziomuś wygląda troszeczkę jak Brock ,a przynajmniej mi go przypomina ,jest ok. Najbardziej jednak z nich wszystkich bodoba mi się blondyneczka popindalająca w "Yoga pants". Baardzo ciekawe ułożenie nóg i tak ręka skierowana ku górze. Ciekawy pomysł ,nie mam większych zastrzeżeń do żadnego z nich. Pracki mi się podobają ,tyle :)

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP

40Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Wrz 29, 2013 6:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Woogy wygląda przyzwoicie - cieniowanie proste, a jednocześnie przyjemne dla oka. Poza tym, dobrze odwzorowana postać. Gabi natomiast wyszła całkiem ponętnie - głównie za sprawą pozycji, w jakiej się znajduje oraz górnej części ubioru. Tutaj także nie mam zastrzeżeń, bo i do czego? Całość trzyma poziom, Jatamanie. Abanai w przeciwieństwie do reszty, wyszedł przeciętnie. O ile całokształt pod kątem cieniowania i proporcji jest dobry, tak nie pasuje mi sam design postaci - nawet przy innym stylu niż LSW, wydawało mi się, że jest on znacznie masywniejszy. Poza tym, włosy takie nijakie xd... No, a na koniec nasza gwiazdka - chodzący-seks Mari. Nie muszę chyba pisać, że wyszło ekstra - zarówno proporcje poszczególnych elementów jak i ich cienie. Ten strój sprawia, że Mari wygląda jeszcze ponętniej niż zwykle, wiesz? xD

/„Oceniam Kreatywnie”
/2 KP

41Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Lut 09, 2014 1:27 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Takie tam w paintcie - Page 2 Onix_sprite__w_i_p___by_jatamanwoogy-d75qgcm
Praca leży niedokończona na moim dysku już od dłuższego czasu, a chciałem ją zrobić na konkurs, ale nie wyszło xd
Postanowiłem ją wrzucić taką, jaką jest, żeby odświeżyć trochę temat, a kiedyś może ją dokończę xP

Wzór: klik
Credit oczywiście dla autora w/w pracy oraz dla Game Freak i Nintendo.

42Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Lut 09, 2014 5:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Woohoo! Skończ to, bo praca ma naprawdę ogromny potencjał!
Zadbałeś o odpowiednie proporcje – to się chwali.
Nie zabrałeś się za zrobienie Onixa a’la sprity z serii gier Pokemon – to kolejny plus.
Przyjemne dla oka cieniowanie – to już trzeci plus.
Mimo wszystko, nie dokończone – a to już poważny minus xd

43Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Lut 13, 2014 5:05 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki, Joszu. Może któregoś pięknego dnia go ukończę xd

Tymczasem, coś nowego:
Takie tam w paintcie - Page 2 Jatacrew__lsw__by_jatamanwoogy-d769xsf
JATACREW! Nazwę wymyśliłem przed chwilą :D
Całkowite odświeżenie czterech moich głównych OCków (od lewej do prawej: Woogy, Gabi, Abanai, Mari).
Choć są to customy to credit należy się Zbirowi (Sonimulowi), bo inspirowałem (nawet wzorowałem) się jego revampami.

44Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Lut 13, 2014 6:06 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Bojan czuje sie opuszczony. Takie tam w paintcie - Page 2 Kappa
W sumie to wszystkie postacie prezentują się lepiej. Widać, że są odświeżone, czuć to. Nie jest to ten sam, stary, zużyty styl.
Podoba mi się poza tej pierwszej kobitki i drugiego gościa, jednakże, pobawiłbym się jeszcze z cieniami na jego spodniach i z jego przepaską.

45Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Lut 13, 2014 6:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Woogy
Jest okej, chociaż przydałoby się zwężyć twarz przynajmniej o jeden piksel. Odnoszę wrażenie, że jest zbyt pulchna.
Gabi
Jeżeli ta wypukłość na prawej nóżce w zamierzeniu miała być kieszonką, to w porządku. Jeżeli natomiast nie, to "Houston, mamy problem".
Abanai
W oczy rzucają się od razu zbyt szerokie barki. Spróbuj je zaokrąglić, ewentualnie pobawić się z rozmiarem bicepsa. Poza tym, tak jak w przypadku Woogyego, popracuj odrobinę nad twarzą.
Mari
Spróbuj popracować nad fragmentem włosów, wystającym zza pleców tej seks-bomby - można uzyskać znacznie ciekawszy efekt, modyfikując tak naprawdę kilka pikseli.

Ogólnie rzecz biorąc, głównym problemem wydają się w twoim przypadku zbyt pulchne twarze postaci, jakie rysujesz. Z drugiej strony, być może to część stylu jaki preferujesz i nie chcesz niczego zmieniać w tym konkretnym przypadku - roger that. W takim przypadku uznajemy, że nie jest to żaden błąd i możesz usunąć moje uwagi dotyczące tej kwestii z tego komentarza.

Liczę na chociażby jednozdaniowy komentarz w moim O-S-W Trollface.

46Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Lut 13, 2014 9:19 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
W dupkę jeża, kiedy Ci się poprawił tak skill? :O Serio, serio, serio, te revampy Twoich OC-ków są zajebiste... Na początku tak czytam komentarze, patrzę, że się czepiają twarzy, patrzę na OPAR-y i wydają mi się normalne, potem daję sobie jeszcze chwilę, no i rzeczywiście. Pyzy z nich zrobiłeś - szczególnie u facetów... Tak sobie nie miałem co robić, to się pobawiłem tymi twarzami i z lekka je poprawiłem, mam nadzieję, ze nie będziesz miał mi tego za złe (click!). U dziewczyn nie wyglądają one aż tak źle, jednak też by się przydało je podrasować. Szczególnie u Mari to widać, gdzie jej lewe oko (patrząc się z jej perspektywy) wygląda na strasznie wyłupiaste, przez co przypomina rybę xddd. No ale ogólnie to serio propsy. Najbardziej podoba mi się wykonanie Abanaia - w szczególności jego włosy, love - i Mari - wyszła sexbombowo - no może z wyjątkiem tylko tego nieszczęsnego oka xdd. Muszę jedynie nie zgodzić się z Johem co do tego, że Abanai jest za szeroki w barach, bo są one według mnie dobre...
Woogy również jest świetny, to jego w sumie pierwszego zauważyłem, bo najpierw go dałeś do avka i już wtedy westchnąłem 'wow', to samo z Gabi. 
Tak naprawdę pewnie tylko robisz OPARki, zamiast chodzić na wykłady xd...


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

47Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Pią Lut 14, 2014 9:38 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ogółem to jest parę drobnych 'błędów' bo tak bym je nazwał, mianowicie 'brak uwypuklonych mięśni'. Taki Woogy wygląda jak ludek z plasteliny, ogólnie zauważyłem, że od 2007 (?) roku jego design nie wiele się zmienił. 
Większość błędów zostało wspomnianych, czyli 'kolano', pulpety, u mężczyzn przyłożyłbym się bardziej do cieniowania spodni. Widać, że skill rośnie wraz z większą 'schludnością' postaci.

btw.
 >wystającym zza pleców tej seks-bomby
>zza pleców tej seks-bomby

>tej seks-bomby
>seks-bomby


ROFL 
Takie tam w paintcie - Page 2 Lokurvaad1Takie tam w paintcie - Page 2 Lokurvaad1Takie tam w paintcie - Page 2 Lokurvaad1Takie tam w paintcie - Page 2 Lokurvaad1Takie tam w paintcie - Page 2 Lokurvaad1


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

48Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Lut 16, 2014 10:26 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Bojan czuje sie opuszczony.
Boian to postać po resecie, a to zupełnie nowy świat, więc nie należy do Jatacrew. On będzie miał nowy, własny team :D
[...] drugiego gościa, jednakże, pobawiłbym się jeszcze z cieniami na jego spodniach i z jego przepaską.
Roger, popracuję nad tym.
Jest okej, chociaż przydałoby się zwężyć twarz przynajmniej o jeden piksel. Odnoszę wrażenie, że jest zbyt pulchna.
Poza tym, tak jak w przypadku Woogyego, popracuj odrobinę nad twarzą.
Pyzy z nich zrobiłeś - szczególnie u facetów...
[...] pulpety [...]
Zobaczę, może spróbuję coś z tym zrobić, ale obawiam się, że to po prostu taki mój styl rysowania gęb (tak jak wspomniał o tym Josz).
Jeżeli ta wypukłość na prawej nóżce w zamierzeniu miała być kieszonką, to w porządku. Jeżeli natomiast nie, to "Houston, mamy problem".
[...] czyli 'kolano' [...]
To kieszeń. Lulz, ona nie ma wody w kolanie! To miało podkreślić fakt, że Gabi ma bojówki. Ale obawiałem się, że niekoniecznie wszyscy to rozszyfrują, dlatego pomyślę nad usunięciem kieszonki.
W oczy rzucają się od razu zbyt szerokie barki.
Szerokie bary u Abanaia były zamierzone. Gość po prostu rozjebany w barach i chciałem to również ująć w pracy xd
Spróbuj je zaokrąglić, ewentualnie pobawić się z rozmiarem bicepsa.
To już poprawiłem z tego, co pamiętam. Jak dokonam reszty fixów to wrzucę prace z poprawkami.
Spróbuj popracować nad fragmentem włosów, wystającym zza pleców tej seks-bomby - można uzyskać znacznie ciekawszy efekt, modyfikując tak naprawdę kilka pikseli.
J/w
W dupkę jeża, kiedy Ci się poprawił tak skill?
JAK CIĘ NIE BYŁO, HA!
Szczególnie u Mari to widać, gdzie jej lewe oko (patrząc się z jej perspektywy) wygląda na strasznie wyłupiaste, przez co przypomina rybę xddd.
Właśnie wyczaiłem to chwilę później, poprawiłem to już, ale pewnie jeszcze chwilę nad tym posiedzę.
Tak naprawdę pewnie tylko robisz OPARki, zamiast chodzić na wykłady xd...
Jakoś złapałem fazę i w ramach relaksu pomiędzy rozpaczaniem nad swoją matmą, robiłem oparki :PA co do wykładów:
1. W czasie sesji nie mam zajęć'
2. Kto chodzi na wykłady o.o?
Ogółem to jest parę drobnych 'błędów' bo tak bym je nazwał, mianowicie 'brak uwypuklonych mięśni'. Taki Woogy wygląda jak ludek z plasteliny, ogólnie zauważyłem, że od 2007 (?) roku jego design nie wiele się zmienił.
Woogy nigdy nie miał szczególnie widocznych mięśni, ale zobaczę, może pokombinuję. Poza tym lubię jego design i jakieś normalne jest dla mnie to, że go nie zmieniam xd Chociaż robiłem dla niego inne outfity, pomimo że rzadko się nimi chwaliłem.
u mężczyzn przyłożyłbym się bardziej do cieniowania spodni
Co do Woogyego nie jestem pewny, ale u Abanaia - racja, muszę je poprawić.

Ogólnie, dzięki wielkie za komentarze, jestem pozytywnie zaskoczony ich ilością! Wkrótce pewnie pojawi się kolejny team. Bless!

49Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Mar 20, 2014 6:49 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Fixy Jatacrew idą mozolnie, ale idą. Tymczasem wrzucę coś, co znów od jakiegoś czasu leży na dysku.
Takie tam w paintcie - Page 2 V_team__lsw__by_jatamanwoogy-d7axsi6
V-Team, czyli Viego Insyendar, Kaylin Cemineya i Alister Zeynov.
Dopiero teraz dlatego, że zamierzałem dorzucić jeszcze Arceba, ale jak zacząłem go robić to mi jakoś nie wychodził i zrezygnowałem xd

Credit wciąż dla Zbira. Wzorowałem się już dużo mniej na jego pracach, niż w przypadku Jatacrew, ale wciąż. No i oczywiście dla autora OCków - Versila.

50Takie tam w paintcie - Page 2 Empty Re: Takie tam w paintcie Czw Mar 20, 2014 6:55 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Z punktu widzenia autora OCków, jest ok.

Z punktu widzenia kogoś, kto miałby dać jakiś pożyteczny komentarz bazując na swoim skillu, 404 not found.

To cieniowanie włosów nie za bardzo pasuje Viegowi, zarówno Viego jak i Alister mają takie bardzo derpiaste spojrzenie. Popatrz na nich bez powiększania obrazu. The Derp, The Bad, and The Derp.
i kolejny powód dla którego nie robię revampów swoich postaci, mimo tego właśnie faktu każdy je zrobi lepsze niż ja mógłbym nawet pomyśleć

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» W PAINTCIE BY Ater

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.