Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76Takie tam w paintcie - Page 4 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Sty 17, 2016 11:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Te dwa pierwsze roboty na pierwszy rzut oka wyglądają dziwnie, ale po chwili człowiek zaczyna doceniać ich wykonanie z uwagi na fakt, że mimo wszystko trudno jest zrobić coś kompletnie innego, z innymi konturami, kształtami i sposobem cieniowania niż zazwyczaj i wszyscy dookoła. Pocieniowana jest prosto, ale całkiem dobrze.
Także pracka specyficzna, ale godna pochwały.
Saiyanin średnio mi się spodobał, tak jak Maximusowi. Nie wiem w sumie czemu, może mi się z kimś kojarzy albo z natury nie lubię ludzi z bokobrodami XD. Co do samego wykonania, to jest ok.
Szału nie ma, ale nie jest źle. Popracowałbym nieco nad ceniowaniem rąk oraz ich kształtem. Nadgarstek rpzy tak masywnej ręce wygląda dziwnie, a bark i biceps moglyby prezentować się ciekawiej. Kolor spodni jest ciekawy, nietypowy, podoba mi się on sam, ale do pracy nie do końca mi pasuje. Zmniejszyłbym również nieco jego dłoń, jest jakaś taka nienaturaln.
Podoba mi się natomiast jego pancerz, fajne kolorki i wykonanie. Całość jednak mam jakieś takie nieodparte wrażenie, prezentowałaby się lepiej, gdyby postać była mniejsza.
Namek wygląda nietypowo, jak marsjanin. Ręka jest równie dziwna co w poprzednim oparku, a głowa zdaje się być nazbyt wysunięta do przodu. Nad twarzą był na pewno popracował, bo wygląda pusto i dziwacznie.
Co do tej Jedi, prezentuje naprawdę fajnie. Co prawda przy rysowaniu mieczy wietlnych poszedłeś na łatwiznę i narysowałeś kilka równoległych kresek :D. Poza za to jest dynammiczna, a całość pracy jest interesująca. Gut dziab, milordzie ;)

[kp]3[/kp]

77Takie tam w paintcie - Page 4 Empty Re: Takie tam w paintcie Pon Gru 19, 2016 10:22 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki, Maximusie i Zbirze (choć i tak tego nie przeczytacie).
Tymczasem nie wierzę sam, że to robię, ale wrzucam zarówno coś nowego, jak i coś robionego już kawał czasu temu, ale nigdy nie ujrzało światła dziennego.
To apdejt ostatniej pracy + kilka nowych postaci:
Takie tam w paintcie - Page 4 219otae
Creditsy: Zbir, Sezu, Luka (chyba)

(Gdyby ktoś tu miał coś napisać - bądźcie wyrozumiali, sami wiecie ile się nie tykało painta :P)

78Takie tam w paintcie - Page 4 Empty Re: Takie tam w paintcie Sro Gru 21, 2016 8:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widzę, że Saiyanin zmienił pozę, a nasza kosmitka stała się bardziej zielona i urosły jej ogonki na głowie - dojrzała, jak nic! A tak serio, widać kosmetyczne zmiany przy tych postaciach - wcześniej nie wyglądały źle, teraz wyglądają po prostu lepiej. Zmiana na lepsze. Jeżeli chodzi zaś o nowych bohaterów to Saiyanka wygląda stosunkowo dobrze, choć mam wrażenie, że cycki są zbyt wysoko. Cieniowanie na poziomie. Jedynie przy włosach użyłbym trzeciego odcienia i odrobinę jaśniejszego koloru - teraz równie dobrze mógłby to być po prostu czarny kolor. W przypadku drugiego kolesia, szału nie ma, dupy nie urywa. Cieniowanie klatki piersiowej wyszło, ale nic konkretnego poza tym. Dodatkowo, odnoszę wrażenie, że twarz jest nieco za pulchna - możliwe, że to wina rozmieszczenia cieni. Plus, nie ogarniam tego kabla wystającego mu z tyłu.

Ogólnie, grafiki zacne ale - jak w przypadku każdego z nas - nie wolne od jakichś minimalnych błędów. Twórz dalej. Niekoniecznie jestem ciekawy wykonania postaci, co pomysłu na nią :D

79Takie tam w paintcie - Page 4 Empty Re: Takie tam w paintcie Sob Gru 24, 2016 12:45 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
[...] mam wrażenie, że cycki są zbyt wysoko.
Rzeczywiście. Od początku coś mi nie pasowało. Podziękował.

Dodatkowo, odnoszę wrażenie, że twarz jest nieco za pulchna - możliwe, że to wina rozmieszczenia cieni. Plus, nie ogarniam tego kabla wystającego mu z tyłu.
Proporcje sylwetki są celowe. To taki alien trochę xD I to nie kabel, choć ciekawa propozycja, tylko małpi ogon zakończony grotem.

Dzięki za feedback.
Tymczasem... well, mówiłem że będę uzupełniał :>
Klik!
Kod:
http://orig08.deviantart.net/5ceb/f/2016/358/3/1/jatacrew_s_family_tree__w_i_p___by_jatamanwoogy-d7sz7js.png
Update:

80Takie tam w paintcie - Page 4 Empty Re: Takie tam w paintcie Nie Gru 25, 2016 12:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W końcu mam czas i chwilę, żeby na to zerknąć! xD
Matka Mari to jakaś tajna agentka, przy której nie chciało wymyślać Ci się fryzury? Czy żeński odpowiednik Indiany Jonesa? W każdym bądź razie, pomysł niezły, wykonanie też dobre choć nie jestem już tak przekonany do ust i nosa, jak dawniej. Wujek Woogyego prezentuje się ciekawie. Pomysł na strój ciekawy - dawno nie widziałem (oj, bardzo dawno xd) by ktoś stosował logu swojej (lub innej) szkoły na ubranku. Jestem też ciekawy rasy babci Roleyo, patrząc na te dwie postacie. Brat Abanaia - zajebiście wykonane mięśnie. Mam wrażenie, że w tej postaci jest troszkę Trunksa xd Ogólnie fajnie wykonany koksik. Ogólnie, good job, dude.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-

» W PAINTCIE BY Ater

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.