Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[pixel art] od Royala Empty [pixel art] od Royala Sob Mar 24, 2012 3:57 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Grafiki usunięte. Jakieś zero rozpowszechniało je na forach.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Kwi 19, 2012 5:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Sob Mar 24, 2012 7:04 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Grafiki usunięte. Jakieś zero rozpowszechniało je na forach.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Kwi 19, 2012 5:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

3[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Nie Mar 25, 2012 9:24 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Trochę tego jest, staraj się wrzucać pojedyncze pracę - takie łatwiej się ocenia. Pomysł z powiększeniem nie do końca do mnie przemawia, gdy chcę ocenić nie mogę się przyjrzeć dokładnie pracy. Co do "kradnięcia", nie wiem czy wiesz ale u nas są mocno przestrzegane pewne zasady dotyczące creditów, więc na twoim miejscu nie bałbym się o to.

4[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Pon Mar 26, 2012 12:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Muszę Ci powiedzieć, Royalz, że podziwiam Cię za to jaki masz zapał do tego co robisz. Widać ile męczyłeś się w przypadku niektórych postaci. Każdy z bohaterów został wykonany w bardzo fajny sposób. Cienie niekiedy wymagałyby poprawy. Jednak w przypadku proporcji nie mam żadnych zastrzeżeń.

Oby tak dalej.
Spróbuj sił w LSW - myślę, że na pewno się sprawdzisz.

KP: 1
/Feli

5[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Czw Mar 29, 2012 10:26 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Ja juz to chyba gdzies widzialem hmmm...

6[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Pią Mar 30, 2012 4:43 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
ThyEnd napisał:Ja juz to chyba gdzies widzialem hmmm...

Bezpodstawne oskarżenie - udowodnij.

@Feli

Już kilka razy wrzuciłem prace na fora bez powiększenia i o dziwo widywałem je na serwerach.

7[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Wto Kwi 10, 2012 9:22 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Grafiki usunięte. Jakieś zero rozpowszechniało je na forach.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Kwi 19, 2012 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

8[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Wto Kwi 10, 2012 7:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Popracował bym w niektórych przypadkach nad proporcjami tworzonych prac. Nie są one źle wykonane. Wręcz przeciwnie. Cieniowanie również trzyma odpowiedni poziom. Mam natomiast na myśli to, że pomimo tak małego rozmiaru, można uzyskać nieco ciekawsze proporcje pracy tylko trochę bardziej się wysilając - wiem coś na ten temat. Stworzyłem base pod tego typu prace i aktualnie uczę się na nim pracować. Przypomina jednak ono bardziej styl LoG (Legacy of Goku) ^^'
Ikkaku wygląda średnio. Jest zbyt wysoki i zbyt masywny. Nie był słabą postacią, ale nie przesadzajmy - robienie z niego koksa w wersji 'sprite' jest lekkim przegięciem xd

KP: 1
/Feli

9[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Czw Kwi 12, 2012 4:21 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Grafiki usunięte. Jakieś zero rozpowszechniało je na forach.

Koledzy graficy mówią, że najlepszy pixel tego stylu.

Danzou z Naruto

Wzorzec:
Kod:
http://www.renders-graphiques.fr/image/upload/normal/danzo_sharingan_konoha_anbu.png



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Kwi 19, 2012 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

10[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Sob Kwi 14, 2012 12:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż, 'sprit' rzeczywiście nie prezentuje się źle. Mogę śmiało rzec, że jest jednym z najlepiej wykonanych jakich widziałem zrobionych tym stylem. Przydałoby się popracować nad ciemnym elementem pracy - a dokładniej przejściami między jasnym, średnim i ciemnym odcieniem. Poza tym, nie widzę jakichś konkretnych błędów w proporcjach.
Dobra robota!

KP: 1
/Feli

11[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Sob Kwi 14, 2012 12:31 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie powiedziałbym ,że "najlepszy sprit tego stylu" jaki widziałem ,ale nie jest zły. Ciężko mówić o odpowiednich proporcjach ,bo nie jest to styl ,który trzyma się jakichś ściśle określonych zasad - praca jest ok ,tyle.

12[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Sob Kwi 14, 2012 4:21 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Grafiki usunięte. Jakieś zero rozpowszechniało je na forach.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Kwi 19, 2012 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

13[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Nie Kwi 15, 2012 3:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Danzo wygląda dosyć ciekawie. Nie mam do niego większych zastrzeżeń - miejscami tak jak wspomniałem wcześniej, przydałoby się poprawić to nieszczęsne cieniowanie. Mam na tym punkcie fioła, nie? W każdym razie, nie jest źle. Sasori czy jakoś tak się zwał... Wyszedł całkiem dobrze wraz ze swoimi kukiełkami. Tak jak napisał Zbir, trudno tutaj mówić o jakichś konkretnych proporcjach bo ten 'styl' słabo się ich trzyma (tak, teraz to widzę. Dzięki Zbirku, koffany :* ). Cieniowanie miejscami wymagałoby pewnych poprawek - zwłaszcza w tym dużym bydlaku o którego istnieniu do tej pory nie miałem pojęcia. Mały Sasori wygląda tak 'słitaśnie', że nie masz pojęcia jak bardzo xD

KP: 1
/Feli

14[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Pon Kwi 16, 2012 8:35 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Grafiki usunięte. Jakieś zero rozpowszechniało je na forach.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Kwi 19, 2012 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

15[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Sro Kwi 18, 2012 12:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!
Prace wyglądają całkiem dobrze. Podoba mi się zwłaszcza 'Hollow Form' oraz 'Saigo no Getsuga Tenshō'. Włosy Ichigo nie powinny być tak szpiczaste - bardzo fajnie wyszły Ci w przypadku przedostatniej pracy - i pod względem cieniowania i proporcji. Takie same przydałoby się zastosować w przypadku pozostałych prac.
[pixel art] od Royala Traini

16[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Sro Kwi 18, 2012 2:24 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
@up

Tak też zrobiłem, ale zapomniałem wrzucić tutaj. xd

Grafiki usunięte. Jakieś zero rozpowszechniało je na forach.

+ zmieniona maska.

17[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Czw Kwi 19, 2012 6:01 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zamknijcie temat.

Grafiki usunięte. Jakieś zero rozpowszechniało je na forach.

18[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Czw Kwi 19, 2012 6:34 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ale... kurcze. Nie będziesz robił nowych? Grafiki niesamowicie mi się podobały, już miałem je oceniać aż nagle natrafiłem na twój post, ten o tutaj ;(

19[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Czw Kwi 19, 2012 8:28 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
@up

Będę robił, ale nie będę ich wrzucał do internetu.

20[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Czw Kwi 19, 2012 8:37 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co mi od razu przyszło na mysl:

[pixel art] od Royala 15798024

Jeżeli wstawiasz coś do internetu to musisz się liczyć z tym ,że może zostać ukradzione. Jeżeli zostanie to zawsze możesz udowodnić łatwo ,że to nie jego prace i sprawa załatwiona ,więc w czym rzecz. Poza tym po co robić coś i nie móc nikomu się tym pochwalić?

21[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Czw Kwi 19, 2012 8:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[pixel art] od Royala Bleacha
Pozwoliłem sobie powiększyć obrazki i nakleić na nie adres naszego forum, a żeby zapobiec ewentualnym kradzieżom - proponuję stosować podobny trik. Zostawiaj prace w oryginalnej rozdzielczości, lecz naklejaj na nie lekko rozmazany, prześwitujący napis - nawet link forum na którym umieszczasz prace. Co do wykonania prac... Tak, teraz jest zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Można byłoby dokonać pewnych, niewielkich poprawek ale nie są one konieczne do tego, a żeby całość prezentowała się całkiem ładnie. Kawał dobrej roboty.

Opłaca zamykać się temat?

22[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Czw Kwi 19, 2012 10:11 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Kontynuuj bo miło się patrzy na takie pixel art :). Rób tak jak yoh mówi i nie będzie problemu.

23[pixel art] od Royala Empty Re: [pixel art] od Royala Sob Kwi 21, 2012 3:02 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Postanowiłem. Proszę o zamknięcie/usunięcie tematu.[wole to drugie] Prace będę pokazywał tylko zaufanym osobom.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.