Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#13 PADS Empty #13 PADS Pią Maj 04, 2012 6:58 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
#13 Pixel Art Awards!

Temat prac: Fat Buu
Termin zgłaszania Prac: 11, Piątek, 2012.
Do kogo zgłaszać pracę: Do mnie na PW, nie przyjmuję na GG!
Uwagi: Różowy grubas. Przyda się.

Temat wiadomości(nazwa tematu, przy wysyłaniu): #13 PADS(zły tytuł = praca odrzucona)

2#13 PADS Empty Re: #13 PADS Wto Maj 08, 2012 9:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zważając na fakt ,że od ponad tygodnai zakuwam na matury i egzaminy pisemne koncza mi sie dopiero w czwartek ,to serdecznie prosilbym o przedluzenie terminu oddawania prac o jakis tydzien ... postaralbym sie cos rowniez zrobic jak wreszcie znajde troche czasu. Poza tym może ktoś jeszcze dodatkowo ,procz mnie oddalbym prace ,bo rowniez mial/ma zapierdziel.

Edit
Dzięki wielkie



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Sro Maj 09, 2012 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz

3#13 PADS Empty Re: #13 PADS Wto Maj 08, 2012 9:25 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Zbir napisał:Zważając na fakt ,że od ponad tygodnai zakuwam na matury i egzaminy pisemne koncza mi sie dopiero w czwartek ,to serdecznie prosilbym o przedluzenie terminu oddawania prac o jakis tydzien ... postaralbym sie cos rowniez zrobic jak wreszcie znajde troche czasu. Poza tym może ktoś jeszcze dodatkowo ,procz mnie oddalbym prace ,bo rowniez mial/ma zapierdziel.
Rozumiem, nie często zdarza mi się przekładać konkursy o tydzień ale w tym wypadku to zrobię. Piątek - 18.05.12.

4#13 PADS Empty Re: #13 PADS Nie Maj 20, 2012 10:52 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Praca Atera
#13 PADS Beztytuunyw

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #2 PADS
» #11 PADS
» #2 PADS
» #12 PADS
» #3 PADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.