Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#11 FADS Empty #11 FADS Czw Maj 31, 2012 3:26 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#11 Fick Awards!

Temat prac: History of Vida
Termin zgłaszania Prac: 8 Czerwiec, Piątek, 2011.
Do kogo zgłaszać pracę: Yoh92
Uwagi: Niebanalne zadanie, które polega na opisaniu historii rasy wszechbogów wymyślonych na potrzeby PBF'a.
http://www.anrevosprites.net/h103-historia-wiata
http://www.anrevosprites.net/h66-bogowie
Nie musicie swojego ficka w żaden sposób wiązać z historią opisaną w powyższym artykule - może to być zupełnie nowa historia. Jak Wy sobie wyobrażacie początki potężnej rasy Vida?... albo też jej koniec?

Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): #11 FADS(zły tytuł = praca odrzucona).

2#11 FADS Empty Re: #11 FADS Sob Cze 09, 2012 10:22 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zachęcam do czytania i głosowania.

Praca #1
Spoiler:

Praca #2
Spoiler:

Praca #3
Spoiler:

~~~~

1. [0]
2. [0]
3. [0]

3#11 FADS Empty Re: #11 FADS Wto Cze 12, 2012 10:54 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [0] - nie ma co dużo mówić - krótkie i słbej jakości ( przynajmniej porównując do reszty prac )
2. [0] - Chwileczkę zastanawiałem się ,czy nie zagłsować na tą pracę. Jest całkiem ciekawa ,jednak chwilami absurdalna - np. strasznie głupi jest fakt ,że pozwalano Lordowi koszmarów na unicestwianie biliardów niewinnych istot przez koszmarnie długi okres czasu. Dopiero po 2 biliardach lat zdecydowali się z nim o tym pogadać -.-
3. [1] - Nieco nudniejsze opowiadanie ( szczególnie sam początek ),ale trzyma się kupy. Również sam język oraz poprawność gramatyczna działa na korzyść tego opowiadania

4#11 FADS Empty Re: #11 FADS Czw Cze 14, 2012 7:56 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1. [0] - Sam pomysł wykonania pracy dosyć ciekawy, lecz długość i występujące błędy przekreślają moim zdaniem szansę na zwycięstwo.
2. [0] - Praca zdecydowanie dłuższa od jej konkurentki nr 1. Sam pomysł i wykonanie są całkiem wciągające i choć miałem zamiar oddać swój głos właśnie na nią, coś mnie tknęło i tego nie zrobiłem.
3. [2] - Dzieło jest wykonane starannie, a jego długość wskazuje na to, iż autor naprawdę poświęcił dłuższą chwilę, by je wykonać. Choć w porównaniu do poprzedniej pracy, w tej jest stosunkowo najmniej o samych Vida, coś sprawiło, że spodobała mi się najbardziej.

5#11 FADS Empty Re: #11 FADS Wto Cze 26, 2012 12:49 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
1. [0] - Za krótka, brak dialogów
2. [1] - Wciągnęła mnie ta praca najbardziej. Brawo za początku , czyli przedstawienie styuacji.
3. [2] - Choć ta praca nie była gorsza od poprzedniczki , to nie spodobała mi się.

6#11 FADS Empty Re: #11 FADS Nie Lip 01, 2012 10:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wyniki:
http://www.anrevosprites.net/t3849-11-fads

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #6 FADS
» #9 FADS
» #7 FADS
» #7 FADS
» #8 FADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.