Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ban od Viego za nic. Empty Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 7:31 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Ban na Chat Boxie od Viego za nic, a jeżeli jest powód to jest mi niewiadomy.

2Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 8:19 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Najpierw sam chciałeś bana, żeby się ogarnąć. I tak tamtego ci dałem przez przypadek, odbanowałem cię jak się zorientowałem.

Tego teraz dostałeś na chwilę, bo zacząłeś napieprzać zbyt dużymi obrazkami. Besides, odbanowałem cię zanim nawet zauważyłem twoje pw.

Wiesz, c-box jest naprawdę przyjemniejszy, gdy nie poszerzasz nam granic pojmowania bezmyślności.

Jeszcze jakieś pytania, Sebek?

3Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 8:19 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Na Chatbox'ie jest archiwum. Przejrzyj je sobie, zastanów się, kolejny raz na nie spójrz i wyciągnij wnioski. Jeżeli dalej nie wiesz o co chodzi rób tak do urwania głowy.

Pozdrawiam, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz!

4Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 8:23 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Nie zrobiłem nic niezgodnego z regulaminem...

5Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 8:34 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ale zakłócałeś porządek.

6Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 8:36 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jeśli czujesz się pokrzywdzony to wyślij SMS o treści PASS na numer 7555. Kod wyślij Viegowi, a on wtedy na pewno będzie żałował w głębi serca tego, czego się dopuścił.
I see what you did there.
Nah nah ;>.


@niżej
Ja kogoś obrażam?



Ostatnio zmieniony przez Jataman dnia Sob Maj 04, 2013 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz

7Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 8:39 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Tutaj możecie złożyć Skargę na kogoś, za złamanie Regulaminu. Niema znaczenia, czy to Moderator, Administrator czy Użytkownik.
Napisane jest, że nie ma znaczenia czy to administrator więc z jakiego powodu teraz mnie obrażacie skoro powód jest jasny?

8Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 8:49 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wyrażają swoją opinię. Tak jak w prawie każdym temacie ze skargami.

Besides, wyjaśniłem ci całą sprawę poprzez pw, którymi btw mnie zaspamowałeś.

Ban od Viego za nic. 80663791
Wiesz, po tych słowach raczej nie ma po co cię traktować choćby odrobinę poważnie.

Szczególnie, że właśnie w tej chwili cię znów zbanowałem na c-boxie. Tym razem za to, że zacząłeś kłótnię z Bumberem. Jego z resztą też zbanowałem. Może się ogarniecie.


Jeszcze coś ci nie pasuje? Za swoją głupotę dostałeś bana, wracasz po trzech latach i nie ma śladu poprawy. Jedyne, co sprawia, że wciąż tu jesteś niezbanowany, to moje resztki wiary w to, że ludzie potrafią być ogarnięci.
Bo w każdej chwili mogę się powołać na część regulaminu o multikontach i wywalić cię stąd. Właściwie, to powinieneś mieć Notowanego i 9 warnów na start, tylko dlatego, że byłeś zbanowany. Szczególnie przez sposób, w jaki wracasz i w jaki się zachowujesz po tym powrocie.

9Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 9:03 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
@up
Nie wszcząłem kłótni z Bumberem. To on wszczął kłótnię jakbyś nie zauważył. Napisane jest, że chatbox jest do luźnych rozmów więc to oznacza, że nie mogę się tam powygłupiać trochę?

10Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 9:16 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jasne, że możesz, ale robisz z siebie cały czas idiotę i powyższym dałeś nam do zrozumienia, że celowo. Swoim spamowaniem sprowokowałeś Bumbera, który rozpoczął, obaj to ciągnęliście, obaj macie chwilę odpoczynku od c-boxa.

Ciekawe, czy zdasz sobie ewentualnie sprawę, że nic z tego nie miałoby miejsca, gdybyś nie zgrywał takiego tępaka. Bo wciąż mam nadzieję, że tylko udajesz.

11Ban od Viego za nic. Empty Re: Ban od Viego za nic. Sob Maj 04, 2013 9:48 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Właściwie to w każdej chwili mógłbyś być zbanowany za twe dawne przewinienia, ja bym dziękował adminom, że jeszcze Cb nie pobanowali(znam powód =D).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Viego
» Viego
» Viego
» Viego Taimatsu
» Filek vs Viego

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.