Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Witam :) on Czw Maj 16, 2013 12:11 pm

Pomarancz

Namekian
Namekian
Siema, ja mam na imię Piotrek, sprite'ami, gifami etc zainteresowałem się jakiś czas temu. Jestem w trakcie tworzenia swojego sprite'a, postaram się nie długo wrzucić efekty do działu OSW :).
Powinienem chyba napisać coś o sobie, mam 20 lat na co dzień mieszkam na Śląsku w mieście zeszłorocznego vice-mistrza Polski, studiuję informatykę, w wolnym czasie poświęcam się swoim pasją i robię to co większość dzieciaków w moim wieku. :)
Pozdrawiam

@edit piłka, brak impulsu ;)

Ostatnio zmieniony przez Pomarancz dnia Czw Maj 16, 2013 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz

2 Re: Witam :) on Czw Maj 16, 2013 1:00 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Wicemistrza Polski w czym.

Anyways, have fun.

Chwila, chwila, moment.
Chyba przez trzy lata jednak nasze forum nie było aż tak ciekawe.

3 Re: Witam :) on Czw Maj 16, 2013 1:30 pm

Jataman Online

Moderator
Moderator
Welcome ang have fun.
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się kogoś nowego w porównywalnym wieku do naszego (mojego i kilku innych osób na forum). Ale to, rzecz jasna, b. dobrze.
Powodzenia w spritowaniu i obyś ostał się tu jak najdłużej.

/Wyjdzie na to, że będę zajmował się tworzeniem spritów po czterdziestce...

Będziesz mentorem dla przyszłych pokoleń. Takim Kame Senninem. Oprócz wieku potrzebowałbyś tylko brody i ciemnych okularów. Yoszu, btw, naprawdę ci się chce zmieniać też czcionkę?

hehe.
/Feli

/patrz: edycje Feliego.
Ja w sumie tylko zaznaczę tekst, zmienię czcionkę oraz kolor, a następnie wysyłam.
Kilka sekund roboty.

Lolz, spamicie mi w poście.

Nieprawda.

Ostatnio zmieniony przez Jataman dnia Czw Maj 16, 2013 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz

Ciekawe kiedy tylko na to wpadną,
że prawda autorytetem jest, a nie autorytet prawdą?

4 Re: Witam :) on Czw Maj 16, 2013 4:03 pm

Ykmo

Sniper
Sniper
"Mam dwadzieścia lat(...) i robię to co większość dzieciaków w moim wieku." :D
Ja mam 17 lat i jestem dzieciakiem ale mieć 20 lat i być dzieciakiem to już ciekawostka ;d
Nie no... Witam i życzę miłej zabawy ;)

5 Re: Witam :) on Czw Maj 16, 2013 7:39 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Cześć, miło że zawitałeś.
Generalnie radziłbym Ci pobawić się najpierw z oparkami zanim weźmiesz się za sprita, było przerabiane wiele razy... No chyba że masz już jakiegoś skilla to go ahead.
Baw się dobrze.

6 Re: Witam :) on Czw Maj 16, 2013 8:22 pm

Yoh Online

Site Admin
Site Admin
Yo!
Zapoznaj się z regulaminem forum i baw się dobrze. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej ^^
Ja mam 17 lat i jestem dzieciakiem ale mieć 20 lat i być dzieciakiem to już ciekawostka ;d
HA! Ja mam 21 lat i uważam, że jestem przykładem niedojrzałego psychicznie młodzieńca, któremu w głowie tylko zabawa. Mimo że fizycznie dojrzewam, to bardzo często zaskakuję dorosłe osoby swoim zachowaniem, niczym kilkunastoletnie dziecko xd

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

7 Re: Witam :) on Czw Maj 16, 2013 8:42 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Nie, Yoszu, nas już nie zaskakujesz. Szczególnie, że nas nie zaskakuje nawet Człowiek z Żelazną Grzechotką.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]