Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dragon Ball Super #40 on Pon Kwi 25, 2016 6:24 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Zapraszamy do obejrzenia czterdziestego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #40
„Rozstrzygnięcie! Zwycięży Beerus? A może Champa?”

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: Dragon Ball Super #40 on Wto Kwi 26, 2016 5:25 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Król wszystkiego... Co jeszcze?
Żeby choć wyglądał podobnie do Cold'a w formie "zwiększenia mocy", tej pierwszej.Wtedy to by była super postać wyglądem godna tytułu, a nie jakiś kurdupel. No ale, nie można mieć wszystkiego, nawet jeśli to anime.

3 Re: Dragon Ball Super #40 on Wto Kwi 26, 2016 7:15 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Dude, toć to Dragon Ball. Powrót do bardziej gagowej części tego tworu, jak na samym początku. Akira zawsze tworzył tego typu postacie. I zawsze twierdził, że lubi robić ludziom na przekór. Gdy jakaś postać wygląda na mega koxa to przeważnie wcale nim nie jest. A te, które wyglądają niepozornie są najniebezpieczniejsze.
Może to nie jest najlepszy przykład, ale sam Toriyama go przytacza dość często - Nappa wyglądał na mega napakowanego typka, a relatywnie nie był jakiś mocny. Ja w takich przypadkach lubię przypomnieć napakowanych typków z piekła.
Taki Whis też nie wygląda jakoś mega, a jest jedną z najpotężniejszych postaci. Buu czy Frieza w pierwszej formie też szału nie robili.

Odcinek fajny, ale nadal moim faworytem jest odcinek 39. :D A końcówka turnieju przewidywalna.

No to co, niebawem fillery? :D Mały spoiler - słyszałem, że pojawi się Aralka z Dr.Slump'a. I bardzo możliwy jest powrót Lunch(Do tej pory śmieszy mnie jej obecność w endingu DB Kai, skoro nie ma jej w anime).

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]