Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Czw Mar 18, 2010 2:26 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Zróbcie GOTWA przecież gify prawie każdy umie zrobić a pozatym muszę się odegrać za poprzedniego :D

27„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Czw Mar 18, 2010 2:38 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Dobry pomysł , przydał by się jakiś konkurs na gifa , przynajmniej może coś zrobię takiego lekko dobrego i wkońcu ktoś zauważy moje tematy ;] ale wątpie , ja popieram Krychę269 zróbcie GOTWA

28„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Czw Mar 18, 2010 2:47 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ja też proponował bym na gifa, bo gifów mało jest, możę się odzywam, a nie biorę udziału w konkursach, ale może niedługo zacznę?

29„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Czw Mar 18, 2010 3:18 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Taa Takes gif to twoja specjalizacja w sumie jeden przeoczyłem konkurs na gifa tak więc z chęcią się z tobą zmierzę xD (pewnie z Dasem też) xD

30„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Czw Mar 18, 2010 4:27 pm

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
A ja bym was wszystkich solo wykosil :S

Ja bym zaproponowal konkurs na najlepsze zdjecie (czyt. najladniejsze)

31„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Czw Mar 18, 2010 4:41 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Zdjęcia to nie jest grafika :P. Chyba że udekorowanie zdjęcia o może być.

32„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Kwi 18, 2010 2:01 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Ostatnio mam chęć na userbary. To może UoTW? Tylko, żeby tematyka była odpowiednia.

@Edit
To ja proponuję UoTW, SoTW, ewentualnie Pimp my Ride.



Ostatnio zmieniony przez Dean dnia Nie Kwi 18, 2010 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz

33„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Kwi 18, 2010 2:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wkrótce zrobimy ze 2-3 konkursy. Pracujemy nad pewnym projektem, właśnie z nimi związanym.
Jeżeli możecie, napiszcie tutaj proszę, które konkursy chcielibyście zobaczyć. Przemyślimy to i będziemy wiedzieć, jaki konkurs zrobić by było więcej prac do oddawania.

34„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Kwi 18, 2010 2:36 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Omg. To chyba normalne. Nie wiem Yoh ja bym na twoim miejscu za rączke ich nie prowadził.
Macie temat, w pierwszym poście napisane o czym możecie tutaj dyskutować i proste.

35„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Kwi 18, 2010 4:08 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Zróbcie na sygnaturke konkurs ;d

36„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Kwi 18, 2010 5:44 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
zróbcie gotwa bo prawie każdy umie robić gify

37„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Kwi 18, 2010 6:00 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Albo zróbcie CoTW, ale GoTW to też dobry pomysł, ale ważne żeby był konkurs :P

38„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Kwi 18, 2010 6:12 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Hmm, DOTW/PMR/POTW <- są oryginalne, byle z fajnym tematkiem :D

39„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Kwi 18, 2010 6:56 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
I also suggest either CoTW or GoTW. Just get something orginal. =/ something not-really-anime-based because those are boring.

40„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Czw Kwi 29, 2010 5:17 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
jezu cały czas robicie jakieś pmr oadsy zamiast jakiś cads i gads ja chcę cads i gads!

Był ostatnio i PMR i CADS
/f

41„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lip 27, 2010 2:19 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
Ja czekam na SaDS ^^
Hmm temat może gry komputerowe?

42„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lip 27, 2010 2:35 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Hmm SADS był ostatnio ;p

@topic

A ja chce DADS albo PADS

43„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sro Sie 25, 2010 6:16 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Zróbcie na sygne lub..komiks ? tylko nie opar'a ;|

44„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sro Sie 25, 2010 8:04 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Sads :P albo Oads na przekor ketsu :D

45„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sro Sie 25, 2010 8:18 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ja tam dziękuje adminom że było PADS i DADS, teraz moglibyście odstawić OADS'y i zrobić np: CADS,GADS,FADS,SADS

46„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sro Sie 25, 2010 8:30 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Zgadzam się z Sameyaro. Za dużo jest OADS, a za mało CADS, GADS, SADS. Czekam na któryś z tych konkursów.

47„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sro Sie 25, 2010 10:18 am

Death

Death
First Child
First Child
Popieram Bombiego, dawno nie było już FADS :P

48„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Gru 26, 2010 7:00 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Przypominam że taki temat w ogóle istnieje ._..

49„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Gru 26, 2010 7:07 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ta spoko, wiemy że istnieje(ja wiem),ale ludzie coś ostatnio olewają konkursy ,to ja bym tam chciał żebyście DADS zrobili o jakiejś przyzwoitej tematyce, nie tylko anime...

50„Konkursy” - dyskusja - Page 2 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Gru 26, 2010 7:19 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Hah, szczerze mówiąc - mimo, że nie umiem rysowac też bym coś zrobił na DADS'a ;D
P.S
Danielaf, Twoje rysunki są zajebiste!xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.