Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Gru 26, 2010 7:23 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Tak jak up. Nie umiem rysować ale może na DADS bym coś zrobił :>

52„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Gru 26, 2010 7:43 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
OOOOOOOOOOOOO tak Dads by się przydał z chęcią bym coś dał ale coś w stylu któregoś tam Dadsa jak trzeba było połączyć anime to by było ciekawe albo jakiś Fajny rysunek na Sylwestra

53„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Gru 26, 2010 8:08 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Może tak stworzyć DPADS DigitalPaintig ? Malyma Tablt, ja, DanielAf też ma. Co wy na to? I by DADS się przydał.

54„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Gru 27, 2010 7:48 am

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Saske ale to by było nie fair jak by zrobić taki konkurs bo jak ktoś by chciał wziąć udział to by sobie musiał specjalnie tablet kupić ale sprawę pozostawiam adminą
P.S
Może zrobicie w końcu jakiś tourtament

55„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Gru 27, 2010 12:11 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ja jestem za SADS i DADS :]

56„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Sty 03, 2011 1:28 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Feli, przypominałeś, że taki dział/temat istnieje, a jednak mimo opinii userów ZNOWU mamy OADS ...

57„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Maj 02, 2011 12:31 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Zastanawiam się, czy to dobry pomysł, aby w czasie kryzysu dać jakieś zmiany. No nie wiem np. konkursy dla fotografów ? Można, przecież dodać nową kategorie, a może zjawi się kilka nowych osóbek.

58„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Maj 02, 2011 8:52 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Feli, przypominałeś, że taki dział/temat istnieje, a jednak mimo opinii userów ZNOWU mamy OADS ...
Tak napisałem i zrobiłem FADS, dwie pracę? Potem od Yoha niedawno DADS zero prac?
WIĘC O CO CI CHODZI?

Zastanawiam się, czy to dobry pomysł, aby w czasie kryzysu dać jakieś zmiany. No nie wiem np. konkursy dla fotografów ? Można, przecież dodać nową kategorie, a może zjawi się kilka nowych osóbek.
Lepiej byłoby zacząć jakby już jacyś użytkownicy z takim zainteresowaniem tu byli. Jednak dział propozycji stoi otworem ; ).

59„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sob Gru 24, 2011 2:30 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Z okazji świąt byłbym przychylny co do Konkursów.
Macie jakieś specjalne zachcianki Xd? Piszcie, czy to na temat kategorii czy tematyki.

60„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sob Gru 24, 2011 3:03 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
SADS please :) Temat obojętnie jaki, byle coś ciekawego :d.

61„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lut 28, 2012 3:16 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja w sprawie Opara Tygodnia. Pytam się, gdzie od 13 do 26 lutego podziały się prace Sameya? Walić to, że nie zostały wybrane. Z postów wynika, że nie zostały NAWET wzięte pod uwagę, a osobiście uważam, że jego Ent zasługiwał na miano OT, chociażby (bez urazy Yoh) zamiast tego Ichigo z włosami SSJ3. Jego nowa praca przedstawiająca Ban-Kai znajudująca się w PBF też jest fajna.

62„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lut 28, 2012 3:51 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Walić to, że nie zostały wybrane. Z postów wynika, że nie zostały NAWET wzięte pod uwagę, ...
Myślę ,że to bardziej kwestia tego ,że Yoszakowi nie chialo się znowu towrzyć kolejnego obrazka z proponowanymi pracami i pisać dlaczego ta ,a nie inna praca wygrała ... nie wiń go za to
Winić go możesz za to ,że ten cały OT już od dawień dawna nie ma racji bytu. Zdecydowana większość prac była i nadal jest wybierana pod Was ,użytkowników ,którzy narzekali ,płakali i krzyczeli czemu znowu ta sama osoba dostaje OT...
Fakt nie zawsze się zgadzałem z OT ,ale po pewnej kłótni już dokumentnie stał się jedną wielką farsą ( będąc fer wobec siebie jak i innych ).
Radziłbym się po prostu z tym pogodzić ,tym bardziej biorąc pod uwagę fakt ,że to My sami zgotowaliśmy sobie taki los.

63„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lut 28, 2012 4:59 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Em mi to tam nie zależy na oparze tygodnia... a co do tych prac branych pod uwagę to powiem tyle, że Yoh czasu nie ma by bawić się w takie pierdoły, a ja wiem i bez tego, że moja praca była by jedną z nich z dwóch powodów:
1. Robię całkiem dobre pracki(tak jestem skromny)
2. Ostatnimi czasy tylko Ja, Yoh i Zbir robimy opary więc...

64„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lut 28, 2012 5:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dobra, to może tak... nie zgadzam się ze wszystkimi decyzjami podejmowanymi w OT, dlatego chciałbym poznać ich powody, aby móc je zrozumieć. Naprawdę uważam, że ten Ent powinien mieć OT.
Jeśli jednak Yoh naprawdę nie ma czasu to wszystko już jasne, mój błąd. Sorry.

65„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lut 28, 2012 5:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Może nie tyle nie mam czasu, co mam problemy prywatne. Niestety, ale nie mam czasu tworzyć na chwilę obecną obrazków proponowanych prac. Jeżeli tylko sytuacja się trochę w moim przypadku polepszy to jak najbardziej proponowane prace wrócą do łask.

Naprawdę uważam, że ten Ent powinien mieć OT.
Cóż, może powinienem po prostu robić w każdą niedzielę głosowania spośród kilku prac stworzonych w ciągu tygodnia - w tym momencie Wy, użytkownicy, będziecie mieli wpływ na wybór OT.
Oczywiście, tą kwestię jeszcze przegłosujemy - stworzę w tym celu sondę.

Coś jeszcze?

66„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lut 28, 2012 5:38 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie no spoko. Chodziło mi o to, że nie zawsze rozumiem czemu wybierasz tą pracę, a nie inną skoro ta nie wybrana jest lepsza. Ale w końcu każdy ma swój gust i właśnie opis prac proponowanych pozwalał mi zrozumieć twój wybór. Nie mam nic przeciwko temu, abyś to nadal ty je wybierał, ale możesz czasem napisać dlaczego. Oczywiście nie mam tu na myśli tygodni, gdy pojawia się jedna praca.

67„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lut 28, 2012 5:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mam nic przeciwko temu, abyś to nadal ty je wybierał, ale możesz czasem napisać dlaczego.
Jak wspomniałem wyżej:
Może nie tyle nie mam czasu, co mam problemy prywatne. Niestety, ale nie mam czasu tworzyć na chwilę obecną obrazków proponowanych prac. Jeżeli tylko sytuacja się trochę w moim przypadku polepszy to jak najbardziej proponowane prace wrócą do łask.

:pika1:

68„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lut 28, 2012 5:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
...a nie inną skoro ta nie wybrana jest lepsza...
Tu bym się sprzeczał, wykonanie raczej lepsze ma praca Yoha niż mój Maokai, tyle, że tobie i byćmoże innym, może sie bardziej podobac moja praca bo jest czymś nowym a nie, oklepanym już tamatem w lsw. Takie jest moje zdanie w tej kwestii.

69„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lut 28, 2012 5:50 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
@Yoh
Zrozumiałem. Wybacz, ale chciałem już to wyjaśnić do końca. Wiem, że problemy życiowe, ba! Nawet samo życie jest wazniejsze niż LSW. Uporządkuj sobie wszystko na spokojnie i nie przejmuj się nami/mną. Jesteśmy dużymi dziećmi, damy sobie jakoś radę. Poza tym nie ty jeden jesteś Adminem, czyż nie?

@Samey
Dlatego zaznaczyłem w nowo powstałej sondzie, aby Administrator przy wybieraniu prac brał pod uwagę zdanie innych userów.

70„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pią Mar 16, 2012 8:18 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
GADS o tematyce DB, walka której nie było, a mogłaby się wydarzyć w DB. Inny - jakaś znacząca walka z DB DBZ DBGT.

71„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pią Mar 16, 2012 8:34 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Takie małe pytanie. I kto poza tobą zrobiłby pracę? Większość userów, którzy się udzielają zgłosiła się do turnieju. Skoro tak ci zależy to ja proponuje zgłoszenie się do turnieju i ewentualnie tam umieszczenie takiej tematyki. Tyle odemnie :*
Albo poczekaj aż turniej się skończy. Chociaż i tak ostateczna decyzja należy do Administracji.

72„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pią Mar 16, 2012 8:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na chwilę obecną trwają dwa konkursy w przypadku których... dostrzegam aktywność Naszych użytkowników. Więcej jest samych prac niż głosów. Dopóki to się nie zmieni, nie zaryzykuję z takim konkursem jak GADS czy DADS.

73„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pią Mar 16, 2012 8:54 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za pomoc Bercik.
Ok.

74„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Kwi 15, 2012 8:16 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ostatnio kilka gifów wpłynęło na forum, może teraz zrobicie GADS? Proponuję temat taki jaki podałem wcześniej.

75„Konkursy” - dyskusja - Page 3 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Czw Lis 22, 2012 9:02 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
em... Odpowiedni temat, to pomarudzę trochę.
Ja w sprawie tego konkursu rysunkowego, co się DADS zwie
Czemu tylko skany na kartce ?
Nie każdy ma skaner czy aparat
A mój sprzęt lubi się buntować niestety, a ostatnio jakoś wyszłam z formy na kartce (nic nie umiem ostatnio konkretnego maźnąć, a tylko jakieś bzdurne oczy czy skrzydła i inne mniej konkretne bazgroły)

Nie byłaby możliwość może rozszerzenia zakresu wymogów prac ?
Także digitale by mogły byś brane pod uwagę niźli tylko prace wykonane samym ołówkiem
Tylko trza też wziąć pod uwagę by nikt po prostu se gotowców nie przywłaszczał, bo to już nie własna praca a złodziejstwo

Mogę prosić o tę możliwość ?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.