Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Czy chcielibyście zagrać w PBF'a w świecie ARS?

#4 Sonda - ARS PBF! 123a1092%#4 Sonda - ARS PBF! 123c10 92% [ 24 ]
#4 Sonda - ARS PBF! 123a108%#4 Sonda - ARS PBF! 123c10 8% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 26

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#4 Sonda - ARS PBF! Empty #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 7:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#4 - ARS PBF!

"Czy chcielibyście zagrać w PBF'a w świecie ARS?"

Proszę o głosowanie, i jeżeli to możliwe, w miarę sensowne wypowiedzi. Zbyt krótkie, i mało treściwe posty będę karał Ostrzeżeniem.
Pomysł wpadł przez kilku Userów na C-Box'ie. Przy okazji, napiszcie czy chcecie oddzielne forum czy działy PBF'owe na ARS.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Mar 31, 2010 8:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

2#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 7:04 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Oczywiscie że tak, można by zrobić jeden dział w nim, bardzo dużo subforów.W ten sposób nie zawalało to by Forum.
Grało by się swoimi spritami, a fabuła mogła by być zrobiona, na podstawie konkursu FOTW.(Zrobiło by się jakiś na fabułe)
Bardzo popieram ten pomysł, i pochwale się że na to wpadliśmy , Viego, Ja , Yoh :P

3#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 7:07 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Arghh...
Nigdy nie grałem w żadnego PBF'a :<
Co prawda miałem konto na Forum Seza ale na tym się skończyło ;d

Jeśli takie cuś ma ruszyć to jestem jak najbardziej za :>
Im więcej możliwości na Forum tym więcej Użytkowników.

Wieś Polska Was popiera.

4#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 7:24 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
oczywiśce że tak ja sam bym zagrał, a co do tych działów to tak. Tylko jedno ale jeżeli projekt się uda to oddzielił bym te działy i zrobił nowe forum, żeby potem nie 'śmiecić forum' kolejnymi.

5#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 7:49 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Smoku, wystarczyłoby zrobić jeden widoczny dział i wewnątrz niego ukryć wszystkie subfora, subsubfora i jeszcze "głębsze". To nie mojeforum.net, da się xd

I też nie miałbym nic przeciwko, byleby nie robić z tego jakiegoś RPG (bardziej MORPBFG, Multiplayer Online Role-Played By Forum Game), bo komu by się chciało jeszcze dokoxowywać jakąś postać w forumowym RPG.

Po prostu, luźne PBF. Takie coś to muy buena idea.

6#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 7:57 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
I actually, do want one. I do understand that fact that I'm using english will make it harder for you, but hard work pays back. The idea is indeed, great. And definently the subforum way is the best one.

7#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 8:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Głosujcie w ankiecie, bo teraz przypomniałem sobie że jej niema i musiałem dodać xD

8#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 8:12 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Osobiście jestem przeciw temu pomysłowi. Projekt ten jak i sama gra pochłonęła by sporą uwagę administracji. Co w efekcie mogłoby spowodować jeszcze większe przesunięcia w terminach walk, konkursów etc. Moim zdaniem należy najpierw doprowadzić do końca akcję "Świerza krew" a dopiero potem zastanawiać się nad ewentualnym stworzeniem gry.

9#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 8:32 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ja nigdy nie grałem w tą grę, ale chętnie się nauczę, a ty Zigur nie martw się admini są rozsądni, bo to są ludzie co w szkole mają średnią 5.00, więc wiedzą co robią. Popieram ten pomysł.

10#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Mar 31, 2010 8:41 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie bój się, Zigur, Świeża Krew to nasz priorytet. I zauważ, że ostatnio GTW ma niewiele do roboty, więc to by była taka odmiana, żeby ludzi zmobilizować.
A, gdyby zrobić luźne PBF, jak mówiłem, nie byłoby i tak za wiele do pilnowania. Więc?

@Takes
Oj, przy większości GTW twoje słowa się ledwo sprawdzają (średnia) xd
I tak właściwie, co ma średnia do tego, czy admin jest rozsądny?

11#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Kwi 07, 2010 4:48 am

Born

avatar
Earthling
Earthling
Jestem, jak najbardziej za ;] wystarczy zrobić dział. i dodać w nim subfora. Ogólnie, nigdy nie grałem w tą grę, i chętnie bym zagrał. a więc ja jestem ZA ;]Chciałbym, nauczyć się w to grać...

12#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Kwi 07, 2010 7:36 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ciekawy pomysł, proponowałem to nawet na ARS chodz troche mało przekonująco.
Jeżeli już, mialibyśmy robić to taki plik jak jest Świeża Krew, i w niej można było by wszystko ładnie dodać. W sumie, tematyka mogła by być Dragon Ballowa, no chyba że by się pomyslało nad jakąś fantasty.

13#4 Sonda - ARS PBF! Empty Re: #4 Sonda - ARS PBF! Sro Kwi 07, 2010 10:54 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Feli, nie wiem, czy pamiętasz, jak skończyła Dragonballowa połowa Duoversum...

Gdy o tym rozmawialiśmy rozważaliśmy taką multitematyczną, ale każdy odgrywałby wewnątrz PBF postać przedstawianą własnym spritem. Czyli byłoby PBF o tematyce de facto LSW. Tak, to w pewien sposób wyklucza tych, którzy nie mają spritów, ale może jakoś zachęcić do ich robienia.

Plus, to by było lepsze niż tematyka jakiegokolwiek anime (nie wszyscy za takowym by przepadali) czy fantasy ("łee wolę coś innego"). Byłyby postacie, które sami znamy najlepiej, bo jesteśmy ich twórcami.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.