Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Sro Lut 02, 2011 5:47 pm

Shorty.

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Bardzo fajna praca, ale zacznijmy od początku. Od góry..
Włosy przypominają mi coś, jakbym gdzieś je widział..U Nissa? Nie wiem, nie ważne. Zapytam się go kiedy indziej. Wracając do tematu, włosy są dość dobrze pocieniowane, te białe piksele przypominają mi łupież, ten kosmyk odstający - bardzo innowacyjny. Dalej, hmm..Nie podoba mnie się cieniowanie kurtki, jednak jej wykonanie jest bardzo ładne. Inaczej pocieniuj i będzie dobrze. Do spodni nic nie mam, bardzo fajnie wyglądają, ale ta kreska na prawej nodze (nasza lewa) trochę psuje efekt. Buty też są niczego sobie, opaska na czoło jest w miarę dobrze pocieniowana, tak samo jak skóra. Całość opara dla mnie prezentuje się na dobry, z dużym plusem. (4+/5)
Ćwicz dalej, pozderki.

27[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Pią Lut 04, 2011 11:47 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ergh... No sam nie wiem,nie jestem co do tego przekonany.
Włosy są słabo pocieniowane i krztałt ich jest nie wyraźny?Za dużo ciemnych kolorów,trochę jaśniej!.
Bluza słaba,źle pocieniowana,pod koszulka nie szalejee i nie przypada mi do góstu.
Bardzo zły cień na spodniach,myślę że dała byś radę wykrzesac coś więcej.
Buty normalne,a mogły byc lepsze...
Ogólnie opar bardzo słaby pod względem cieniowania a pomysł to już nie taki sobie zły.Poza tym to bandarz i opaska przeciętnie słabiutkie.

Pożna by powiedziec:
[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Cwicz


Ale tak ogólnie to 4/10?

28[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Pią Lut 04, 2011 2:22 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Włosy są słabe.Zbyt dużo kosmków tam nawaliłaś.Cieniowanię również nie jest najlepsze.Za ciemne kolory.Po prawej(naszej) stronię nie potrzebnie dałaś te odstające kosmyki.
Kurtka również nie przedstawia się dobrze.Popraw kołnierzyk oraz całę cieniowanię.Według mnie a mało widać tam 1 tonu.Ogólnie cieniowanię wygląda jakbyś dawała px byle jak.Bluzka ma słabę cienie, i z daleka nie widać tego niebieskiego.Albo możę to wina mojego komputera?Według mnie zasuwak jest nie potrzebny.Usuń go.
Cieniowanię na spodniach nie jest najlepsze.Nie potrzebnię dawałaś tą "fałdke" u góry spodni.Wystarczyła by ta na dolę.Bandaż ma słabę wykonanię.Czarny kontur zastąp mocnym tonem szarego.Będzię sie prezentować dużo lepiej.
Buty normalnę, nic nadzwyczajnego.Ale co można oczekiwac od butów.Popraw cienię.
Cieniowanię twarzy jest stosunkowo słabę.Daj sam 3 ton w takim urywku twarzy pomiędzy włosami.Oczy są zbyt "płaskie".Wyglada jakby zaraz zasnął.
Cieniowanię rak ujdzie ale może być lepsze.
Trenuj a będą ci wychodzić lepsze opary :>
Ogólnie to opar jest słaby.Coś czuję że stać cię na więcej.
Ocena to hm...3,5-4,5/10

KP: 2
/Feli

29[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Wto Kwi 12, 2011 3:11 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Opar1byshun
Click: https://2img.net/r/ihimizer/i/opar1byshun.png/

30[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Sro Kwi 13, 2011 9:51 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hm.. Jeżeli mam być szczery, to wykonanie zdecydowanie gorsze niż w przypadku Shuna. No, ale po kolei..
Włosy cieniowane dwu-tonowo, mogłabyś to zrobić zdecydowanie lepiej niż jest aktualnie i wiem że potrafiłabyś. Stwórz na tych włosach kosmyki. Zrób coś z czym Shun miał problem. Cieniowanie twarzy niewiele się zmieniło poza pojedynczymi pixelami. W wykonaniu Shuna wyglądała ona nieco lepiej. To samo dotyczy klatki piersiowej, zdecydowanie za dużo tam czarnych pixeli. W wielu przypadkach takie zabiegi służą do zaznaczenia mięśni, tu po prostu wyglądają okropnie. To samo mięśnie prawej ręki. Mogłaś je wykonać lepiej niż wsadzając tam czarne pixele żeby zaznaczyć ich istnienie. Słabe cienie na spodniach, ale powoli, powoli widać lekką poprawę w cieniowaniu. Ogólnie, jest poprawa. Zacznij tworzyć własne OPAR'ki, nie baw się czyimiś bo tylko się marnujesz. Skoro już zaczęłaś w LSW, staraj się jako jedyna dziewczyna w Polsce coś w nim osiągnąć ^^ No, aczkolwiek nie zmuszam do niczego.

Ogółem..
Zacznij tworzyć swoje prace, przestań bawić się cudzymi. Widać w Tobie potencjał. No i dodatkowo, z każdą nową pracą widać lekką poprawę w cieniowaniu.

[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Traini


KP: 2
/Feli

31[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Wto Sie 02, 2011 3:56 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 28mmq79

Mwhaha, coś nowego >D.

32[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Wto Sie 02, 2011 5:51 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ok. No to ocenię...
Po Pierwsze Imię słabe ;]
Ogólnie praca bardzo dobra,cieniowanie okey,krztałty też w pożądku.
Słabe są tylko włosy i cienie twarzy.
Jeszcze troszeczkę włosy cień mogłabyś poprawić.
To tyle kończę na tym swoją wypowiedź.

33[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Wto Sie 02, 2011 9:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z tego powodu że nie mam czasu na siedzenie i mnie wszystko boli, będzie krótko.

Ręce są zbyt długie, skróć je o dwa, nawet trzy pixele. Nogi wydają się zbyt krótkie w porównaniu do górnej części pracy. Włosy ujdą - choć cieniowanie pozostawia tu wiele do życzenia, to sam kształt i fakt że to pierwsza zrobiona przez Ciebie, SAMODZIELNA praca - daruję Ci. Cieniowanie elementów takich jak skóra czy ubiór, jak na początek - przyzwoicie.
Popracuj nieco nad proporcjami postaci, głównie rękoma.


KP: 1
/Feli

34[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Sro Sie 03, 2011 8:18 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No to lecimy...
Włosy są dobrze zrobione, nie za długie, nie za krótkie, w sam raz. Twarz razem z oczami są sexi. Takie duże oczy są piękne :). Ręce mogłabyś przykrócić i powinno być git. Tułów i piersi moim zdaniem dobrze :D. bluzeczka jest seksowna i taka ma być! Jeśli chodzi o spódnice, to zrobiłbym bardziej obcisłą :P. Butki spoko, ujdą xD. Cienie na włoskach musisz poprawić, cienie skóry dobre, na koszulce bardzo mi się podobają, a na spódniczce mogłabyś jeszcze co nieco poprawić, na butach nawet dobre. Ogólnie jest to fajna praca, gdyby wprowadzić parę poprawek byłoby super.

Ćwicz dalej, pozdro!

KP: 1
/Yoh

35[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Sro Sie 03, 2011 12:26 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jedyne usprawiedliwienie dla ciebie to to, że nie siedzisz w tym długo i jest to rzekomo twoja pierwsza, samodzielna praca.

Góra włosów nie jest najgorsza chociaż tę odchodzącą część od grzywki mogłabyś cofnąć o jeden pixel lub jakoś zmodyfikować. Totalnie zjebałaś te naprzemienne pixele. Cieniowanie jest ok, chociaż styl mnie zaskoczył. Chodzi o to, ze najciemniejszy odcień przy najjaśniejszym. Twarz ma dobre cieniowanie ale przez to duże oko wygląda dziwnie. Bluzka, sweter, top czy co to tam jest też nie wyszedł źle tylko miejscami popraw kilka pixeli w cieniowaniu. Cycek dziwnie płaski wyszedł - nie chodzi mi, że mały tylko spłaszczony od dołu. Może to przez te podwójne kontury? Ręce zwisają jak u goryla, nie wiem czy przerabiałaś Base czy tylko na tym oparku dało to taki efekt. Cieniowanie ręki oddalonej jest lepsze, natomiast tej bliżej ciała pozostawia wiele do życzenia. Spódniczka w miarę, przydałoby się zmienić lekko kontury ale samo cieniowanie nie jest najgorsze. "Krótkie nóżki mam"? Nie dość, że krótkie to i krzywe. Do poprawy! Praca jest Ok jak na 'samodzielną' robotę.

Tu masz mniejwięcej zaznaczone wszystkie błędy jakie wymieniłem:
[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 09755312782914599393

Btw. Spojrzałem na twój projekt. Widzę, że masz zamiar robić z tego sprita - odradzam. Zrób pierw jakąś lepszą wersje - wiem, ze ci się uda. To tylko taka rada i tak zrobisz jak będziesz chciała.


KP: 3
/Feli

36[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Sro Sie 03, 2011 12:50 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Bercik, nie rzekomo tylko na pewno.
Dzięki wszystkim za wytknięcie błędów, pomagacie mi, na pewno skorzystam i poprawię wszystko. Ja skończę to wstawię ; ).

37[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Sro Sie 03, 2011 10:48 pm

Darkey

Darkey
Super Saiyan
Super Saiyan
SHITSTORM INCOMING

Zaczynając moją Krucjatę aby zdobyć 40kp. Ale nie znam się na tym aż -TAK-.
Korzystając z przybliżenia tego tam nade mną.

Cieniowanie na włosach, to nie widzę nic złego, ale nie podobają mi się te "Ząbki" na nich, ale to pewnie tylko mój gust.

Cienie na twarzy są dobre, i bardzo mi się podobają, ale do koloru oczu się przyczepie, bo szary to taki raczej "bazowy", Chociaż to pewnie tylko mój fetysz, no ale.

Co do koszulki to nie ogarniam tych purpurowych/czarnych mixów co żeś wynalazła, cieniowanie jak dla mnie wygląda jak masa randomowych pixeli, ale tak jak pisałem wyżej, ja się nie znam.

Do spódnicy nic nie mam, poza tym że te "wygięcie" takie dziwne takie.

Natomiast na nogach za dużo cieniowania nie widzę. =/


A wzorując się na tym obrazku od ciebie, to noga się taka krzywa wydaje, a ręka gigantyczna w ch*j


KP: 2
/Feli

38[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Pią Sie 05, 2011 7:41 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
wieksza uwage przywiazalbym do samej pracy niz pierdolonych duperelek naokoło, sry za wulga

39[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Pią Sie 05, 2011 9:36 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Shine, każde wytyknięcie błędu się przydaje...
[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Maruwinanew1
Kilka poprawek i nowy fryz. Oceniać! ;)

40[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Sob Sie 06, 2011 10:21 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie mam totalnie weny ale obiecałem :<
Widać poprawę, przynajmniej ciała. Niestety, nie wszystko jest plusem. No ale cóż jak zwykle od góry.

Kształt jak i cieniowanie włosów się zmieniło. Cieniowanie jednak odrobinę bardziej podobało mi się stare. Kształt miejscami znacznie się poprawił miejscami jeszcze bardziej zepsuł. Chodzi mi tu o grzywkę i ten przedni 'kosmyk' o ile tak to nazwać można. Wkurza mnie nadal to ząbkowanie... nie wiem jaki efekt chcesz osiągnąć ale wydaje mi się, że ci nie wychodzi. Nie wiem co to są te 3 czarne/szare pixele przy konturach przedniego 'kosmyka'. Biała wstążka(zakładam, że to wstążka), jest ciekawym dodatkiem niestety tobie nie wyszła. Ani kształt ani cieniowanie...
Mniejwięcej tak to powinno wyglądać:
[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 09751854983686389803
Twarz, śmiało mogę powiedzieć, że tylko do połowy jest dobra i to dosłownie. Lewa strona twarzy oparka jest zrobiona ok, natomiast prawa...
- Dziwne oko
- Ta dziwnie opadająca grzywka.
- Jeden, samotny pixel za okiem.
Co do ciała to duży plus. Poprawiona talia, cycki - chociaż ten lewy nadal jakiś taki dziwaczny się wydaje nie wiem, może mi się tylko zdaje. Ciekawym dodatkiem jest zegarek, bądź bransoletka. Nogi też poprawione, chociaż cieniowanie mogłoby być odrobinę lepsze. Buty są najlepszą rzeczą jaką poprawiłaś. Odwrócenie kolorów - co do poprzedniej wersji - dało fajny efekt. Długość też jest ok. Te białe pixele są fajnym pomysłem niestety są dość chaotycznie umieszczone. Chodzi mi o to, że nie są do końca lustrzanym odbiciem. Cieniowanie ujdzie.


KP: 3
/Feli

41[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Nie Sie 07, 2011 8:41 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Beztytuuawb

Najpierw ocenię dwie pracę, a potem je porównam.

Maruwina v1.0:
A więc zacznijmy od góry - włosy jak na pierwszy raz nie są takie złe. Chyba to Twoje pierwsze oficjalne wykonanie dziewczyny w ogóle, co? Cieniowanie troszkę słabe, a te piksele na przemian, które mają być falowanymi włosami jak się domyślam mogłoby by być troszkę niżej. Grzywka również, bo oko tak jakoś śmiesznie wygląda. Kolor fajny - burakowaty (wiesz o co chodzi ; D), cieniowanie nie jest wcale najgorsze, ale popraw! Pocieniowanie twarzy wyszło Ci całkiem fajnie, jak dla mnie nie musisz tam nic poprawiać. Bluzka bardzo ładna, podoba mi się, a jej cieniowanie jest cudowne! Mhm, chyba najładniejsza bluzka w LSW, jaką widziałem.. tak szczerze. Łapki wyszły Ci troszkę dziwnie, takie puste, myślę, że jakiś dodatek by je zmienił całkowicie, na lepsze oczywiście. Z cieniowaniem ich tak samo jak nóg nie jest najgorzej, ale mogłoby być lepiej. Apropo nóg jeszcze, byś mogła je przedłużyć i poprawić ich kształt, bo są na fakcie krzywe! Spódniczka fajna, ale również cieniowanie troszeczkę do poprawy. Te skarpetki i butki popraw wraz ze zmianami nóg.
Ocena końcowa: 5/10

Maruwina v2.0:
I o to właśnie mi chodziło! Trochę szkoda starej grzywki, bo gdybyś zrobiła ją o piksel niżej, może by wyglądała lepiej lub, gdyby zasłaniała jedno oko. Ogólnie na górze bardzo fajna fryzura, grzywka by mogłaby być lepsza, ale nie jest źle. Wstążka - fajny pomysł, zaś jeśli chodzi o cienie zrobiłaś je trochę chaotycznie, rzecz jasna tam, gdzie zmieniłeś. Kosmyki falowane są niżej, fajnie bardzo to wygląda, ale co do tego jednego kosmyka Mr. Bercikovsky ma racje. Cieniowanie twarzy zmień, poza tym all ok, tylko...
[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Pomocb
... nad tym okiem, które zaznaczyłeś na obrazku zrób piksele lub coś ogólnie z tym zrób, choćby zmień kształt włosów, bo to strasznie dziwnie wygląda. Spódnicy i bluzki nie będę oceniać, ponieważ nie widzę tam żadnych większych poprawek, wszystko napisałem wyżej. Dodatki na dłoniach fajne, zaś nogi wyglądają o wiele lepiej. Butki mi się bardzo podobają, ogólnie cała praca jest całkiem, całkiem.
Ocena końcowa: 8/10

Podsumowanie:
Spróbuj jeszcze poeksperymentować ze starą grzywką, bo jest na prawdę fajna, jednak te piksele przemienne oraz wstążkę zostaw, bo to fajny efekt. Głównie skup się na tym, co napiszemy Ci teraz i popraw te błędy, ulepszaj tego OPAR'ka do najlepszego jakiego umiesz, bo jest bardzo fajny.


KP: 3
/Feli

42[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Nie Sie 07, 2011 1:52 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Dopiero zaczynasz, więc napiszę tylko te większe błędy. Włosy mają fajny kolor, lecz ciemniejszy ocień jest trochę za ciemny i zbyt różni się od reszty. Do kształtu włosów nic nie mam. Cieniowanie twarzy jest ok. Do koszulki też nic nie mam. Prawa noga ma trochę dziwny kształt. Wygląda jak by była grubsza od lewej i but na tej nodze trochę źle wygląda.
Dobra, to wszystko 7/10.

43[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Pon Sie 08, 2011 1:30 pm

Darkey

Darkey
Super Saiyan
Super Saiyan
Generalnie, wygląda lepie, o ile koszulka wygląda dokładnie tak samo (No chyba że jest tam gdzieś ten jeden pixel.) to nogi wyglądają o wiele lepiej i nie są takie "złamane", włosy, tak samo, wyglądają lepiej i mają lepsze cienie whatsoever.

Podoba mi się pomysł ze wstąszką, ale nadal kolą mnie te "ząbki" we włosach, ale to i tak jest mój własny gust. Generalnie, o wiele lepsza od tamtej.

44[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Pią Lip 18, 2014 10:11 am

Umi

Umi
Wizard
Wizard
[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 1zmpke1

45[O-S-W] by Umeka-chan - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Umeka-chan Sob Lip 19, 2014 1:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, Umi! Welcome back.
Do rzeczy - nie będę ukrywał, że praca jest słaba. Wytknę Ci błędy, które wyłapałem "na szybko".
» włosy praktycznie nie były pocieniowane - kilka pikseli w ciemniejszym odcieniu, rozmieszczonych wzdłuż konturu nie czyni cudów.
» "brak" cieniowania włosów odbija się negatywnie na skórze postaci, która została pocieniowana w normalny sposób, zaoferowany oczywiście przez szablon postaci Zbira, a więc marny był w tym Twój udział.
» prawa ręka chowa się za włosami - powinno być odwrotnie.
» cieniowanie i wykonanie stroju nie zachwycają, aczkolwiek i tak wyszły lepiej niż włosy.

Ogólnie - staraj się nie stosować czarnego konturu wewnątrz postaci. Używaj nieco bardziej rozwiniętej palety kolorów, gdzie różnica pomiędzy jasnym, średnim i ciemnym odcieniem będzie doskonale widoczna. Staraj się nie przerywać konturu, jeżeli nie jest to naprawdę konieczne - postać wcale nie prezentuje się dzięki temu lepiej.
Cieszę się, że zrobiłaś coś po tak długiej przerwie, ale gdybyś się do tego przyłożyła, jestem pewien, że efekty byłyby zdecydowanie ciekawsze, niż to co zaserwowałaś na chwilę obecną ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.