Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Collab] Yoh92 & Pikachu Empty [Collab] Yoh92 & Pikachu Sro Kwi 14, 2010 6:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc, razem wykonaliśmy.. Ekhem.. Niech będzie że razem.. Wykonaliśmy OPAR'ka. Ja zająłem się wyglądem ogólnym, Pikacz kolorami, a później była zabawa z cieniowaniem.
Cóż... Dla mnie efekt nie jest porażający, jest wręcz słaby.. Ale co tam. Wrzucam tu tą pracę, bo trzeba czasem ożywić tego działa :D

[Collab] Yoh92 & Pikachu Dasdhasfsadgsgsd23421ed

2[Collab] Yoh92 & Pikachu Empty Re: [Collab] Yoh92 & Pikachu Sro Kwi 14, 2010 8:15 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Wiesz co?Tak zdołować mój wkłąd w tą prace! X<!Szukałeś partnera do collabu to masz xD.Słabego bo słabego ale trzeba rozruszać temat.
Może jak siętroche podszkole zrobimy następną prace.Chłopie mółbym wstawić ci banie od mojego oparka, i wtedy byłby większy wkład mojej pracy xD.Pasi ^^?A mnei tam kolory się podobają.CZERWONY & CZARNY ROX.

/Y
"Dla mnie efekt nie jest porażający, jest wręcz słaby.."
Nie powiedziałem że praca jest sama z siebie słaba, ale że efekt nie jest piorunujący, jaki być winien. Kolory to i mi się podobają.

3[Collab] Yoh92 & Pikachu Empty Re: [Collab] Yoh92 & Pikachu Pon Sie 30, 2010 6:33 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
O_o"
Nikt wam nie ocenił? Nic dziwnego xd
No więc Opar wykonany stylem Yoha a kolorki total noob's.
Nic nadzwyczajnego, zwykłe Gi i to wszystko, ale zacznijmy od góry.

Włosy fajne, ale obecnie robisz lepsze i to o wiele ^^
Cienie nie są złe, ale przydałaby się poprawka - tyczy się także całego oparka.
Skóra Szara? WTF?
Ubranie - Bordowy nie jest zły ale ten czerwony ostro razi w oczy! Co do cieniowania się już wypowiedziałem i samego pomysłu ubrania.
Spodnie maja fajne fałdy, ale dziwnie zakrywają buty przez co ów rażące po oczach żółte cosie też nie są wspaniałe.

Tak, to prawda! Źle się dobraliście.

I kotek, jak podejrzewam ostatni. :D
:lizz:

1kp

4[Collab] Yoh92 & Pikachu Empty Re: [Collab] Yoh92 & Pikachu Pon Paź 22, 2012 2:01 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Troche tutaj jest racji w tym co napisał Maxpayne1996. Kolory do bani jeszcze te słabe cieniowanie na opasce na ręce naprawde za bardzo wam to nie wyszło więc ocenka będzie słaba gdybyście się postarali wyszło by wam to lepiej moja ocena to 4/10 niestety

Następnym razem pamiętaj żeby nie odkopywać tak starych tematów.
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.