Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Empty Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów on Sob Kwi 17, 2010 1:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, zakończyły się głosowania, czas na rezultaty.
(uwaga, dla określenia członka GTW użyłem tu słowa "posteł", czyli połączenia "post" i "poseł".)

Spriter

Talian:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Oksprit
Za głosował 1 posteł.
Przeciw głosowało 6 postłów.
Wstrzymał się 1 posteł.

Talian nie dostaje rangi Spriter.


Wiper

Sezu:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Demon
Little Credit for S-H
Za głosowało 8 postłów.
Przec... skończyli nam się postłowie.

Sezu otrzymuje rangę Wiper. Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Special7wiper

Free:
Nie oddał pracy, otrzymuje warna.


Animator

agarloth:
Nie oddał pracy, otrzymuje warna.

Dase:
Zrezygnował.

SmokuXD:
Zrezygnował.


Oparator

Sezu:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Protos22kopia
Protos z StarCraft
Za głosowało 7 postłów.

Sezu otrzymuje rangę Oparator. Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Special8oparator

Coolt:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów DemonNoName
Za głosowało 4 postłów.
Przeciw głosowało 3 postłów.

Coolt, na styk, ale jednak, otrzymuje rangę Oparator. Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Special8oparator

Talian:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Okopar
Przeciw głosowało 8 postłów.

Talian rangi nie otrzymuje.

Krycha95:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Vikonkurs
Przeciw głosowało 8 postłów.
Dodatkowo, Krycha odszedł z własnej woli, więc i tak został wypisany z OŚK.

Toteż Krycha rangi nie otrzymuje.

Free:
Nie oddał pracy, otrzymuje warna.


Grafik

Zigur:
Zrezygnował.

Pikachu:
Zrezygnował.

Dean:
Nie oddał pracy, otrzymuje warna.


Movie Maker

Feli:
Spoiler:
Za głosowało 7 postłów.

Feli otrzymuje rangę Movie Maker. Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Special9moviemaker


Writer

Death:
Spoiler:
Świat po połączeniu z rzeczywistościami z Anime wyglądał by dla nas niezwykle chaotycznie i dziwnie.
Gdyby np. świat z anime i mangi dragon ball stworzonego przez Akirę Toriyamę był realny ,rządziliby tam niezwykle silni bohaterowie, herosi z domieszką genów z innej, niezwykłej planety. Inna byłaby również fauna i flora, na filmach wyraźnie widać żyjące tam dinozaury , wszelakich gatunków, więc można by było stwierdzić ,że ten świat nie podlega globalnym kataklizmom typu „uderzenie asteroidy”. Można tam także zaobserwować niesamowity rozwój technologii, ludzie mogą przemieszczać się między planetami ,a nawet (patrząc na przykład Trunksa) podróżować w czasie i zmieniać przyszłość. Ów świat byłby również światem magicznym w którym wszystko jest możliwe, zapewnia to smok spełniający życzenia (można go wezwać tylko po zgromadzeniu wszystkich siedmiu kryształowych kul). W dragon ballu istnieją 3 rodzaje tych smoków : Nameczański(spełnia 3 Życzenia),ziemski, oraz smok ,u którego na kulach gwiazdki wyznaczające numer są czarne (w pozostałych przypadkach są jasno czerwone). Jednak w drugiej serii dragon ball gt powstało siedem złych smoków (zostały stworzone dzięki negatywnej energii uwięzionej w ziemskich kulach.
Ten świat nie jest jednak taki piękny i bezpieczny jak się wydaje. W tym anime istniały również istoty o niesamowitej sile lecz z wrogimi zamiarami w stosunku do ziemian, lub nameczan , czy wszelkich innych pozaziemskich form życia.
Trzej głowni źli bohaterowie w dragon ball z to: Frezer, Cell(Komórczak), i Majin Buu.
-Freezer - jest to syn Cold Daio, oraz młodszy brat Coolera. Należy do rasy Changeling.Podbił i zniszczył wiele planet ,np. rodzimą planetę Goku, Vegetę. Zostaje pokonany przez Goku SSJ na Namek, ale ginie dopiero z ręki Trunksa SSJ z przyszłości na Ziemi.
-Cell(Komórczak)- stworzony przez Dr Gero, twórcę wcześniejszych Androidów #13 – #19, które próbowały ziścić plan złego doktora, zabić Goku. Z Cellem związana była cała saga. Przybył z przyszłości w czasy, w których rozgrywana jest akcja za pomocą wehikułu czasu, odebranego podstępem Trunksowi. Miał zdolność wchłaniania ciał. Jego głównym celem było zaabsorbowanie androidów #17 oraz #18, by uzyskać perfekcyjną formę. Przez zuchwalstwo #17 bez trudu go zaabsorbował, a #18 nie sprawiła mu większego kłopotu. Zorganizował on specjalny turniej zwany Cell Tournament, w którym uczestniczyli wszyscy główni bohaterowie. Podczas tego turnieju Goku poświęcił życie by ratować Ziemię przed autodestrukcją Cella. Jednak ten Komórczak przeżył i powrócił na Ziemię o wiele silniejszy z umiejętnością teleportacji. Pokonał go Son Gohan SSJ2 (za pomocą Kamehameha i duchowego wsparciu swego ojca). W pierwszej formie został pokonany w przyszłości przez Trunksa.
-Majin Buu (w polskiej wersji anime znany także jako Bu Bu)- jest to demon stworzony przez czarnoksiężnika Bibidiego , i uwolniony przez Babidiego , jego syna, i podobnie jak wyżej przedstawiony Cell ,także posiadał zdolność absorbowania innych istot, posiadał także dziwne zdolności, które mogłyby się wydawać niepotrzebne dla takiego potwora. Potrafił: leczyć ludzi, zamieniać ich w cukierki, i inne słodycze. Jednak jego najpraktyczniejszą zdolnością była regeneracja (mógłby się odrodzic z choćby jednej nie zniszczonej komórki).
Został zabity przez Goku, który zniszczył wroga za pomocą genki damy (ogromnej kuli energii utworzonej z darowanej mu przez ziemian siły).Jednak zniszczony został tylko zły kid Buu, dla fat Buu, który miał w sobie odrobinę dobra oszczędzono życie, a nawet później Goku za pomocą czarodziejskiego smoka wymazał wspomnienia ziemian dotyczące złego Buu, dzięki czemu ten dobry mógł żyć normalnie. Zły Buu zreinkarnował się później w postać niskiego, czarnoskórego chłopca ,który nazywał się Uub.
Teraz nadeszła pora ,by przedstawić wam głównych dobrych bohaterów tego anime.
Są to: Kakarotto, Son Goku (w polskiej wersji anime Songo, Kaszalot i Pajac), Vegeta,
Piccolo (w polskiej wersji anime Szatan Serduszko) Son Gohan(w polskiej wersji anime Son Gokan), Son Goten, Trunks (w polskiej wersji anime znany jako Tronk).
- Kakarotto, Son Goku (w polskiej wersji anime Songo)- główna postać Dragon Balla. Jest synem Bardocka i bratem Raditza. Należy do rasy Saiyan i pochodzi z planety Vegeta, gdzie nadano mu imię Kakarotto. Później adoptowany przez wojownika Gohana(później nazwał tak swojego najstarszego syna, Son gohana), który nadaje mu imię Son Goku. Jest on wojownikiem, któremu wyjątkowo łatwo przychodzi pozyskiwanie nowych umiejętności. Wiele razy ratował Ziemię, ginąc przy tym dwa razy (w czasach Trunksa z przyszłości umarł na serce). Jego obecność na Ziemi zmienia podejście innych bohaterów. Osiągnął cztery poziomy transformacji: SSj, SSj2, SSj3, SSj4.
-Vegeta- książę Saiyan, pochodzący z planety po której nosi imię, z początku dumny i pyszny wojownik. Później wojownik, który już nie walczy dla siebie; nie jest tak uzdolniony jak Goku, ale bardzo się stara by być lepszym i silniejszym od niego. Ma syna, Trunksa, oraz córkę Brę. Osiągnął trzy poziomy transformacji: SSj, SSj2, SSj4 (SSj 4 osiągnął z pomocą Bulmy, swojej żony).
-Piccolo(w polskiej wersji anime Szatan Serduszko)- jest synem Piccolo Daimao i jednocześnie jego nowym wcieleniem. Jego ojciec powstał razem z Ziemskim Bogiem z rozdzielenia się Mega Piccolo. Jest synem nameczańskiego wojownika imieniem Kattas. Po powtórnym połączeniu staje się Super Nameczaninem, który jest silniejszy od SSj. Był zły, lecz po pokonaniu przez Goku w dragon ball nabiera coraz większej przyjaźni w stosunku do Ziemi. Chociaż nigdy się do tego otwarcie nie przyznaje. Trener i najlepszy przyjaciel Son Gohana. Na planecie Namek poznał Naila, który po przegranej walce z Freezerem został przez niego (Piccolo) zaabsorbowany. Zginął trzy razy, w Dragon Ball Z ochraniając Gohana przed atakiem Nappy, w Dragon Ball GT zabił go Son Gohan opętany przez Babyego i podczas ewakuacji mieszkańców Ziemi po Sadze Babyego, a w czasoprzestrzeni Trunksa zabiły go androidy. Ma możliwość regeneracji dowolnej części ciała poza mózgiem i sercem, potrafi również wydłużać swoje kończyny.
- Son Gohan(w polskiej wersji anime Son Gokan)- syn Goku i Chichi(jego żony), od dziecka posiada wielką moc, jednak zostaje ona prawie zaprzepaszczona przez matkę, która chce, by jej syn dobrze się uczył i został wielkim naukowcem (co w przyszłości następuje). Lecz przed tym pomaga on w walce bohaterom, leci na Namek, pokonuje Cella (po osiągnięciu SSj2) oraz walczy z Majin Buu. Później zostaje "superbohaterem" Satan City (jap. Great Saiyaman, w polskiej wersji anime Międzygalaktyczny Wojownik).
-Son Goten- drugi syn Goku, bardzo łatwo osiąga poziom SSJ już w 7 roku życia, podczas walki z Buu połączył się z trunkiem tworząc nową niezwykle silną istotę, Gotenksa (w polskiej wersji anime znany jako Gotronk) Jako dziecko jest bardzo podobny do swego ojca, lecz dorastając zmienia fryzurę przez co traci podobieństwo.
-Trunks (w polskiej wersji anime znany jako Tronk)- jeden z głównych bohaterów Dragon Balla, syn Bulmy i Vegety, starszy brat Bry. Ma niebieskie oczy i fioletowe włosy. Urodził się rok przed pojawieniem się Cella. Od najmłodszych lat był trenowany przez ojca na najlepszego wojownika. W wieku 8 lat opanował umiejętność przemiany w SSJ. Pod okiem Goku i Piccolo nauczył się wraz z Son Gotenem tańca fuzji, dzięki któremu tworzyli postać Gotenksa. Trunks posiada ostry miecz, który dostał od Tapiona w filmie kinowym nr DBZ #13.
Inni bohaterowie anime stojący po stronie dobra to: Yamcha, c17, c18, Tenshinhan, Chiaotzu, Muten Roshi ( genialny żółw), Videl, kulili (znany także jako Krillan), Bulma, Dr. Briefs i jego żona, Pan, Hercule, Mr. Satan (w polskiej wersji anime znany jako Herkules), Yajirobei
( w polskiej wersji anime znany także jako jaskiniowiec).
Według mnie ten świat ,który widzimy w anime Db nie jest lepszy, lub gorszy od świata rzeczywistego, choć tak naprawdę chciałbym by istniał naprawdę.
Za głosowało 2 postłów.
Przeciw głosowało 6 postłów.

Dodatkowo, wyniki można pominąć, gdyż praca nie odpowiada wyznaczonej tematyce. Była do wyboru rozprawka (1 z 3 tematów) lub opowiadanie (1 temat). On zrobił opis z elementami rozprawki na temat przeznaczony dla opowiadań.

Porażka. Death nie otrzymuje rangi.

agarloth:
Nie oddał pracy, otrzymuje warna.

Bercik6c:
Nie oddał pracy, otrzymuje warna.

Niss:
Zrezygnował.


Comics Master

Viego:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Operationfreshblood
Za głosowało 7 postłów.

Przykro mi, że nie ma zaskoczenia, ale otrzymuję rangę Comics Master. Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Special18comicsmaster


rekinxxxl:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Nakomiksmmaaakaera
Przeciw głosowało 7 postłów.

Rekin, niestety, rangi nie otrzymuje.

agarloth:
Nie oddał pracy, otrzymuje warna.

Bercik6c:
Nie oddał pracy, otrzymuje warna.

Akagi Shigeru:
Zrezygnował.

Diwan:
Nie oddał pracy, otrzymuje warna.


Master of Pencil

SmokuXD:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów 45884844254111751651
Za głosowało 7 postłów.
Wstrzymał się 1 posteł.

Smoku otrzymuje rangę Master of Pencil. Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Special21masterofpencil

Pikachu:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów 1007385
Przeciw głosowało 8 postłów.

Pikachu rangi nie otrzymuje.

Krycha95:
Spoiler:
Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów 12529452
Przeciw głosowało 8 postłów.

Dodatkowo, można pominąć głosy, jak w przypadku Deatha, bo Krycha nie zrobił pracy zgodnej z wyznaczoną tematyką.
No i odszedł z własnej woli.

Więc to oczywiste, że on rangi nie dostaje.

_____


I tak kończy się Operacja Świeża Krew.

Dziękuję uczestnikom, gratuluję zwycięzcom, zostawiam w spokoju tych, którzy zrezygnowali, warnuję tych, którzy nie oddali prac.

Btw, jeszcze kiedyś nabór nowy będzie.Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów 21br5af

2Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów Empty Re: Wyniki Pierwszego Naboru Na Specjalistów on Nie Kwi 18, 2010 8:30 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Gratuluję wszystkim. Szkoda tylko że nie wszyscy userzy oddali prace na poszczególne rangi.
Powiem tylko, że sporo było oceniania w działach GTW ; d. Sam się ciesze ze swojej rangi xD.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.