Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Tak jest! Już mamy wyniki!
Spośród początkowych 9 kategorii rozegrało się jedynie 5. Ale i tak znaleźliśmy dobre prace w każdej.

Zacznijmy przyjemnie - od wyników.

Oparator
Tematyka: Wybrany Shinigami z Death Note.
Przystąpiło 4 zawodników, a byli nimi: Rayem, Sameyaro, Ykmo i Yoh92.

Rangę Oparatora otrzymali...

Yoh92! (Haruhista|Site Admin|Oparator)
Krew, krew... mnóstwo krwi... świeżej! Wyniki! Ryukosk

oraz...

Sameyaro!
Krew, krew... mnóstwo krwi... świeżej! Wyniki! Ryukdm

Prace pozostałych:
Ykmo Krew, krew... mnóstwo krwi... świeżej! Wyniki! 70313244262443085944
Rayem Krew, krew... mnóstwo krwi... świeżej! Wyniki! 37832433036304251914
__________________________________________________

Grafik
Tematyka: Przeróbka zwykłego ludzkiego oka na Sharingan lub Mangekyou Sharingan.
Do walki przystąpili Gazille, Michass oraz Mimie ;*.

I tym razem będę mówił w liczbie mnogiej, bo tytuł grafika otrzymują...

Michass!
https://2img.net/r/ihimizer/img845/6561/45790093.png

oraz

Mimie ;*!
http://iv.pl/images/15083276657999891723.png

Pozostałe prace:
Gazille: https://2img.net/r/ihimizer/img860/1765/eye.png
____________________________________________________________

Writer
Tematyka: Opowiadanie o tematyce II Wojny Światowej.
Prace Feliemu oddały dwie osoby: Viego oraz Death.
Cóż, niestety to głosowanie nie wyłoniło dwóch zwycięzców.

Rangę Writera (Site Admin|Comics' Master|Writer)
Viego!
Spoiler:

Praca Deatha:
Spoiler:
____________________

Megapixel
Tematyka: Narysowanie dziewczyny Anime z użyciem samego Painta.
Jako jedyny pracę oddał Sameyaro.

I cóż... Rangę Megapixel (Oparator|Megapixel) otrzymuje... (ach, niespodzianka poszła się pieprzyć)

Sameyaro!
Krew, krew... mnóstwo krwi... świeżej! Wyniki! Arsok
___________________________________

Animator
Trudna jak ja pi... tematyka: Używając spritów LSW przedstawić jakiś wybrany opening z gry DBZ lub wariację na jego temat.
Jako jedyny pracę oddał Feli.

Niespodzianka znowu poszła się pieprzyć, bo rangę Animator (Site Admin|Movie Maker|Animator) otrzymuje właśnie...
Feli!

Tak naprawdę ostatnie dwa napisałem w ten sposób tylko dlatego, żeby były nicki w kolorze rangi.


Cóż, przechodzimy do mniej przyjemnej rzeczy. Wiele osób nie oddało prac ani nie raczyło się wypisać w porę, by uniknąć tego losu.

Warny otrzymują, w kolejności alfabetycznej i z ilością:
Dase
Gazille x4!
Magnum X7 x2 (za Writera już dostał od Feliego)
Maly
Mimie
pieteros15
Rizuke
Saske
____________________

Warnów uniknęli z przyczyn technicznych (tj. fizycznie nie mogli wiedzieć o OŚK, bo ich nie było na forum po momencie ogłoszenia tematów):
daniel af
Krycha95, dwóch
Namiko, dwóch
Pitu
______________________

Jako że termin tego OŚK mógł wielu osobom nie przypaść, następne może się odbyć już na tych wakacjach, więc szlifujcie skilla!

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nie jest tak źle, chodź mogło być naprawdę dobrze, jednak zawsze przy jakiejś edycji ktoś się wycofuję. I tak ta edycja była wyjątkowa bo po raz pierwszy był nabór na Pixel artystów, ogólnie mam nadzieje że i w następnej edycji będą zgłoszenia i zobaczymy ciekawe prace.

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Już bez tego tematu widać ,że kilka osób dostało rangi ... od razu zrobiło się znacznie bardziej kolorowo na forum.
Gratuluję 'wygranych' ,choć jeżeli mam być szczery na kiku osobach się zawiodłem. Te osoby oddałby prace ,które mogły zostac zrobione na znacznie wyższym poziomie. Zawiodłem się także nieco na tym jak łatwo było dostać niektóre rangi. Rozumiem ,że nie jest to forum mistrzów graficznych ,wybitnych pixelartystow ,ale mimo wszystko można było nieco wyżej zawiesić poprzeczkę.
Zawiodłem się także na tym ,że nikt nie oddał pracy w MovieMaker ( Feli nawet nie startował ... czemu ? ) ,Master of Pencil ,czy Comics Master ... no i jeszcze WIP. Wiem rozumiem sytuację niektórych osób nawet patrząc po sobie ) ,ale żeby ani jednej pracy ? Troszkę szkoda ,ale cóż - myślę ,że następnym razem ,w wakacje znajdziemy na to wsyzstko nieco więcej czasu.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Już bez tego tematu widać ,że kilka osób dostało rangi ... od razu zrobiło się znacznie bardziej kolorowo na forum.
Rangi dałem po napisaniu tematu, a link do tego tematu jest w nagłówku, więc wydawało mi się, że jak ktoś zobaczy, że są wyniki, najpierw to otworzy, potem na sam dół zjedzie na c-box xd

Pomyśl, ile byśmy dostali prac, gdybyśmy zawiesili jeszcze wyżej poprzeczkę. Ale to akurat się da zrobić w następnym OŚK.
Btw, niech zgadnę, Writer miał za nisko poprzeczkę, nie? xd

Zawiodłem się także na tym ,że nikt nie oddał pracy w MovieMaker ( Feli nawet nie startował ... czemu ? )
Bo Feli dostał tytuł Movie Makera w pierwszym OŚK xP
I jako że zgłosiła się w OŚK2 jedynie Namiko, a jej ostatnia wizyta była w lutym, jakoś nie dziwne, że nikt nie oddał (jak ktoś jeszcze nie wie lub zapomniał, w "Statistics" w profilu można sprawdzić datę ostatniej wizyty).

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Viego napisał:
Już bez tego tematu widać ,że kilka osób dostało rangi ... od razu zrobiło się znacznie bardziej kolorowo na forum.
Rangi dałem po napisaniu tematu, a link do tego tematu jest w nagłówku, więc wydawało mi się, że jak ktoś zobaczy, że są wyniki, najpierw to otworzy, potem na sam dół zjedzie na c-box xd

Pomyśl, ile byśmy dostali prac, gdybyśmy zawiesili jeszcze wyżej poprzeczkę. Ale to akurat się da zrobić w następnym OŚK.
Btw, niech zgadnę, Writer miał za nisko poprzeczkę, nie? xd
Nie nei chodziło mi o writera :] ,tak na marginesie fajny tekst ^^.
Długi ,przemyślany ( przynajmniej tak mi się wydaje ) ,ajkichś błędó językowych ,czy logicznych nie wyłapałem - ładna parca :).

Viego napisał:
Zawiodłem się także na tym ,że nikt nie oddał pracy w MovieMaker ( Feli nawet nie startował ... czemu ? )
Bo Feli dostał tytuł Movie Makera w pierwszym OŚK xP
I jako że zgłosiła się w OŚK2 jedynie Namiko, a jej ostatnia wizyta była w lutym, jakoś nie dziwne, że nikt nie oddał (jak ktoś jeszcze nie wie lub zapomniał, w "Statistics" w profilu można sprawdzić datę ostatniej wizyty).
UPS - Fail T-T

Wiesz co? Może następnym razem, jeśli bym się zgłaszał na Writera (tak dla utrwalenia tytułu, bo czemu by się znów nie sprawdzić), napiszę coś w moim języku erfelańskim xd

I ze względu na fakt ,że nikt tego nie zrozumie możesz napisać tam cokolwiek chcesz XD



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Sro Kwi 20, 2011 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz

Death

Death
First Child
First Child
Cóż, zgadzam się, moja praca nie powala, i jest wręcz nudna i cholernie krótka. Powiem tyle, że nie miałem na nią pomysłu. Dla mnie temat nie pozwalał rozwinąć fantazji. Zapewne zaraz odpisze tutaj Viego:"Przecież ja napisałem tak dużo i tak ciekawie, a ty nie mogłeś ruszyć łbem i czegoś wymyślić? 🤦 " Odpowiem na to tylko tyle, że ktoś kto temat wymyślił,(bo zapewne to byłeś ty) miał już gotową wizję pracy.

Temat był nudny, bo:
Nie pozwalał rozwinąć fantazji
Piszącego ograniczała historia.

Następnym razem proszę o coś bardziej fantastycznego, np: "odkrycie obcych", "wojna na innym świecie" itd. Te tematy wymagają od autora myślenia, bo ON MUSI WTEDY SAM COŚ WYMYŚLIĆ, a jednocześnie nie jest ograniczany przez Historię. Pewnie ktoś powie, że po prostu nie umiem pisać. Moja odpowiedź brzmi: napisz coś sam!

P.S

Viego ten sarkazm nie jest po to by cię obrazić.

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Prace nie są złe, ale dziwi mnie dolna poprzeczka rangi "Animator". Z tego co się dowiedziałem od Dase'a to myślałem, że jest większa. Moim zdaniem za dużo osób dostało wymarzoną rangę, ale ode mnie to nie zależy. (Wiedząc o takim poziomie to sam bym zrobił prace, no ale...)

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
W tym stanie emocjonalnym możesz pewnie nie uwierzyć w jakiekolwiek moje słowo, ale co mi tam.
Feli nie brał udziału w ustalaniu tematyki na Animatora.
Dase nie brał udziału w ustalaniu tematyki na Animatora i MoPa.
Yoh nie brał udziału w ustalaniu tematyki na Oparatora i Wipera (na Writera tak, bo się wypisał jeszcze przed pierwszymi ustaleniami).
Ja zaś nie brałem udziału w ustalaniu tematyki na Writera.

Dodatkowo, prace nad moim tekstem rozpocząłem w ten sam dzień, w którym dałem newsa o tematach i terminach - wtorek, 5/04/11. Poświęciłem temu jedno popołudnie i potem odrobinkę poprawiałem, by oddać w sobotę 9/04/11.

I uwierz mi, temat był dla mnie naprawdę lipny, bo gdybym miał możliwość, zakończyłbym każdy jeden konflikt zbrojny na tej planecie. A tu mam nagle pisać tekst o drugiej wojnie, no ja pieprzę.

Przy okazji, zastanów się nad jeszcze jedną rzeczą:
Czy gdyby ktoś z GTW miał już gotową pracę przed terminem, nie myślisz, że byśmy się umówili, że wszyscy już swoje zrobimy? W ten sposób Dase by nie dostał warna za MoPa (zwyczajnie zapomniał, że się zapisał...) i nie wypisał z Animatora, Yoh nie wypisał z Wipera i Writera, a na pracę Feliego nie musiałbym czekać do samej północy (miał szczęście, udało mu się zmieścić w limicie czasu).

Mi również by pasowało coś bardziej podchodzącego pod sci-fi, co już od dawna powinieneś wiedzieć, bo nie pierwszy dzień jestem tu adminem. Gdybym miał jakikolwiek wpływ na temat, na bank by było coś futurystycznego, z domieszką astronomii.

Odpowiem na to tylko tyle, że ktoś kto temat wymyślił,(bo zapewne to byłeś ty) miał już gotową wizję pracy.
P.S

Viego ten sarkazm nie jest po to by cię obrazić.
Derp.

Death

Death
First Child
First Child
Pozostaje mi tylko nadzieja na lepszą przyszłość...

Fajnie, że wszystko sobie wyjaśniliśmy.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Prace nie są złe, ale dziwi mnie dolna poprzeczka rangi "Animator".
Naprawdę niewiele osób się zgłosiło. Rzeczywiście, praca nie była powalająca, ale tematyka nieco wymagająca.

Zbir, zapewne chodzi Ci również o mnie, jeżeli miałbyś wymieniać osoby na których się zawiodłeś. Cóż, moja praca może powalająca nie była (miały być jeszcze skrzydła i samo wykonanie bym również poprawił), ale jestem z niej dumny. Nie stosuję już cieniowania trzy tonowego, dwa tony tu mógłbym poprawić, ale ogólne wrażenie raczej nie jest złe.

Sami wykonał na MPX kawał dobrej roboty, ale górna część pracy mogłaby być odrobinkę lepiej wykonana. Mimo to, i tak mnie zaskoczył.

Reszta..? Prace ogólnie dobre, miejscami niektóre by można było wykonać lepiej, ale źle nie jest. Chyba.. xD
No i gratuluję innym otrzymania nowej rangi. Wreszcie mamy grafików, Viego wiesz co to oznacza! xD

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Bombi napisał:Prace nie są złe, ale dziwi mnie dolna poprzeczka rangi "Animator". Z tego co się dowiedziałem od Dase'a to myślałem, że jest większa. Moim zdaniem za dużo osób dostało wymarzoną rangę, ale ode mnie to nie zależy. (Wiedząc o takim poziomie to sam bym zrobił prace, no ale...)

wtf?
Jak to nie znałeś poprzeczki, widziałeś kto się wypisał; zostaliśmy Ja i Pitu, jakbyś się nie wypisał byś wiedział. W ogóle nawet, mogę zadać proste pytanie, dlaczego nie zrobiłeś? Ja to wysoka poprzeczka, Pitu?
Dziwne bo zrezygnowałeś z powodu "braku chęci i czasu", właśnie, skill to jedno, czas drugie a chęci też trzeba mieć. Mogłem zrobić lepszą pracę, ale zostawiłem sobie większość na ostatni dzień.

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Feli, ty nie jesteś poprzeczką, ani Pitu. Z tego co się dowiedziałem od Dase'a to może być tak, że żadna osoba nie dostaję Rangi. To była tylko moja opinia.

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Bo może tak być, ale Feli ją dostał. Za to, że zrobił krótszą pracę niż trzeba i że oddał jako jedyny. Skilla też ma. (tak, drugie zdanie jest sarkastyczne, trzecie jest prawdziwe).

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
o mam warna ;d

Gratuluje wszystkim co zdobyli to co chcieli ;d

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Gratuluję wszystkim zwycięzcom. Będziecie teraz szpanować kolorowymi nickami ;d

No, a ja na pewno xP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.