Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 40]

26[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 18, 2010 9:20 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Grimmjow.

Włoski ma bardzo dobre. Cienie na nich miodzio. Wyszły ci bardzo dobrze, jakbym patrzył na obrazek :D.

Ubranko także miodzio. twoje prace teraz tak się polepszyły że lepsze są od Seza :D. Mam nadzieję na więcej takich prac bo ocenianie to czysta przyjemność.

Spodnie także pycha. Cienie jak mówiłem zajebiste! Innego słowa nie mogę powiedzieć :D!

Buty też w miarę :).

Ocena: 10/10

Ulqiorra.

Trochę ci maska chyba nie wyszła. Ale włoski spoko. Cienie na twarzy także.

Buzka także miodzio. Jak ty takie postępy zrobiłeś? Powiedz! też tak chcę!

Spodnie także supcio! Cienie bardzo dobre. Kontury są oznaczone podobnym kolorem do szarego :).

Buty są... takie same :D.

Ocena: 10/10

Średnia: 10/10 :D.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

27[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 18, 2010 11:45 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Praca nawet nawet O.o. Zacznę najpierw od studenta z mieczykiem :P. Włoski wyszły fajnie, cieniowanie jest dobre, jednak coś tam brakuje do perfekcji, odcienie włosów nie podobają mi się. Twarzy w twoim wykonaniu nie lubię, cieniowanie nijakie, jeszcze te oczy, daj najlepiej tam czarne pikselki zamiast tych niebieskich >.<. Cieniowanie na 'mundurku' dziwne, trochę za jasne odcienie :S. Dłuższa koszula lepiej wygląda tylko te cienie :P. Dziwne cieniowanie na pasku, niezbyt podoba mi się. Spodnie sukszą :<, nie podobają mi się w ogóle, buty ujdą ;d.


Grimmek i Ulek. Włosy Grimka z daleka wyglądają wykurwiście po przybliżeniu mi zbrzydły, niezbyt fajne :/. U Ulq nie podoba mi się ta lekko maska i cieniowanie na włosach, reszta spox. Dziwne cieniowanie na twarzy, u Grimka kolor oczu miesza sie z włosami i nie fajnie to wygląda, wręcz suxi! Stroje jeszcze ujdą ale cieniowanie nie ;/. Prawy kapeć( u nas lewy) wygląda jakoś dziwnie x/.


Ogółem opareksy są dobre.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

28[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 19, 2010 2:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Update 1.0.0.3 xD

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Dmj3izb0uflvrpdv45s

Poprawiłem kilka błędów, i proszę o ocenki xD. Jak coś się nie podoba, bądź coś dodać, to piszcie :^^: .

29[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 19, 2010 2:41 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Ładny Opar ;]
Ale nie podoba mi się kolor włosów

I ręce jak wychodzą z tego rękawa to jak by tam miał Patyki w tym rękawie xD

9.999999999999999999/10

30[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 19, 2010 4:22 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
NO więc ..
1. Bardzo ładne włoski , jka i ich cienie, ciuszki cool cienie spox, ładny miecz.
2.Ciuchy i włoski bardzo ładne, cienie dobrze dobrane.
Oparki bardzo ładnie się prezentują.
JKa dal mnie to będe: :sparta1010:

31[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sty 20, 2010 8:36 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
No więc Grimmjow wyszedł ci świetnie a Uleq trochę gruby :/
Włoski podobne, maska też, kurtka jest trochę dziwna : O Pas mi się podoba tak samo jak klata i cieniowanie skóry.Cieniowanie ręki Ci coś nie wyszło x/ Dół ubioru jest dobry.
Ulqiorra wyszedł taki mały i gruby szczególnie ręka xd.Włoski niby fajne ale płaski ;/ Maska spoko.Cieniowanie też bardzo dobre, dół wyszedł Ci lepiej niż Grimmowi.Ogólnie popraw To co powiedziałem i będzie git bo oparki są dobre.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'- 3KP
/S

32[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sty 20, 2010 10:07 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Więc Yoszu... Te spodnie wyglądają nieco lepiej, lecz troszkę jeszcze przydała by się poprawa. A mianowicie te ciemniejsze kreski, nieco rozjaśnić w środku i doprowadzić do końca. No i może ten ciemniejszy pasek lekka skrzywić, aby tak przechodził przez środek nogawki. To jeśli chodzi o spodnie ogółem ;>
'Grimikov' - Włosy według mnie wyszły Ci za duże. No i jak tak patrzę, to on nie miał aż takich wielkich kosmyków, lecz małe rozczochrane nieco włoski. No i według mnie te kosmyki które spadają mu na twarz powinny być bardziej widoczne.
Twarz, akurat tutaj mi się podoba. Tak fajnie dopasowałeś tą część maski i ją pocieniowałeś.
Tors - No ta kurtałka wygląda nawet dobrze. Tylko zastanawiam się co ma przestawiać to czarne na jego środki klaty. Przecież on tą 'dziurę' miał gdzie indziej. To wszystko jeśli chodzi o 'Grimikova'
Następny BatmanUlqu - On cały mi się jakoś tak nie podoba i nie za bardzo podobny do pierwowzoru ;s Te jego włosy wydają się być zbyt długie i za bardzo 'odchodzić' od głowy. Ta jego część maski powinna być troszkę inaczej położona. Jego strój jakoś tak dziwnie wygląda. Być może, że trudno na takiej małej przestrzeni zrobić odpowiedni efekt. Więc się nie czepiam aż tak ;P

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'- 3KP
/S

33[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 21, 2010 3:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Rppb9noinv1lnf6afua

Oceniajcie, piszcie co zmienić, co dodać. Dopiero, się uczę xd

34[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 21, 2010 4:31 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dopiero, się uczę xd
Przestań kłamać, bo cię zdzielę.
Opary są zajebistokurwiastyczne!

#1. Chad idealnie zrobiony! Dobrze odwzorowany, pierwsza forma ma fajnie zrobioną bluzę, lecz dziwnie pocieniowaną. Spodnie dobrze pocieniowane, fajnie zagięcia, zgięcia itd.
Druga forma - wiadomo, sama ręka zmieniona, dobry kształt - świetnie odwzorowane! To samo tyczy się trzeciej formy ;)

#2. Yyy aż strach się przyznać...zapomniałem jego imienia...a przecież byłem takim fanem bleacha! Fail...x< Ale jedziemy - pierwsza wersja wygląda świetnie, najlepsze są tutaj włosy i spodnie, zarąbiście pocieniowane, po prostu KOX. Bluza taka sobie. Druga wersja - dobry strój, fajnie pocieniowany, dobrze odwzorowany, nawet co do niektórych nierówności na ... tym stroju ;D Trzecia i czwarta wersja są równie dobre.

#3. To pierwsze to...Inue ta? Słaba x< Strasznie słaba, niezbyt dobrze odwzorowana, nad nią przydałoby się popracować. Najbardziej w oczy rzucają się zrąbane włosy...I TE GAŁY! Co to za oczy? Człowieku...to samo u Rukii, strasznie duże gały. Włosy też popraw....niestety kobiety niezbyt dobrze ci wychodzą "pozostań przy chłopcach" (ha! Ale to zabrzmiało xDDD).

#4. Grimmjow the best! Najlepszy twój opar, człowieku - KOX! Włosy zarąbiście pocieniowane, kolor przepiękny, strój dobrze odwzorowany - normalnie kox! Co do Ulqiorry (sry jeżeli źle napisałem) to nogi ma zbyt szeroko rozstawione, to nie prostytutka, popraw to x> Reszta w miare.

Podsumowując, przestań pierdzielić że się dopiero uczysz (chociaż człowiek uczy się całe życie...) bo prace masz rewelacyjne! Mało minusów, więcej plusów, popraw niektóre błędy i NAUCZ SIĘ ROBIĆ KOBIETY! xD Jak na razie 9/10
Pozdrawiam, Dase.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

35[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 22, 2010 1:17 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Czad jest dobry. Wszystkie opary mi się podobają. Dobrze że widziałem już jego formę ostatnią bo bym nie wiedział co to jest ten 3 opar. Cieniowanie spoko. Jak będziesz miał czas rób sprity z tego a na pewno będą latać w necie!

Ocena: 10/10

Ishida też bardzo dobry. Cieniowanie jest dużo lepsze niż na Yoh'u! Rób takie sprity :P. Wszystko pasuje do Ishidy. Nie mam zaprzeczeń.

Ocena: 10/10

Inoue i Rukia są kox. Rób z tego wszystkiego sprity a będę używał :). Wiesz że jesteś dużo lepszy od tych maniaków w paint'cie na Vortex'ie? Przynajmniej ja tak myślę.

Ocena: 10/10

Ich już oceniałem więc nie oceniam bo wszystko jest bardzo dobre. Wszystko mi się podoba więc rób już sprity, nie Wipy :P.




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

36[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 3:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 7bcbu7erpxzi1wv7015z
100% Custom By Me.

Mój pierwszy OPAR, robiony zupełnie od zera.
Wiem że słaby, bo nie jest on z żadnego Base czy czegoś takiego. Poprostu, 100% Custom.

Oceniajcie, a odwdzięczę się tym samym :)

37[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 4:07 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Jak to jest robione Od Zera to Wygląda Wyjeb*^@*# Kolor Ogona i skóry Identyko zabrany z Frezzy xD , ma Troche krzywą Twarz no ale Jak od zera to Cienie ma Średnie...


Ocena 8/10

38[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 4:12 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No nieźle!
Od początku sam :D
Zajebiś... wygląda, łeb ten drugi ma dziwny, ale ten pierwszy lepszy :P
Klata, ogon, ręce (chyba u niego to będą łąpy :D ) są wypas.
Koxisz Yoh.

:spartabest: :sparta1010:

39[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 5:19 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ocenie ci tego Frezera!
To jest takie ładne, że można by pomyśleć, że nie ty robiłeś, tylko z gry wyciągnełeś!
Chyba jesteś najlepszy w grafice ze wszystkich, bo żadko kto chce się z tobą pojedynkować!

Co do porównania tych dwóch Frezerów który lepszy to mam dylemat oba są zajebiste!
No ale trudno ten drugi fajniejszy!

Jedyny minus to te różowe mięśnie są brzydkie, w nogach!

9,5/10 :afro:

40[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 6:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poprawiona wersja Freezy i Dio Brando. Oceniajcie :)

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Ec5v44p42vnvo7uh47v0
[O-S-W] by Yoh - Page 2 1wc8qm2svaqlhpi4klq
100% Custom By Me



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Sty 23, 2010 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz

41[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 6:45 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Dio - Ładne kontury jak samemu robione ^_^ Moje zdanie jest takie że jest za żółty ale Cienie Są Spox i włoski Piękne Ladą Kurtkę mu zrobiłeś



Frezer Ma prostsza Twarz i lepsze cienie


Za all 9,87/10

42[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 7:00 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Robisz się tak dobry jak Sezu o ile nie lepszy!
I powtarzam, zajebie ci jak mi jeszcze raz powiesz, że to jest słabe :P
Freeza - Zajebiste cienie, prosty i nie jest krzywulcem, zajebiste kolory, dobrze odwzorowany - cudo.
Dio Brando - ciut przechylony...ale to chyba tak miało być ^^ Cienie i kolory zajebiste.
Ogólnie...nie powiem ćwicz bo już widać, że ćwiczyłeś. Robisz zajebiste opary, nie wiem czemu twój sprit jest taki słaby x< I BŁAGAM CIĘ - RÓB SPRITY DO AKCJI SPRITY BY ARS BO SĄ ZAJEBISTE! xD
Pzdr, Dase.


Yoh nie jest dobry!!! Nie!!!!
Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

43[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 7:12 pm

Aragami^

Aragami^
Saiyan
Saiyan
1.Fuzja Yoha i Sołtiego. Stare umiejętności nic nie dodane co to za szrama na twrzy.Cieniowanie spodni\ za słabe ale to pewnie dlatego że na lapie jestem 8/10
2.Sayian'jin pochodzący z ziemi. podoba mi isę ma taki swój styl. 7/10
3.Ojciec Ichigo nie poznałem go ale outfit shinigami lightowy 8/10
4.Yoh Shinigami jego miecz jest bardzo fajny nie podoba mi się cieniowanie
dolnej szaty. 9/10
5.Base.Fajne ale słabe cieniowane bardzo oryginalne.6/10.Słaba klata
6.Yoh z moim creditem. Co ja w nim zrobiłem włosy bardzo fajne i cieniowanie ryja
9/10
7.Ten dziwny typ z fajną maską głupie cieniowanie ale dam ci te 6/10
8.Uluqiora i Grimjoww. Zajebiste cieniowanie twoje najlepsze oparki! 10/10
próbowałeś z czarnymi konturami?


TE Z BLEACHA

CHADO - ty nupie wygrałeś nim ze mną^^ bardzo fajna koszulka i włosy.
Bardzo przypomina Chada. 7/10

QUINCY - nie podoba mi się taki jakiś prosty.... i nie wyrazisty 5/10

BABKI - Idealne fajne oczy stylowe ale takie jakieś nie lswowe^^ 8/10


FREEZA -Każdy freza wygląda zawsze tak samo 6/10

TYPEK ŻÓŁTY - bardzo fajny i stylowy ale jakiś taki chudy i małe włosy ma 6/10

44[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 7:40 pm

divers

avatar
Namekian
Namekian
Więc zaczne od początku ;]
Fuzja Bardzo mi się podoba idealne cienie oraz kolory,poprostu idealnie Ci to wyszło.
Bardzo dobrze "zfuzjowałeś" włosy;]
A więc nr1 mi się bardzo podoba oby tak dalej ;]
10/10

Nr2 Tu widzę że ładnie dobrałeś cienie i kolory lecz ten mi się mniej podoba od wcześniejszego
Ale też fajnie ;) Najlepsze to chyba włosy zrobiłeś ;]

9/10

Nr.3

No tu to aż miło się patrzy idealne cienie i rozjaśnienie.. :) Bardzo mi się podoba również strój i te sandały.. :D

10/10

Nr.4

No tu mi się podobają bardzo włosy i ten miecz sam go robiłeś? :D
Cieniowanie jak zwylke idealne .

10/10

Base może być ;] Nie wiem co mam o tym powiedzieć nie mam zdania niby fajne ale coś mi się w nim nie podoba ;] Chodź klata fajna ;]

9/10

Nr.6
No fajne fajne już sam nie wiem co napisać ;] Nie chce się poprostu powtarzać
Cienie i włoski idealne są
I te buty :D

10/10

Nr.7
Opuściłem base v2 i rivampa ;] Przechodze do next
Oczy śliczne ;] Maska .. poprostu brak mi słów Ty to masz talent :D
Pasek bardzo ładny no i te cieniowanie... ;]

10/10

Nr.8
To co w nr.7 ;]
10/10

Nr.9
Tutaj pięknie ;] Ten kołnierz poprostu idealny
Miecz i włosy też musisz mnie nauczyć robienia tych all włosków :D
Pasek miód i oczy bardzo ładne
10/10


Nr.10
Tu jest jeszcze lepiej niż w nr.9 idealne kontury pognieceń na "spodniach" jeżeli moge tak to nazwać ;]

10/10


Nr.11

Tu mam zastrzeżenia do 2 postaci
poprostu wygląda jak zombi xD
A do reszty nie mam zastrzeżeń
Idealne cieniowanie i kolorystyka

9/10

Nr.12
uuuuu co ja widze!! Jeżeli to jest od zera to masz naprawde talnet!!
Bardzo ładny !!Wszystko idealnie dopasowane kolory,cienie i ten ogon!!

10/10

Nr.13
Dio Brando nie wiem kto to jest nawet xD ale podoba mi się kolorystyka cienie i wszystko!!
Wcześniej jak na C-Boxie to pokazałeś to nie podobało mi się tak jak teraz!!

10/10


Ogólnie : 127/130

Średnia : 9.3/10

45[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 23, 2010 9:56 pm

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
1. Freeza - Ogółem wyszedł ci bardzo fajnie. Cienie super. Ale są pewne miejsca w których tak jakby na czarnych konturach jest np na ogonie ten kolor ogona.
2. Dio Brando - Jak zrobione 100 % przez ciebie to Dobry. Gorszy od Freezy ale dobry. Cienie super. Kontury super. Tylko te włosy jakieś taki spłaszczone.

46[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 24, 2010 11:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Obmm2ym72mpac2kckf60
100% Custom By Me

Furukawa Nagisa z Clannad.
Wiem że na LSW, trochę za "duża", ale to pierwsza kobieta robiona przeze mnie od zera xd

47[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 24, 2010 12:40 pm

Death

Death
First Child
First Child
nie no ten oparek wymiata!

-NIe jest robiony z żadnego base tylko wykonany od 0

-cienie są zajebiste

-ubranko jest "the best"

-włoski żądzą

-nie ma się do czego przyczepić!

:spartabest: :sparta1010:

Pozdro

48[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 24, 2010 12:53 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Jak ty to robiłeś od zera to ja chyba z krzesła spadne xD.Cienie są dobre nawet bardzo dobre.
Powiem to samo co Death ubranie jest "THE BEST".Włosy są zaje*****.
Nie mam żadnych zastrzeżeń.Robiłeś go od zera i to cenie 10/10

49[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 24, 2010 1:02 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Clannad sax! Ale mniejsza.

Włoski dosyć ciekawe, ale... ona ma czułki? Whatever, włoski mają dobre cienie. Twarz fajna, ale oczy i twarz wskazują na taką myśl: "ale kutas maluszek!". Popraw to, bo jest nieprzyjemnie. x< Strój jest fajny, ale czemu ona nie ma cyców? Każdy wie, że dziewczyny mają cyce! Cieni nie widać, ale trudno. Nogi takie grubszawe. No nie wiem czemu. Cieni nie widać. Jak na takiego buga boga, jak ty, mogłoby być lepiej.




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

50[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 24, 2010 3:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Dj1gbektgo4txcefqetz
100% Custom By Me

Zrobiłem sobie Goku. Włosy są w 100% moje. Wzorowałem się na ImageGoogle xd, choć w pewnych miejscach, musiałem spojrzeć na Old Wersje Spritów DB.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 40]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.