Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 21 z 40]

501[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lut 01, 2011 1:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie miałem zbytniego pomysłu na to jakiego OPAR'a mogę wykonać, postanowiłem więc że zrobię coś prostego, ale zarazem dobrego. No i wyszła nie zbyt oryginalna, ale myślę że ogólnie dobrze wyglądająca praca.
[O-S-W] by Yoh - Page 21 Opar1
Komentujcie i oceniajcie.

502[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lut 02, 2011 3:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Oceny się nie sypały, ale nie robię tego dla Was tylko dla siebie ^^ Kolejna praca, tym razem zrevampowana Silvia i poprawka Yoha.
[O-S-W] by Yoh - Page 21 Opar1

503[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lut 03, 2011 1:08 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Zrobię wyjątek dla ciebie ;3

Najpierw Yoh.
Na pierwszy rzut oka to wygląda dobrze ale cieniowanie włosków do poprawy tylko ta górna część cieniowania, to teraz rączki, i pierwsze co mi się tylko w tej jednej jasnej stronie nie podoba to to że cieniowanie z daleka jest bardzo mało widoczne (nie wiem czy efekt miał taki być). Do reszty nie ma się co uczepić ale ta ciemna strona spodni tu też cieniowanie jest mało widoczne. To chyba na tyle.

Silvia
Według mnie tu wyszły ci lepiej włoski ale jest zbyt ciemno przy tym lewym kosmyku, o wiele za dużo czarnego i psuje to efekt. Drugie to jest to cieniowanie znowu jasnej strony ale teraz spodni (miałeś to poprawić mówiłem ci na CB) więc może teraz to poprawisz. Reszta git i nie mam co oceniać bo wyglądają spoko.

Po tobie się tego nie spodziewałem że popełnisz tak widoczne (według mnie) błędy w cieniowaniu ale i tak masz ocenę :
8/10
[O-S-W] by Yoh - Page 21 Traini
PS: ZAWSZE CHCIAŁEM TO ZROBIĆ !!

KP: 2
/Yoh

504[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lut 03, 2011 1:58 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Yoh, fryz lepszy od tamtego, o wiele bardziej realistyczny niż gigantyczne włosowate banany, co prawda jest tam kilka zbędnych pixelów, ale to detal. Cieniowanie ogólnie spoko, tylko bark jakiś taki wielki się wydaje, ale jakoś ujdzie.

Silvia... eh ona wygląda jak żeńska wersja Yoh'a kolor włosów, ubiór także, A skoro to dziewczyna twojego Yoh'a to znaczy, że Yoh kocha siebie samego? Dobra poza tym to tak, cienie spoko ogółem. Portki zbyt nadmuchane, buty jakieś wysokie, ale jakoś to ujdzie. A i jeszcze te bandaże, przez nie i te jej oczy wygląda jak chłopczyca fighter.

KP: 1
/Feli

505[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lut 07, 2011 5:10 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Ok, ocenię Ci tylko Yoha, bo Sylwi mi się nie chciało szukać :awesomeface: .
Włosy - te mi się już bardziej podobają od old Yoha, cieniowanie mi się podoba, włosy też.
Bluza - "kształty" fajne, podobają mi się te "fałdki", a błędów nie umiałem znaleźć ._. .
Spodnie - cieniowanie podobne jak w tej wersji gdzie Yoh miał te duże włosy, więc raczej fajne :) .
Buty - brakuje mi tej dolnej czarnej kreski, ale to już twoja sprawa jakie robisz buty xD.
Cieniowanie skóry - podoba mi się i tyle.
Ogólnie postać pocieniowana dwu-tonowo i ładnie wykonana.

506[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lut 16, 2011 12:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Żeby nie było że nic w domu nie robię i tylko się obijam, to trzeba odświeżyć ten temat. Co prawda pracuję nad Spritem i na OPAR'y mam stosunkowo niewiele czasu, no ale żeby nie było, wrzucam OPAR'ki projektów jakie mam w planach. Co najważniejsze, każdy z nich ma własny szablonik i faceset. Gdy skończę Yoha, zabieram się za Silvię, następnie Shinji'ego i dalej za resztę.

[O-S-W] by Yoh - Page 21 Opary

Kobiece Base jeszcze poprawię. Rady członków Brygady SOS.. No, ale ogólnie raczej jest chyba całkiem dobrze, nie?

507[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lut 24, 2011 8:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 21 Bokser

[O-S-W] by Yoh - Page 21 Gemminoshi

Różnego rodzaju komentarze i ocenki mile widziane. Jak odzyskam neta, odwdzięczę się Wam. Oceniajcie prace które macie ochotę ocenić, a nie wszystkie na raz.

508[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 27, 2011 7:50 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Yosz ! Jako iż dawno nic nie oceniałem i jako iż nikt Ci tutaj biedny Yoszu nie napisał jeszcze :( Nad czym bardzo ubolewam, napiszę coś !
Zacznę od Boxera.
Pierwsze co mi się rzuca w oczy to bardzo kwadratowe spodenki. Przez ten prosty biały pasek. Lewa nogawka powinna być lekko na skos, wtedy wypadłby o wiele lepszy efekt. Chociaż same w Sobie nie są złe. Następnie to cienie nóg, straszne. Niby jakieś umięśnione kolana miały wyjść, lecz nie wyszło Ci to jakoś :( Za dużo ciemnego odcienia dodałeś w pewnych miejscach gdzie zupełnie nie powinno go być. Buty są dobre o dziwo ^^ Rękawice bardzo mi się podobają oraz jego klata. Taka prosta, nie wymagająca dużo pracy, lecz i też dopracowana. To na tyle jeśli chodzi o Boxera. Przechodzimy do tego drugiego Pana.
Ja bym troszkę jeszcze poprawił cieniowanie kosmyków co spadają na twarz, oraz ciemny odcień nad nimi, słabo to się reprezentuje. A co do spodni, to prawa tym razem nogawka jest zbyt kwadratowa w porównaniu do lewej. Mięśnie ręki także dosyć słabo Ci poszły, oraz bandaż na obu rękach. Nie cieniuj dwoma tonami, bo nie wychodzi Ci to za bardzo :P

Btw. A wiesz co Yoszu ?
Tak wyzywałeś Sołtysa, że robi tyle wersji Swojego sprita, a sam teraz to samo czynisz ze Sprite ^^ MDasudhaSUDh U!1!!!

3kp

509[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Mar 15, 2011 12:10 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za ocenę. Niestety, ja aktualnie nie mam jak ocenić Wam OPAR'ów.
Tu propozycja. Każdy kto chce ocenę niech wali do mnie na PW z linkiem do swojego tematu. Jak odzyskam neta zobaczę co z siebie wyduszę :d

Co do OPAR'ów.. No cóż.. Nic nie ma za darmo xd Oceńcie jak znajdziecie chwilę jedną z poniższych prac.

[O-S-W] by Yoh - Page 21 Femalebase [O-S-W] by Yoh - Page 21 Malebase

To OPAR'ki Yoha oraz Silvii wykonane na powyższych Base:
[O-S-W] by Yoh - Page 21 Silviayohschoolsuit

No i na koniec.. Co by było gdybym nie zaczął robić Custom Sprita, a chciał zaktualizować na jakimś base swoją poprzednią wersję? Oto odpowiedź:
[O-S-W] by Yoh - Page 21 Yohotherbases

Komentarze i oceny mile widziane.
Odwdzięczę się ; )
I oceniajcie prace które chcecie ocenić, a nie wszystkie xd

510[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Mar 15, 2011 1:56 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Nikt Ci nie ocenia Yohu to ja Ci ocenie. A co tam !
Zacznę od tych z poprzedniej strony ( Daruje sobie poprzednie 33 xd Wybacz)
To będzie ocenka z mojego punktu widzenia , nie bierz tego do siebie bo ja się nie znam.

Vegetto
Bardzo fajnie pocieniowany , taki przykokasny ale jakoś tak zbyt poważny xd Wiesz o co chodzi mam nadzieje. No i jakoś włoski wydają mi się jakieś takie...dziwne ? Zbyt duże nie wiem. Ogólnie bardzo fajnie się prezentuje.

Ulquiorra Cifer, Cuarto Espada.
Świetny. Nie mam nic do zarzucenia. Ładne cienie(tylko ta maska jakaś taka nijaka , jak by nie była pocieniowana a jest ) , ubiór , włoski.

Cóś
Twarz 1 kolorem pocieniowana i to ciemnym. Prawie cała ;x Nie podoba mi się. Do tego włoski jakieś takie...dziwne (?) Reszta ok.

Silvia i Yoh
Yoh ... dobrze widze ? : O Nie wiem po prostu. Ta fryzura jakoś do mnie nie trafia. To nie Yoh. Ale mimo wszystko ładnie wykonany oparek ( Nie podoba mi się cieniowanie ogólnie bo nie lubie takiego stylu. Choć wszystko wygląda ładnie to to do mnie nie trafia ) Silvia , jej włosy wyglądają na takie ... małe. Z góry. Nie podobają mi się. Według mnie jej włosy są po prostu słabe.
( Co ona ma na szyi ? Wygląda jak krzyż z Rosario To Vampire xd Takie skojarzenie moje ). A reszta jest ok.

Yoh'o Revampo cosie

Jeeeny ! Więcej się nie dało ? XD Już postawiłem sobie za punkt honoru ocenienie tej całej poprzedniej strony ale nie ułatwiasz ;x Ten 1 to Yoh'o podobne coś , tzn. Te włosy do mnie nie trafiają. Dziwne jakieś , za bardzo do tyłu. Ten drugi to remake old Yoha ? Jeżeli tak to... Ehh Musze się przyzwyczaić do tego twojego stylu. Akurat ta postać (dla mnie to nie old Yoh) jest bardzo fajnie wykonana i po prostu wygląda ładnie. Tego 3 rozpoznaje i również jest spoko ( gdzie jego miecz ? ). Bubu może być , Silvie oceniłem u góry , Ta wygląda fajnie ( przypomina mi taką jedną z baka to test ) a ta/ten trzeci jakoś mi się nie podoba xD A Chibi Yoh jest Kawaii <3 ( Zajebisty , słodziaśny i wg xD )

???

Bokser jest fajny (ta 2 poza jest boska) , ten niżej jakiś bez duszy i taki o...poprawnie wykonany.

Base

No i ostatnie : D ! Female base wygląda...dziwnie ? Za gruba u góry za chuda na dole. Takie mam wrażenie. Malee base perfect. Silvia wygląda ładnie ale włosy mi nie pasują , Yoh to samo. Yoh na różnych base... ujdzie xd Ale niektóre są baaardzo dziwne (patrze na ciebie przedostatni yoszu ! )

Goku (Str 33)
Bardzo fajny. Dobry ubiór , cienie i włosy. Tylko ten kosmyk po lewej jest stanowczo za mały. A tak to świetne : D

Yoh(?) (Str 33)
Bardzo dziwne i nie fajne ( chodzi mi o te wersje po prawej , mniejsze , z gorszymi włosami ) ;x Nie podoba mi się wcale. Po prostu =/ ( bez obrazy ale serio mi się nie podoba )



HA ! i koniec : D Dałem rade ;x To teraz przyślij mi krate piwa i będziemy kwita (adres na pw). A tak na serio to możesz mi odpisać na tego posta po prostu albo zedytować go kolorkiem i będę usatysfakcjonowany.


@Edit
A Sobie jeszcze ze strony 33 ocenie.
Tak btw. Kijowe miejsce na guziczek edit , zawsze lubiłem mieć go w prawym górnym rogu a nie dolnym =/

KP: 3
/Yoh

511[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Mar 22, 2011 2:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za ocenę, Pucolu :d Nagroda w postaci trzech KP Cię nie ominęła. A tymczasem.. Aktualizacja OPAR'ów na pierwszej stronie oraz nowa praca.. Nie jest świeża, ale jak nie wrzucę jej teraz to kiedy xD?

[O-S-W] by Yoh - Page 21 Brollylssj8thmovie

A jak będziecie chcieli sobie nabić KP lub nie oceniać tego koksa na górze, to daję jeszcze:

[O-S-W] by Yoh - Page 21 Evangelionspilots

512[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Mar 22, 2011 10:16 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Ej kurde ! Liczyłem na jakieś odwołanie się do mojej opinii w postaci dłuższego posta lub jakiegoś dłuższego edita kolorem a nie jakimś Ka Pe , twoja wypowiedź jest więcej warta! Ja żądam od ciebie tego : ( Nie po to się staram i jako jedyny oceniam twoje wypociny by dostać 3 "Ka Pe". Mam nadzieje że zrozumiałeś swój błąd. I moje wywody na ten temat są pewnie 2x dłuższe od oceny ale co tam.

Brolly
Z bliska (w paincie) wszystko wygląda ładnie. Mimo że nie zcierpie nigdy brak wielu czarnych pixeli (co ty z tym masz? im mniej czarnych pixeli tym lepszy opar ? ;x Już nawet w podeszwach usuwasz bo "taka moda") , tak jak i nie zcierpie 2 tonowego cieniowania. To mimo wszystko z bliska wygląda na bardzo fajną i dokładną prace. Cienie , szczegóły itp. wszystko jest na swoim miejscu (prócz czarnych pixeli) i zapiera dech w piersiach. Z daleka cienie , szczegóły itp. nadal wyglądają świetnie. W drugiej pozie z daleka łapy wyglądają jak flaki (przynajmniej tak mi się zdaje) , a jego głowa (z daleka) wygląda dziwnie i nie ładnie. Włosy Ci nie wyszły tak samo jak twarz. Głowa to największy minus tej pracki. Ale mimo wszystko i tak ładnie to wygląda.

Piloci
Ta pierwsza (Właśnie , chyba w każdym anime jest typiara z pomarańczowymi włosami o wielkich...oczach. W przynajmniej w większości.) Z bliska wszystko jest fajnie. Ale z daleka wszystko traci urok , i brak tych czarnych pixeli jak i to 2 tonowe cieniowanie. Najbardziej w niej podobają mi się włosy. Fajne cienie i kontury. Reszta średnia.

Ta druga ( Przypomina mi taką z Rosario To Vampire z niebieskimi włosami xd Lizaka jej brakuje ). Twarz zbyt zlewa się z kostiumem (kolory) chyba że tak to miało wyglądać. Włosy nadal najfajniejsze w całej pracy. Ale kostium wydaje sie być lepszy niż poprzedni (może ze względu na kolory jakoś bardziej mi do gustu przypadła ta praca).

Ten trzeci ( Sorki że tak numerkami ale nie oglądałem tego anime xd Pierwsze co mi namyśl przyszło z jego twarzy to taki typ z Kaze no Stigma. ) Największy plus to chyba to że ma większe ... oczy niż poprzedniczki (tak wiem suchar ). Ogólnie chyba najgorszy , taki nijaki. Cienie słabo widoczne (z "daleka" ) i jakoś tak mi się nie podoba ta praca. Ale włosy i tak świetne xd

Ps. Weź zrób dla mnie oparka w "starym stylu" czyli ze wszystkimi czarnymi pixelami na swoim miejscu i 3 tonowym cieniowaniem ( potrafisz jeszcze ? ^.^).
Ps2. Licze na jakąś odpowiedź albo fajny edit ;x


KP: 3
/Feli

513[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Mar 23, 2011 3:08 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Ocenie Ci tylko Broly'ego...
Góra opara dziwnie Ci wyszła, ale dolna część opara jest bardzo fajna. Po kolei.. więc góra włosy a raczej ich cieniowanie nie podoba mi sięcałkiem nie pasują do głowy albo bynajmniej w tej drugiej ' pozie ' strasznie dziko. Klata ogólnie mięśnie ciała wszystko fajnie gra ładnie to ogarnąłeś wyszczególniłeś no ale te brak konturów czarnych w niektórych miejscach jak dla mnie w ogóle nie potrzebny. Spodnie oraz ta szata czy chu wie co - ładnie to zrobiłeś i nawet widać co jest nad czym więc ładnie się prezentuje. Druga poza cała mi się nie podoba nie dość że ręka jakaś krzywa to ta morda też jakaś blee. Ogólnie opar ładny ale nie oddaje całej urody Broly'ego i twojego skilla.

514[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Mar 24, 2011 1:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Raczej zapomniałem jak to jest cieniować trzy-tonowo. Przyzwyczaiłem się do cieniowania dwu-tonowego, ale na twoją prośbę wykonałem OPAR'a, którego cieniowałem wyłącznie trzy-tonowo. Efekt według mnie jest lepszy od cieniowania dwu-tonowego tylko w przypadku włosów.
[O-S-W] by Yoh - Page 21 92345051

515[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Mar 24, 2011 2:30 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Kształt włosków jest fajny, cieniowanie super. Kurtka i rękawice mają ciekawy kształt, cieniowanie też niczego sobie. Bluzka pasuje do reszty ubrania. Spodnie mają ładny kolor, ale jakoś nie pasuje mi on do kurtki. Cienie mają dobre, a może gdyby je trochę przyciemnić? Buty jak to buty, fajne :D. Ogólnie to bardzo fajny opar, ale kolor spodni i kurtki razem mi nie pasuje. Może te spodnie za jasne :P.

516[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Mar 24, 2011 2:56 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc postaram Ci się odwdzięczyć i ocenić kilka prac. Może zacznimy od Brollyego.
Kolejny zupełnie inaczej wykonany Brolly ,ciekawy jestem czemu co chwilę go odpicowujesz ? Eh nie ważne bierzmy się do oceniania. Tradycyjnie od włosów.
Tak więc włosy wyglądają ogółem jak na włosy raczej średnio. Widać ,że ich kształt nie był w żadnym stopniu przemyślany ,nie wspominając o tym ,że ich wygląd ( z wyjątkiem samego koloru ) nijak się ma do tych Brollyego. Jego twarz jest zbyt spokojna ,brakuje mi tu wyrazu twarzy psychola. Niby próbowałeś to ująć w 2. pozie ,ale szczerze mówiąc słabo to wyszło. Może to ze względu na to ,że nic tam nie widać... Co do torsu to wygląda ok ,nie licząc tych niepotrzebnych czarnych pixeli. Jest tam na nie zdecydowanie zbyt jasno. Gdybyś miał 3 najciemniejszy ton ,to mógłbyś ewentualnie się w to pobawić ,ale w chwili obecnej najlepiej byłoby gdybyś się ich pozbył. Jego barki są zdecydowanie za małe. Ręce ładnie zrobione. Tuatj ze względu na większą ilość czarnych pixeli nie wygląda to źle. Bransoleta wygląda raczej ok ,ale co do dłoni ,to jest ona zdecydowanie za duża ,żeby zostawić ją bez palców. Ten czerwony element wygląda całkiem ładnie ,ale gdybyś użył nieco jaśniejszego ,najciemniejszego koloru ( masło maślane ... ) ,to byłboby to zdecydowanei bardziej gładkie. Ten złoty element z klejnotem na środku mogłeś wykonać ciekawiej i podkreślić może bardziej to ,że owy klejnot jest bardziej okrągły niż prostokątny. Spodnie i buty pocieniowane ładnie ,nie mam większych zastrzeżeń. Co do drugiej pozy to jak ktoś już wcześniej wspomniał ,jego mięśnie zwyczajnie zwisają. To po pierwsze przez to ,że bicepsy są przesunięte za bardzo w prawo oraz są zwyczajnie za małe. Poza jest także zdecydowanie za sztywna. Jesteś leniem i nawet nie zmieniłeś mu rozstawu nóg. Rozszerz je ,zrób tak ,żeby trochę przykucał ,nie wiem ...po prostu pokombinuj.
Prócvz wyżej wymienionych błędów pozostaje kwestia ( w niektórych meijscach ) niepotrzebnych braków konturów oraz fakt ,że Brolly jest zdecydowanie za wysoki. Powinieneś go nie dość ,że obniżyć o kilka pixeli ,to poszerzyć go w barach. Jak na razie ten Brolly jeżeli mam być szczery wygląda dość śmiesznie. Daj sobie z robieniem n-ty raz tej samej pracy ,bo wygląda to coraz gorzej.Sama praca może nie jest gorsza od poprzednich ,ale strasznie nużące jest oglądanie 3 ,czy 4 raz tej samej pracy w Twoim wykonaniu.

Teraz przyszedł czas na tą ostatnią pracę.
Wlosy wyglądają bardzo dobrze ,jedynie pojedyncze pixele mógłbym zmienić według własnego uznania ,ale takich rzeczy nie warto opisywać na 3 strony.
Co do twarzy - wygląda słabo. Powinieneś popracować nad jej wyglądem a arczej samym cieniowaniem. Kurtka wykonana także stosunkowo cienko. Za duża ilość najciemniejszego tonu ,szczególnie na prawym barku ( jego barku ). Na tych przednich częściach OPAR'ow staraj sie nie stosować nadmiernej ilości tonu najciemnijszego. Z reguł najjaśniejszy i pośredni wystarcza. Koszulka nic ciekawego ,zwykła koszulka co tu można było wiele zrobić (?). Ręka i rękawiczka są ok. Spodnie mają mało ciekawy kolor ( ,ale to akurat kwestia gustu ) ,natomiast cienie są nieodpowiednio rozłożone. Jeżeli nie chciałeś kolorować ich całych najjaśniejszym kolorem i pozostawić ciemniejszy obszar ,to winieneś to zrobić mniej więcej w okolicach kolan ,a nie na udach gdzie dociera teoretycznie najwięcej światła ,bo tam spodnie powinny bardziej opinać nogi niż przy kolanach. Pozostaje także kwestia ich kształtu. Cały czas robisz prace tym samym ,jednym stylem. Włosy an dobrą sprawę wszystkie wyglądają sprawę i spodnie zawsze są nadmuchane jak to się tylko da. Przy postaciach z tak małą klatką piersiową i ( zazwyczaj ) opinającymi górnymi częściami ubioru ,nadmiernie nadmuchane spodnie wyglądają średnio. Z reguły jak są luźne spodnie to nie zwracam na to większej uwagi ,lecz w twoim wykonaniu one są wręcz okrągłe. Jeżeli chodzi o buty ... wyglądają ok.

KP: 3
/Yoh

517[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Mar 28, 2011 6:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Właściwie, nie "odpicowuję" jak to ująłeś ciągle Brolly'ego. Po prostu kiedy nie miałem internetu, robiłem te prace które uważałem za takie dzięki którym podskoczy mi trochę skill. Mimo że Brolly nie jest idealny, to z niektórymi rzeczami nie mogę się zgodzić.

Tak więc włosy wyglądają ogółem jak na włosy raczej średnio. Widać ,że ich kształt nie był w żadnym stopniu przemyślany ,nie wspominając o tym ,że ich wygląd ( z wyjątkiem samego koloru ) nijak się ma do tych Brollyego.
Nie miałem internetu, przyglądałem się na jedną tapetę z Brollym którą mam na komputerze, nic poza tym. Ich kształt, owszem był przemyślany. Albo jedziemy z pamięci, albo robimy z obrazków. Ja niestety, miałem tylko jeden pod ręką więc wzorowałem się właśnie na nim.

Jeżeli chodzi o czarne pixele to już kwestia gustu. Nie używam ich bo zwyczajnie mi się nie podoba efekt jaki później uzyskuję. Zbyt mocno podkreślona klatka piersiowa i tak dalej? Niee.

Jesteś leniem i nawet nie zmieniłeś mu rozstawu nóg. Rozszerz je ,zrób tak ,żeby trochę przykucał ,nie wiem ...po prostu pokombinuj.
Właściwie, byłem lekko śpiący jak robiłem drugą pozę. Jak znajdę czas to zrobię inną pozę do tego Brollyego, teraz zwyczajnie nie mam na to czasu.

Prócvz wyżej wymienionych błędów pozostaje kwestia ( w niektórych meijscach ) niepotrzebnych braków konturów oraz fakt ,że Brolly jest zdecydowanie za wysoki. Powinieneś go nie dość ,że obniżyć o kilka pixeli ,to poszerzyć go w barach.
Poszerzenie w barach i owszem, dzięki. Ale do cholery, mam go jeszcze skurczyć? Brak konturów to już przyzwyczajenie, nic na to nie poradzę. Powracając do wzrostu.. Nie zmniejszę go bo jest odpowiedni. Jedynie masa mięśniowa idzie tutaj do poprawy, ale nie będę robił z niego jakiegoś napakowanego krasnala ogrodowego ._.

Jak na razie ten Brolly jeżeli mam być szczery wygląda dość śmiesznie. Daj sobie z robieniem n-ty raz tej samej pracy ,bo wygląda to coraz gorzej.Sama praca może nie jest gorsza od poprzednich ,ale strasznie nużące jest oglądanie 3 ,czy 4 raz tej samej pracy w Twoim wykonaniu.
Jeżeli nie mam pomysłu na coś nowego, poprawiam to co robiłem kiedyś. Mimo że ten Brolly nie był poprawką żadnego, to nie przesadzaj że wygląda śmiesznie. Mimo wszystko:
- Robiłem go jak nie miałem neta, wzorowałem się na jednym obrazku.
- Miałem lekki zastój w LSW przez zje***y monitor.
- Włożyłem trochę czasu w to żeby wykonać tą pracę od zera na spieprzonym monitorze.

A poza tym, dzięki za ocenkę ;d

Żeby nie było zastoju, wrzucam coś nowego. Prace rozpocząłem jak nie miałem neta. Ale nie mając odpowiedniego wzoru nie mogłem go skończyć. Teraz udało mi się tego dokonać więc wrzucam finalną wersję xd

[O-S-W] by Yoh - Page 21 Spidermanv

518[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Mar 28, 2011 7:07 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No ci powiem, że kawał dobrej roboty :D
Wszystko, no może nie do końca, dopracowane jak na strój. Głowa wygląda bosko! Bardzo mi się podoba, oczywiście nie tylko kształt ważny, cienie też dobrze zrobione. Jeśli chodzi o górę (ręce i klata), to jest wszystko ok oprócz "rękawicy". Popatrzyłem se na zdjęcia w google i ona jest chyba za krótka. Pajączek na klacie jest super, i cienie na górze też. Dobra teraz spodnie i buty. Chciałem tu się przyczepić też do długości, lecz tym razem butów, ale widzę, że mają odpowiednią długość. Spodnie dobre jak również cienie na nich i butach. Druga poza jest świetna, mięśnie i reszta spoko. Aha nie podobają mi się trochę odwzorowane mięśnie w pierwszej pozie. Szczególnie na ręku. No wiesz, Spajdi miał tego bicha :D. A i jeszcze coś, kawałek ubrania w talii. Nie wiem czy czerwony powinien tak wchodzić na spodnie, zmniejsz go trochę :P
Ogólnie wygląd jest fantastyczny :) Myślę, że sporo czasu mu poświęciłeś.
Aha, druga poza to na pewno Custom, pierwszą wziąłeś ze swojego base?

2kp

519[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Mar 28, 2011 7:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Aha, druga poza to na pewno Custom, pierwszą wziąłeś ze swojego base?
Pierwsza to normalne base z trochę mocniej przerobionymi nogami. Druga poza to custom. Mimo że miałem pozę w base zbliżoną do tej, to nie pasowała mi kiedy robiłem na niej Spajdiego. Wkurzyłem się i zrobiłem nową pozę i jakoś wyszło xD Dzięki za ocenkę.

520[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Mar 28, 2011 11:26 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Spider man ? Hmm dość oryginalnie ,ale może zanim będziemy zachwalać za wczasy ,przyjrzyjmy mu się z bliska. W sumie już z daleka widać kilka niedociągnięć ,ale wszystko w swoim czasie.
Zacznę od pozy stojącej. Do pierwszej rzeczy do której miałbym ochotę się przyczepić jest kolor ,a raczej kolory ,bo zarówno odcienie czerwonego jak i niebieskiego. Myślę ,że gdybyś użył bardziej stonowanych i ciemniejszych odcieni niebieskiego ,to jego strój nie rzucałby się aż tak bardzo w oczy. Jakbyś tak jak w kolorze niebieskim użył cieniowania 3 tonowego ,to efekt także byłby inny. I tutaj na przekór kolorowi niebieskiemu użycie odcieni barw o większej może nie jaskrawości ,ale nasyceniu koloru ,wyglądałoby to wszystko ciut lepiej.
2 sprawa to znowu brak konsekwencji w nawiązywaniu do wyglądu postaci. Czerwony element jego ubioru u Ciebie sięga do samych ud włącznie kiedy jego niebieska część stroju ( dokładniej spodni ) powinna sięgać do samego pasa. Nie zwróciłbym na to uwagi gdyby nie zwróciłoby mojej uwagi podkreślenie kształtu bioder. Chyba nawet lepiej wyglądałby OPAR z podciągniętymi portkami do samego pasa ,niż tak jak Ty to zrobiłeś. Dodatkowo mały drobiazg co do jego ubioru ... na JEGO lewej ręce ,rękawiczka jest niebieska - małe przeoczenie i dowód ,że zza bardzo śpieszysz się ze zrobieniem pracy.
Reszta rzeczy związana jest już z samym base. W niektórych miejscach jego proporcje mogłyby być zwyczajnie lepsze jak na przykład rozmiar prawej stopy. Powinieneś ją zwężyć ( ktoś mi wyjasni ,czemu 'zwężyć' jest niepoprawnie - Viego pomocy! )i zmniejszyć w miejscu gdzie kończy się łydka. Same cienie i podkręślenie mięśni jest ładnie zrobione ,więc tutaj czepiać się nie będę.

Teraz czas na drugą pozę. Na dobrą sprawę wszysko to samo co w poprzedniej plus fakt ,że nie mam pojęcia ,co ta poza miała przedstawiać. Na początku myślałem ,że to miało wyglądać jakby wspinał się po ścianie ,ale to wygląda mimo wszystko zupełnie inaczej - mam na myśli sposób rozłożenia rąk i nóg. Stawiam więc na coś w stylu "Przykucnąłem sobie na chwilę ,ale nie tracę czujności" ( mam nadzieję ,że wiesz o co mi chodzi). Tak więc moja rada. Może podnieś nieco jego tors ( pokaż go bardziej ) wyprostuj bardziej ręce i przybliż je do siebie ,jedną nogę zrób bardziej klęczącą ,a drugą nieco skróć ,bo jest zdecydowanie za długa. I nie rób z niej żadnej parabolki ,bo jest zdecydowanie za bardzo wygięta. Spróbuj iść linią prostą bardziej poziomo do kolana ,a potem od kolana linią prostą skieruj ją pod jakimś tam kątem w dół. Chodzi mi o to ,aby bylo widać ,że część nogi przez kości jest sztywna i dalej od kolana idzie kolejna sztywna część ciała - chyba domyślasz się o co mi chodzi ,prawda?
Jeżeli jednak miałeś zupełnie co innego przedstawić ta pozą ,to zapomnij o tym co napisałem powyżej i git :D.

3kp

521[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Kwi 01, 2011 9:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zrobiłem sobie z nudów pozę stojącą na wprost. Mam zamiar zrobić jeszcze nieco inną, ale to innym razem. Mimo że z początku chciałem zaspokoić tylko moją nudę, to później nieco bardziej się do tego przyłożyłem. Z tego co mi wiadomo to druga w historii LSW poza stojąca w taki sposób.

[O-S-W] by Yoh - Page 21 Malebaseopposite

Jeżeli będziecie potrzebować takiej pozy, używajcie. Ale pamiętajcie o pieprzonych Creditach :d

522[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Kwi 01, 2011 10:00 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Poza jest zadziwiająco fajna.Nie podoba mi się jedynie jedna rzecz - 'nogawka' xd.Jest ona tak jakby 'krzywo' narysowana, nie wiem czemu ale to bym zmienił.Ustawiłbym postać bardziej w prawo, ale to różnicy nie ma.Zmieniłbym też trochę cieniowanie butów, nie podoba mi się po prostu ale to nie ważne.Ogólnie poza jest super, rób dalej bo idzie Ci to zadziwiająco dobrze.

523[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Kwi 01, 2011 10:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za krótką ocenę. Z tego powodu że nie mam co robić zrobiłem kolejną rzecz, ale raczej tej w takim wydaniu nie było w wersji LSW jeszcze ;s Co prawda, poza stojąca plecami do Nas jest, ale w takiej wersji to nieco inna sprawa ^^
[O-S-W] by Yoh - Page 21 Malebaseoppositeposebac

A to poprawiona wersja poprzedniej pracy. Większych zmian poza cieniowaniem butów czy kilku dodatkowych pixeli, nie ma. Ale zawsze coś, nie?
[O-S-W] by Yoh - Page 21 Malebaseoppositepose

Jak pisałem wcześniej, nie zabraniam używania tych póz w swoich Spritach czy pracach, ale proszę o to byście pamiętali o creditach.

524[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Kwi 01, 2011 2:42 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Kształt pozy wygląda dobrze, cienie są dobre jak i mięśnie. Ręce są dobrze odwzorowane, nie jest za chudy ani za gruby. Głowa dobrze zrobiona od tyłu jak i przodu, cienie na głowie, która na nas patrzy nie za bardzo mi się podobają :P. Plecy fajnie zrobione, klata też czego nie mogę powiedzieć o mięśniach brzucha. Dziwnie je zrobiłeś, może za dużo ciemnego koloru. Spodnie dobre, ale nogawka mi się nie podoba, powinna być opadająca, a nie wzniesiona do góry. Buty standard jak to na base. Cienie na spodniach i butach fajne.
Najlepsze w tych pozach jest to, że trzeba tylko połowę robić :D.
Pozdro.

1kp

Heh.. Dokładnie.
/Yoh

525[O-S-W] by Yoh - Page 21 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Kwi 01, 2011 9:40 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie ma tutaj co dużo pisać ,poza tym tak czy siak wypowiedziałem się na ten temat na Vortexie ... Praca nei wygląda najgorzej ,z przodu jest ok ,za to tył - plecy - wyglądają nieciekawie. Z resztą nie tylo ja to zauważyłem ,a mianowicie plecy wyglądają prawie tak samo jak przód pracy ,wiem ,że trudno pozbyć się tego efektu ,ale warto byłoby coś z tym zrobić. No i jeszcze jedna rzecz. W jakich sytuacjach wyobrażasz sobie ,że ktoś użyje tego spritu ? bo za cholerę nie mogę się domyśleć. Sprit troszke zrobiony bez sensu ,ale co tam ,z reguily nasze parce są bez sensu ,prawda?


KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 21 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.