Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GRAFIKA/RYSUNEK] PhotoShop - Lineart Empty [GRAFIKA/RYSUNEK] PhotoShop - Lineart Wto Kwi 20, 2010 12:19 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Oto mój pierwszy Video Tutorial o tworzeniu Linearta. Przedstawiony jest dość lamerski sposób (obrys) ale dobry by nauczyć się podstaw. Przepraszam też za mój kiepski głos ale do jakości video nie macie prawa się czepiać ;D


Komentujcie czy mają być nowe tutoriale robione takim sposobem? (Jakość etc...)



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Wto Gru 28, 2010 1:42 pm, w całości zmieniany 5 razy

2[GRAFIKA/RYSUNEK] PhotoShop - Lineart Empty Re: [GRAFIKA/RYSUNEK] PhotoShop - Lineart Wto Kwi 20, 2010 12:31 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Oh czizas. Wyszedł, najs. Jakość wprost, jakbym patrzył Ci na monitor gadalismy o tym wiem ; p. Tak samo jakość dźwięku, jest świetna jak i mowa, dobra podczas tuta. Poradnik, oglada się bardzo ciekawe, jego jakość i twój głos naprawdę umilają czas : D. Jak powiedziałeś na początku, lamerski sposób ;s. No ale, jakoś trzeba zacząć. Ja bym bardzo chętnie oglądnął, więcej. I może nie koniecznie z lineartem :'DD.
Na końcu PWN3D "jak mówi Viego hasta Luego". Heh.

:sparta1010:

3[GRAFIKA/RYSUNEK] PhotoShop - Lineart Empty Re: [GRAFIKA/RYSUNEK] PhotoShop - Lineart Sob Maj 08, 2010 10:11 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki za komenta, szkoda, że tylko jeden.
Ale piszę tego posta by poinformować, iż dodałem czas trwania tutoriala (edycja postu).

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Z tych kliknięć to dosłownie muzyka powstaje ;) Tutorial dobry, dość szybki, ale i tak wszystko wyjaśniłeś na początku, więc...
Głos masz fajny, ale ja i tak wole oglądać tutki z napisami. Jakość no niezła, naprawdę się postarałeś.

U mnie to video trwa 5:50 O_o

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
U mnie to video trwa 5:50 O_o

Błąd poprawiony, brałem obliczony czas BEZ PRZYSPIESZENIA, które nadało wam tej "muzyczki" z kliknięć xD

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Bardzo ładny tutek wszysko łatwo wytłumaczone że aż chce się samemu spróbować :p Jakość jest super i głos wyraźny. Ta "muzyczka" z klikinęć też fajnie brzmi no i twój głos "umila" oglądanie xD

szakalissimo

avatar
Namekian
Namekian
Bardzo fajny tutorial. Wszystko jest wytłumaczone tak aby każdy mógł to zrozumieć. A twój głos jest najlepszy jaki słyszałem z wideo tutków.

10/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.