Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[ Rysunek ] By Mikro Empty [ Rysunek ] By Mikro Nie Kwi 21, 2013 2:52 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Siemka,będę tu pokazywał swoje prace.
Praca nr 1 :
[ Rysunek ] By Mikro Dawidpng
Zapraszam do Oceny

2[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Nie Kwi 21, 2013 3:08 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Po pierwsze nie widzę credita dla twórcy tutorialu, o ile można o tutorialem nazwać. Ha! Nie ty jeden go oglądasz i się na nim wzorowałeś. Też swojego czasu użyłem tego tutka do narysowania swojej postaci. Ale wracając do oceny rysunku to jest przeciętny... Twarz względna, to samo włosy. Oczy nawet nawet. Ale ciało totalnie ci nie wyszło. Nie wiem nawet jak na to patrzeć. Pełno kresek, że tak powiem... z dupy. Nic się siebie nie trzyma, przez co wygląda krzywo.

/+1 KP

3[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Nie Kwi 21, 2013 4:25 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Kolejny,my razem Deidara,wyszedł nieco podłóżny ale ten jego strój nie jest dokończony gdyż tak jak w mojej 1szej pracy chodziło mi tylko o twarz :D
[ Rysunek ] By Mikro Scan21042013173152001

4[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Nie Kwi 21, 2013 5:19 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A walne se Double Posta,Postać stworzona przezemnie [ < nie wiem czy to oddzielnie :D ] . Wzorowałem się jedynie na takiej jednej z google grafika także Credit for : Google Grafika.
[ Rysunek ] By Mikro Obrazek2png

5[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Wto Kwi 23, 2013 10:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwszej pracy nie zamierzam komentować – nie chcę zniechęcić cię do rysowania.
Deidara ma zbyt wysoko podniesioną grzywkę. Oko znajduje się zbyt nisko, aczkolwiek jest wykonane w sposób charakterystyczny dla stylu Kishimoto-sensei. Poza tym, brak ramion oraz cieniowania – rozumiem, że rysunek na którym się wzorowałeś był dość mocno przycięty, ale mogłeś improwizować jeżeli chodzi o tułów. Dodatkowo, brak cieni sprawia, że rysunek prezentuje się znacznie gorzej niż powinien. Co innego, gdyby to był szkic – ale takiej informacji nigdzie nie dostrzegam.
Ostatniej postaci nie skomentuję póki nie zobaczę na czym się wzorowałeś.

KP: 2
/Feli

6[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pią Kwi 26, 2013 7:36 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
OK,niestety nie potrafiłem znaleść tej pracy na której się wzorowałem ale tym razem coś z całkiem innej bajki czyli postać stworzona w 100% przezemnie i wymyślona przezemnie,może nie stoi na wysokim poziomie ale jestem z niej zadowolony - Zapraszam do ocen.Nie jest to postac dokończona lecz tylko szkinc myślę że będzie ona jedną z moich głównych takich lajtowych postaci tworzonych bajkowym stylem.
[ Rysunek ] By Mikro Mojapostacs

7[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pią Maj 03, 2013 3:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Skoro to zaledwie szkic, to ciężko cokolwiek napisać na jego temat. Na chwilę obecną nie zachowałeś prawidłowych proporcji najważniejszych elementów. Oczy wyglądają co najmniej nieciekawie – rysując je, poprowadziłeś kreskę na dwa różne sposoby, przez co uzyskałeś naprawdę słabe efekty. Poza tym, dochodzę do wniosku, że brakuje ci pomysłu na wykonanie jakiegoś ciekawszego stroju. Pracuj – chcę zobaczyć w jaki sposób uratujesz ten rysunek przed całkowitą katastrofą, do której de facto mu dużo nie brakuje.

KP: 1
/Feli

8[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Czw Maj 16, 2013 6:11 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Wiesz co ? Jak patrze na ten szkic, to mnie te wielkie gały przerażają. Wielkie i straszne mimo swej niewinności. Gały co wszytko widzą i w których się wszystko odbija.

Patrząc poza gałami, to mi się w moje gałki rzuca ta fryzura, która wygląda jak nie skoszony trawnik. Nie myślałeś może o tym by jakoś nad nimi popracować ? By bardziej przypominały włosy a nie rosnącą w doniczce trawe ?

KP: 1
/Feli

9[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Wto Maj 21, 2013 11:20 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
musze powiedzieć że na tablecie całkiem inaczej to wszystko wygląda,tutaj akurat nie podomykałem lini i się jak debil męczyłem z kolowaniem....
1sza praca w paint tool sai na tablecie!
[ Rysunek ] By Mikro Newcanvasip

10[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Wto Maj 21, 2013 12:23 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Kurde ale się męcze z tym kolorowaniem,ciągle nie domykam i mi całą postać koloryje,musze poprzez binary ręcznie to robic,jak ktos wie jak too ominąć niej odpisze w dziele pomoc :
[ Rysunek ] By Mikro Newcasddasdnvas
dobra kolejna praca,tym razem już pełna.
[ Rysunek ] By Mikro Vasy
i nastpny żeby nie nabijac kolejnego posta to tutaj...
[ Rysunek ] By Mikro 1dobra



Ostatnio zmieniony przez mikro18 dnia Sro Maj 22, 2013 9:33 am, w całości zmieniany 1 raz

11[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Wto Maj 21, 2013 1:54 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A tutaj chyba moja lajlepsza dotychczas praca,jeszcze nie dokonczona,wiem ze lineart nie za ładny ale bd wszystko poprawiac.
[ Rysunek ] By Mikro Takadashi
Poprawiłem mięśnie itp.
[ Rysunek ] By Mikro Takadas2hi

12[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Maj 22, 2013 4:18 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Dobra,jeszcze nie dokończyłem ale już wstawiam.Paleta kolorów jak i design od Natsu z Fairy Taila :D
ale myśle że i tak nieźle mi wyszedł.

@Edit : Zapraszam : http://tokageroakamikro.deviantart.com/

[ Rysunek ] By Mikro Takadas4hi
Troche nie chciało mi się dokańczać poprzedniej pracy czyli tej ^^^
Mam niby zamiar zrobić ją na moją główną postać i to jest już pewne,ale musze ją dopracować,tymczasem skilluje style i jak narazie wyszło mi coś takiego.Oto właśnie jest Mik1e czy też Mike.Zapraszam do ocen!!!
[ Rysunek ] By Mikro Mik1e

13[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sob Maj 25, 2013 10:42 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Tak patrze na twoje prace i patrze. Postacie jakieś takie dziwne ci wychodzą. Często wręcz kukiełkowo. Na dodatek nie masz zbytniego obycia w ludzkiej anatomii co też pogarsza końcowy efekt. Nieprawidłowe proporcje, brak stawów nieraz, dziwnie narysowane mięśnie i do tego takie jakieś sztywne i bez wyrazu. Ty nawet nie zaczynasz szkicu od szkieletu postaci, a od razu lecisz z rysowaniem. Robisz źle. Powinieneś zacząć od tzw szkieletu: coś jak stickman czy od razu z brył albo uproszczona wersja ludzkiego szkieletu bliska stickmanowi. Bo ja tego nie widze. A taki szkic budulcowy to podstawa. Powinieneś to wziąć pod uwagę. Nawet w tutkach pokazują, że to podstawa. A tej podstawy u ciebie nie ma, bo od razu rysujesz bez zastanowienia przez co masz tragiczne błędy. Nawet zwykła prosta postawa od frontu w ostatnim arcie przypomina jakby zaraz miał kucnąć na kiblu za przeproszeniem. A i ręce są karykaturalnie krótkie i jakieś takie dziwaczne ma dłonie jak guma nasunięta na druty przypomina.Nie wspominając o ubraniu czy głowie, na której chyba się znajduje książka.

Mikro, weź się porządnie do roboty, bo to co pokazujesz raczej tego nie wskazuje, że się w ogóle starasz. Jak nie zobaczę postępów, to nie wiem co ci zrobie. Chcesz rysować, chcesz porad, to zacznij się starać by było lepiej.

2kp

14[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pon Cze 03, 2013 7:37 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Dziękuję wsyzstkim za tyle komentarzy,wcale nie sypnąłem sobie quadra posta i nie oceniałem innym żeby mi ocenili ani nie upominałem się oto innych,widząc że to nie ma sensu wstawiam nową prackę.Zapraszam do oceny.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/801/taka5ashi.png/
[ Rysunek ] By Mikro Taka5ashi

15[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pon Cze 03, 2013 9:11 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Odłóż tę postać na bok i ucz się tak jak Yoh się uczył - rób linearty z gotowych już postaci różnych autorów. Nie bierz się za cieniowanie, jeżeli nie potrafisz zrobić dobrego linearta.

16[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Wto Cze 04, 2013 3:43 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
http://tokageroakamikro.deviantart.com/art/Chaigaimatsu-375872089?ga_submit_new=10%253A1370360551
oto sketch mojej nowej planowanej postaci,jak narazie w planach mam zmianę fryzury i krztałtu głowy

17[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Czw Cze 06, 2013 2:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szkic zdradza zbyt wiele szczegółów, jeżeli chodzi o rzeczywisty desigh postaci – to źle.
Obawiam się dodatkowo, że dla Ciebie pozostało teraz jedynie nałożenie linii na postać w celu nadania kontura, a także pokolorowanie jej – to jeszcze gorzej. Szkic ma być luźnym pomysłem na rysunek jaki tworzysz – marnym przerysowaniem obrazu z twojej wyobraźni na papier/komputer.
Brak zachowanie odpowiednich proporcji poszczególnych elementów – nie stosujesz się do rad innych komentujących. Zmień to. Zacznij od lineartów, później staraj się rysować na „base”. Dopiero kiedy się w to naprawdę wkręcisz, próbuj rysować własnych bohaterów całkowicie od zera.

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sro Sie 28, 2013 5:55 am, w całości zmieniany 1 raz

18[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Wto Sie 06, 2013 10:09 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
No hej ;P
ogólnie to chce sie nauczyc kreski dbz.
nie wiem totalnie jej nie ogarniam , zawsze jak chce cos zrobic sam od siebie , tak aby było 100 % moje to nie umiem . Jesli jest tutaj ktoś kto jest w stanie mi pomoc albo dac jakieś rady to bardzo proszę.
Na razie zrobiłem coś takiego . Ogólnie to są to oczy , nos oraz usta goku , po częsci fryzura.
nie bylem w stanie zrobić ani lepiej ani swojego.
Totalnie nie ogarniam tej kreski ale chce się nauczyc i jestem w stanie włożyć w to dużo pracy.
Tak że jesli jest ktoś kto chce mi pomoć to proszę albo tutaj albo na PW.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/845/gkg.png/
[ Rysunek ] By Mikro Gkg

19[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pon Sie 26, 2013 8:52 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Patrze na ten twój ostatni obrazek i raczej nie lepszy od poprzedniego. Nie chcę cię urazić, ale cienko ci idzie. Twarz jeszcze ujdzie, ale z resztą masz problem. Te ramiona to jakieś bezkształtne ci wyszły. W ogóle to jakieś dziwne. Pierś wygląda jak zestawienie dwóch sandwichy w maszynce do nich. A barki to jakieś źle nadmuchane balony. Nawet nie widać ścięgien od szyi, co jeszcze bardziej udziwnia całość.

Mości kolego, pomogę ci obrazkiem
mała pomoc:
Nie ukrywam, że ciężko znaleźć  xD

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP

20[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Nie Lip 27, 2014 8:32 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Siemaneczko, ostatnio całkowicie odseparowałem się od tablecika, za to powróciłem do great oldschool i znowu zacząłem coś pichcić na papierze.

Pieseł - oficjalnie wygląda troszkę inaczej, popoprawiałem go ale to może dopiero potem update zrobię

[ Rysunek ] By Mikro 2mmxyc

Tutaj moja święta trójca One Piece - niestety musicie mi wybaczyć ten brak reversa - wiecie leń jestem i w ogóle ^^

1. [ Rysunek ] By Mikro 29oltab

2. [ Rysunek ] By Mikro 5lxmhv

3. [ Rysunek ] By Mikro O59rpx

21[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Sie 13, 2014 11:47 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ostatnio postanowiłem znowu zacząć z tablecioszkiem.
Ogólnie często mam problem z rysowaniem realnych postaci, chodzi mi o to, że to po prostu nie wygląda, a nie wiem czego w niej brakuje ;( prosze o jakąś pomoc, wskazówki - chce podkreślić, że to jeszcze nie jest zakończona praca i, że "bluzka" to poprostu 2 kreski abym miał jakiś zarys całości
[ Rysunek ] By Mikro Imj6dt

A tutaj chwilke temu poprawiona wercja, dalej czekam na wskazówki !
[ Rysunek ] By Mikro 14o3rcy

22[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Sie 13, 2014 12:09 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Najbardziej z tych wszystkich rysunków to chyba przypadł mi do gustu pies. Wygląda całkiem realistycznie i dobrze się rpezentuje ,co do anime to nie ma co pisać. Wyglądają ok ,ale kalki są najprostsze do wykonania. Najsłabiej wychodzą Ci pół realistyczne portrety/postacie. Musisz lepiej poznać anatomię człowieka ,rozkład mięśni i ogólne proporcje ,a z pewnością Twoje umiejętności się poprawią. Nie ma wielkiej tragedii ,ale nie ma też za co chwalił ( no prócz zapału ,bo za to plusik ;) ).
Swoją drogą wygodniej rysować na tablecie niż na kartce ? Zastanawiam się troszkę nad kupnem jakiegoś ,bo czasem zdarzy mi się coś maznąć ,a szukanie czystych kartek lub pisanie po notatkach robi się nudne.

23[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Sie 13, 2014 12:19 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Moim zdaniem rysowanie na kartkach sprawia o wiele wiecej frajdy, a rysowanie na tablecie w moim odczuciu jest mało przyjemne, ale za to masz wszystko pod ręką i z czasem mozna sie przyzwyczaić, wtedy staje sie to wygodne

Co do anatomi człowieka, to ogólnie mam wiekszość poogarnianą, problem jednak tkwi w tym, że na tablecie nigdy nie wiem gdzie wstawić daną kreskę, jak ukazać tą że anatomie na arcie, na zwykłych kartkach nie idzie mi z ukazywaniem tego aż tak tragicznie.

Podsumowując nie mam problemów z anatomią, a mam ogromny problem w ukazywaniu tego na arcie, nie potrafię tego narysować, a dosc czesto ogladam różne poradniki, speedpainty.
Ten sam problem mam z cieniowaniem, nigdy nie wiem gdzie i jak się za to zabrać.

Ładnie to określiłeś pół realistyczne - nigdy nie wiedziałem jak to nazwać, wiem ze to moja wada ale nie wiem jak ją skorygować, bo tak jak mówię z anatomią nołproblem, trudno mi to po prostu ukazac

24[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Sie 13, 2014 3:39 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
O kurde ale mam wenę :p
Prosze oceniać rylko ostatni portret i ten szkic
Pozdrawiam
[ Rysunek ] By Mikro 2ypkgo6
Myślę że dam rade coś ogarnąć
 @Edit
[ Rysunek ] By Mikro 142reoo

25[ Rysunek ] By Mikro Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Sie 13, 2014 11:07 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Pierwszy raz widzę takie dziwne spodnie. Wyglądają jak rajtuzy w których biegał Bezimienny z gothic'a 1. Całość wygląda dość dziwnie - nie wiem co w zasadzie ta poza miała ukazywać. Sama postać wygląda na niesamowicie spiętą. Pewnie jest speszona ze względu na te małpie łapy na 3/4 ciała.
Są zdecydowanie za długie. Pamiętaj ,że świetnym punktem odniesienia są dłonie. Przy najzwyklejszej pozie stojącej dłonie zaczynają się na wysokości krocza.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.