Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Paź 15, 2012 12:53 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
@Silvia i Yoh faceset
No to chyba miały być revampy, a nie young - old, no nie?
Nie będę się czepiał zbytnio nakładania cieni, bo to to jak zwykle ci wychodzi świetnie. Przyczepię się jednak do tego, że wyszli ci oni straaasznie staro, szczególnie Sylvia - wygląda jakby była po czterdziestce. A jednak sądzę, że chciałeś wykonać ich jako młodych dorosłych, takimi jacy są teraz w PBF-ie. Ogólnie to włosy, cienie, a nawet takie szczegóły jak kolczyki, wyszły ci bardzo dobrze. Niestety z tymi rysami twarzy trochę już gorzej, bo ich bardzo postarzyłeś.
@Kid faceset
Po pierwsze... ło jezu, ale słodziutki, mały Namek. Ło jeju, ten faceset wyszedł ci chyba najlepiej :58: . Nie, żeby reszta ci wyszła źle, bo również są świetne, ale... zaraz... na dole są dziewczynki, a na górze chłopcy... więc niebieski Majin to chłopiec, a... Buu był dziewczynką?! 23 Nie no, ale ten niebieski Majin rly dziwnie wygląda xD. Zwykłe, ludzkie facesety też ci dobrze wyszły, ten błysk w oczach fajnie wygląda 31 .

KP: 2
/Feli

27Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Paź 15, 2012 1:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Aki napisał:@Silvia i Yoh faceset
No to chyba miały być revampy, a nie young - old, no nie?
Nie będę się czepiał zbytnio nakładania cieni, bo to to jak zwykle ci wychodzi świetnie. Przyczepię się jednak do tego, że wyszli ci oni straaasznie staro, szczególnie Sylvia - wygląda jakby była po czterdziestce. A jednak sądzę, że chciałeś wykonać ich jako młodych dorosłych, takimi jacy są teraz w PBF-ie. Ogólnie to włosy, cienie, a nawet takie szczegóły jak kolczyki, wyszły ci bardzo dobrze. Niestety z tymi rysami twarzy trochę już gorzej, bo ich bardzo postarzyłeś.
@Kid faceset
Po pierwsze... ło jezu, ale słodziutki, mały Namek. Ło jeju, ten faceset wyszedł ci chyba najlepiej :58: . Nie, żeby reszta ci wyszła źle, bo również są świetne, ale... zaraz... na dole są dziewczynki, a na górze chłopcy... więc niebieski Majin to chłopiec, a... Buu był dziewczynką?! 23 Nie no, ale ten niebieski Majin rly dziwnie wygląda xD. Zwykłe, ludzkie facesety też ci dobrze wyszły, ten błysk w oczach fajnie wygląda 31 .
Postacie wydają się nieco starsze ze względu na dodanie cieni, kiedy przykładowo się uśmiechają. To celowy zabieg - ale jeszcze się z tym pobawię, jeżeli rzeczywiście wyglądają zbyt staro.

Faceset Majinów tworzyłem z myślą o tym, żeby nie wyglądały podobnie. Uznałem więc, że demon płci męskiej może przybrać niebieski kolor skóry - natomiast płci żeńskiej, zachowa różowy. Ciężko się przyzwyczaić, ale każdy kto używałby tego base, zapewne i tak dostosuje odcienie do własnych potrzeb 4

Dzięki za komentarz.

28Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Paź 15, 2012 3:24 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ok, nie wiedziałem, że Yoh i Silvia to już są dziadkowie :59: . Wydaje mi się, że wyglądają tak przez te kreski pod oczami i te jakby dołeczki czy co to tam jest.
Co do bachorów to wyglądają całkiem spoko, ale majin rozwala 15

29Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Paź 15, 2012 3:45 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Silvia - Stara żyrafa z chudą szyją, zmarszczkami jak suszona śliwka i jajowatą głową. Nie mam pojęcia, czy to w głównej mierze wina cieniowania, czy jednak i kontury są zjebane. Wygląda gorzej niż Chichi w DBGT, ale prawie jak Pan w ostatnim odcinku xd. Nie chce mi się opisywać dalej, więc pozostanę przy zdaniu poprzedników.
Yoh - Tu jest trochę lepiej. Choć nie wiem czemu przypomina mi on bardzo Kenshiro. Nieważne. Tutaj jest lepiej. Wygląda też bardziej przyzwoicie niż poprzednia wersja. Pozbądź się tylko kresek na twarzy.
Base - fajne, będę korzystał ^^ mogę? Cieniowanie jest dobre i ogólnie...
Nie rozpiszę się bo klawa mi zacina i net laguje.

KP: 1
/Feli

30Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Wto Paź 16, 2012 7:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poprawione facesety Yoha i Silvii
Sanktuarium pixeli... - Page 2 Facese14

Base - fajne, będę korzystał ^^ mogę?
Nie mam nic przeciwko - jeżeli zajdzie taka potrzeba, to jak najbardziej wyrażam zgodę na to, byś użył tej pracy dla własnych potrzeb 4

31Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sro Paź 31, 2012 8:43 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ostatnimi czasy mam wenę na tworzenie nowych prac... Zestaw kilku facesetów.
Sanktuarium pixeli... - Page 2 Facese10

Oczywiście, zabraniam używania ich. / Don't use.

32Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pią Lis 30, 2012 2:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Coś niekoniecznie nowego, ale również nie tak starego. Postanowiłem to wrzucić, żeby nie zaśmiecało mi jedynie miejsca na dysku : P
Sanktuarium pixeli... - Page 2 Facesets___base_by_yoh92-d5mpf6m

33Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pią Lis 30, 2012 3:23 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Nie jestem znawcom PixArt'ów ale pisze ten post ze względu na KP na PBF :D.Zarąbiste!!!!!!! Mało osób potrafi robić tak dobre PixArt'y z tego co widzę na forum innych wykonawców, twoje widocznie są najlepsze :P. Bardzo fajnie zastosowane cieniowanie.
O ile mi się zdaje ten chłopak na końcu to wygląda jak avatar safari, jest bardzo podobny. Ale serio wykonanie jest zarąbiste szczególnie spodobało mi się dziecko buu i picollo :D.

/1 KP
/@Yoh

34Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pią Mar 15, 2013 8:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sanktuarium pixeli... - Page 2 Goku10
Efekt nudy.
Krótkie komentarze mile widziane.

35Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pią Mar 15, 2013 8:55 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Na pierwszy rzut oka słabe - serio słabe. W oczy rzuca się beznadziejna poza oraz czarny kontur, od których bije mocno LSW.
Cieniowanie - wykonane dobrze, szczególnie na włosach SSJ+ oraz na ubraniach.
Twarz jest zbyt rozciągnięta. Oczy powinny być 2 pixele nad dolną częścią twarzy.

#dolny ssj3 nie ma cienia na klacie =D

KP: 1
/Feli

36Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pią Mar 15, 2013 9:56 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zdecydowanie radzę dać sobie spokój z czarnym konturem. Grafiki są po prostu za małe ,aby je nim obarczać. Zajmuje on za dużo miejsca i ogranicza możliwość modyfikacji kształtów postaci ,przez co między innymi Goku wygląda na karła. Włoski wyglądają całkiem fajnie :P

KP: 1
/Feli

37Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sro Maj 08, 2013 7:45 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Efekt nudy. Ubranko Yoha w wersji 32x32.

Sanktuarium pixeli... - Page 2 Yoh_s_clothes___32x32_by_yoh92-d64ijnb

38Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Gru 02, 2013 8:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sanktuarium pixeli... - Page 2 3210

39Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Gru 02, 2013 8:04 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Kurwa mać. Był strasznie długi post, ale jak zwykle musiałem zamknąć kartę...
W skrócie:
Rób dłuższe nogi i ręce, a głowy krótkie. Nie ograniczaj się do 32 pixeli wysokości. Dla porównania twój i mój goku:
Sanktuarium pixeli... - Page 2 7dlam

40Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Gru 02, 2013 8:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie ograniczaj się do 32 pixeli wysokości.
Gdyby zależało mi na stworzeniu pracy nie mieszczącej się w granicach 32 pikseli to bym takową wykreował Awesome Face
Głowę rzeczywiście wypadałoby trochę zmodyfikować. Son Goku oraz Vegeta nie są najnowszymi pracami - poprawiałem w ich przypadku jedynie pewne niedociągnięcia, których nie dostrzegałem wcześniej. Nie chcę również uzyskiwać podobieństwa do istniejących stylów - w twoim wypadku - „LoG”.

W każdym bądź razie, dzięki za komentarz :)

41Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pią Gru 13, 2013 11:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sanktuarium pixeli... - Page 2 322210

42Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pią Gru 20, 2013 7:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sanktuarium pixeli... - Page 2 Dbit12

43Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Nie Gru 22, 2013 8:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sanktuarium pixeli... - Page 2 Dbit17

44Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Nie Gru 22, 2013 8:44 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Za postaciami nie przepadam ,bo i za stylem specjalnie nie jestem ... są dobrze pocieniowane ,użyte ciekawe kolory ,ale stosujes dziwne proporcje ,które absolutnie mi nie podchodzą do gardła.
Przedostatni post z itemkami był spoko. Ładne ,czyste ubranka ,były conajmniej dobre ,ale te nowe to po prostu ubustwiam :>
Idealnie wstrzeliłęś się w LoG'owy styl grafik. 
Z DB najbardziej podoba mi się mistic armor (?).
W wybielaczu zakochałem się niemalże każdej pracce. Jedynie płaszcz kapitański średnio wyszedł.
Jednak lajlepszy z tego wszystkiego jest ostatni rząd grafik ... Miodzio po prostu !



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

Dzięki za komentarz : )

45Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Gru 23, 2013 9:29 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Kiedy prosiłem o więcej grafik nie myślałem, że będą aż tak dobre :o
Każda jedna jest świetna, aczkolwiek dalej najlepsze moim zdaniem są prace z bleach'a oraz to jak wykonujesz spodnie, kawał dobrej roboty.
Tak jak napisał Zbiru, idealnie się wstrzeliłeś w styl.
Rad takich jak i co poprawić Ci nie mogę dać bo jestem po prostu zbyt słaby i nie dostrzegam błędów :)
Tak czy inaczej, wyborne te grafiki ;3



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

46Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Wto Gru 24, 2013 3:48 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze, chłopaki ; )

Kolejny zestaw graficzek!
Sanktuarium pixeli... - Page 2 Dbit18

47Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Wto Gru 24, 2013 12:22 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Srasz już dosłownie tymi "puzzlami". Spodnie, buty czy koszulka  XD

48Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Wto Gru 24, 2013 2:21 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
I dobrze, że wali. Ma chłopak wene a i zajebiście mu to wychodzi. Yoshi an wielkim propsie. Podoba mi się bardzo ostatni rząd - te zbroje. Reszta też jest zajebista, choć nie pałam sympatią do grafik z DB, napatrzyłem się na nie za dużo w różnych OTS'ach. Jednak twój płaszcz Piccolo jest zajebisty.
To robimy teraz OTS'a sami. Kiedyś chyba był taki plan, nie?

49Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Wto Gru 24, 2013 2:32 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Jak coś to ja mogę ich użyć u siebie. xD

50Sanktuarium pixeli... - Page 2 Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sro Gru 25, 2013 1:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To robimy teraz OTS'a sami. Kiedyś chyba był taki plan, nie?
Haha! Czekałem aż ktoś to napisze... xd
Był taki projekt, ale jego realizacja wymagałaby od nas naprawdę dużo wolnego czasu, który de facto trzeba poświęcić na rozwój ARS ^^' Może kiedyś...
Jak coś to ja mogę ich użyć u siebie. xD
Chciałaby dusza do raju, ale grzechy nie pozwalają xd
Nie udostępniam ich DBLowi, bądź twórcom innych OTSów, a więc nie będziesz wyjątkiem i też usłyszysz odmowę xd

A skoro poruszyliście temat OTSów...
Sanktuarium pixeli... - Page 2 Aeres12
O ile styl a'la. "LoG" już przerabiałem, tak... z "tibijskim" mam do czynienia pierwszy raz xD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.